sadsad x
asdasd
Filtrele
Sıralama
Sıralama KAPAT
  • Alfabetik A-Z
  • Alfabetik Z-A
  • Yeniden Eskiye
  • Eskiden Yeniye
  • Fiyat Artan
  • Fiyat Azalan
  • Rastgele
  • Puana Göre

Otomatik Portakal Sıkma Makineleri

Seçilenleri Karşılaştır
Listeden ürün seçiniz.
36 ürün görüntüleniyor.
1 2

Otomatik Portakal Sıkma Makinelerinin Özellikleri

C vitamini deposu olan portakalı, özellikle kış aylarında bolca tüketmemiz gerekiyor. Bağışıklık sistemi güçlendirici etkisi de olan portakalı meyve halinde ya da meyve suyu halinde tüketebilirsiniz.
Özellikle işletmelerde tercih edilen otomatik portakal sıkma makinelerinde bardaklı çeşitler de mevcuttur. Bardaklı makinelerde portakalın suyu sıkıldıktan sonra otomatik olarak bardağa dolmaktadır. Servisi kolaylaştıran bu özellik sayesinde kısa sürede çok sayıda bardak portakal suyu üretmek mümkündür.
Makineyi kullandıktan sonra sıklıkla temizlemek gerekmektedir. Temizliği kolay olan makinelerin aparatları kolaylıkla çıkarılıp bulaşık makinesinde yıkanabilir. Kirli bir makineden sağlıklı bir portakal suyu üretmek mümkün değildir. Verimli kullanım için düzenli temizlik gereklidir.

Otomatik Portakal Sıkma Makinesi Kullanım Alanları

Portakalı dilimleyerek yiyebileceğiniz gibi portakal sıkma makineleri aracılığı ile kolayca sıkabilirsiniz. Manuel olarak kullanılan makinelerde, portakalı ikiye bölerek iç kısmını sıkacağa yerleştirip kol sayesinde basınç uygulayabilirsiniz. Suyu çıkan portakalın posası da süzülür. Kolaylıkla bardağa dökebilirsiniz.
Otomatik portakal sıkma makinelerinde aranan en önemli özellik, katı olan portakal miktarının ne kadarının suyunu sıkabildiğidir. Makinenin yüksek performansla en fazla suyu çıkarması tasarruf açısından önemlidir. Posanın tümünü dışarıda bırakan ve posadan yararlanamayan makineler tercih edilen makineler değildir.
Portakal sıkacağınızı tercih ederken, dakikada ortalama kaç portakal sıktığı, portakalın ne kadarını sıktığı ve hazne hacmine dikkat edilmelidir. İşletmenizi büyüklüğüne ve ihtiyaca göre size en uygun makineyi tercih etmenizi öneririz.

Otomatik Portakal Sıkma Makinesi Fiyatları

İhtiyacınıza uygun portakal sıkma makinesini seçtikten sonra cafemarkt.com’u ziyaret ederek uygun fiyatlarla sahip olabilirsiniz. Fiyat performans açısından en iyi fiyat garantisi veren sitemizde tüm makinelerin ayrıntılı açıklamalarına ulaşabilir, satın aldıktan sonra satış sonrası hizmetimizden yararlanabilirsiniz.
Makineler özelliklerine göre fiyat değişikliğine uğrar. Size uygun olan makineyi bütçenize uygun fiyatlarla satın alabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.