sadsad x
asdasd
Sıralama seçin

Ocaklar

Empero - Empero Ventilli Yer Ocağı, 4 Yanışlı, LPG'li
5.301,67 TL KDV Dahil
ÜCRETSİZ KARGO
Empero - Empero Ventilli Yer Ocağı, 4 Yanışlı, Doğalgazlı
5.301,67 TL KDV Dahil
ÜCRETSİZ KARGO
Empero - Empero Ventilli Yer Ocağı, LPG'li
3.376,33 TL KDV Dahil
ÜCRETSİZ KARGO
Empero - Empero Ventilli Yer Ocağı, Doğalgazlı
3.376,33 TL KDV Dahil
ÜCRETSİZ KARGO
Empero - Empero 900 Plus Setüstü Ocak, 4 Yanışlı, LPG'li
7.924,60 TL KDV Dahil
ÜCRETSİZ KARGO
Empero - Empero 900 Plus Setüstü Ocak, 4 Yanışlı, Doğalgazlı
7.924,60 TL KDV Dahil
ÜCRETSİZ KARGO
Empero - Empero 900 Plus Setüstü Wok Ocak, 3 Brülör, LPG'li
13.477,40 TL KDV Dahil
ÜCRETSİZ KARGO
Empero - Empero 900 Plus Setüstü Wok Ocak, 3 Brülör, Doğalgazlı
13.477,40 TL KDV Dahil
ÜCRETSİZ KARGO
Empero - Empero 900 Plus Setüstü Wok Ocak, 2 Brülör, LPG'li
10.128,98 TL KDV Dahil
ÜCRETSİZ KARGO
Empero - Empero 900 Plus Setüstü Wok Ocak, 2 Brülör, Doğalgazlı
10.128,98 TL KDV Dahil
ÜCRETSİZ KARGO
Empero - Empero 900 Plus Setüstü Wok Ocak, 1 Brülör, LPG'li
5.469,09 TL KDV Dahil
ÜCRETSİZ KARGO
Empero - Empero 900 Plus Setüstü Wok Ocak, 1 Brülör, Doğalgazlı
5.469,09 TL KDV Dahil
ÜCRETSİZ KARGO
Empero - Empero 900 Plus Setüstü Ocak, 6 Brülör, LPG'li
13.700,63 TL KDV Dahil
ÜCRETSİZ KARGO
Empero - Empero 900 Plus Setüstü Ocak, 6 Brülör, Doğalgazlı
13.700,63 TL KDV Dahil
ÜCRETSİZ KARGO
Empero - Empero 900 Plus Kapalı Döküm Ocak, LPG'li
8.984,94 TL KDV Dahil
ÜCRETSİZ KARGO
Empero - Empero 900 Plus Kapalı Döküm Ocak, Doğalgazlı
8.984,94 TL KDV Dahil
ÜCRETSİZ KARGO
Empero - Empero 900 Plus Setüstü Ocak, 4 Brülör, LPG'li
9.570,91 TL KDV Dahil
ÜCRETSİZ KARGO
Empero - Empero 900 Plus Setüstü Ocak, 4 Brülör, Doğalgazlı
9.570,91 TL KDV Dahil
ÜCRETSİZ KARGO
Empero - Empero 900 Plus Setüstü Ocak, 2 Brülör, LPG'li
5.217,96 TL KDV Dahil
ÜCRETSİZ KARGO
Empero - Empero 900 Plus Setüstü Ocak, 2 Brülör, Doğalgazlı
5.217,96 TL KDV Dahil
ÜCRETSİZ KARGO
Toplam 363 ürün görüntüleniyor.
1 2 3 .... 17 18 19

Endüstriyel Ocak Modelleri

Restoran, cafe gibi yiyecek içecek satışı yapan işletmeler için kaliteli ürünler sunabilmek ve bunu kısa süre içerisinde yapabilmek büyük önem arz ediyor. Bu hızı sağlamak için gerekli olan ekipmanlardan belki de en önemlisi endüstriyel ocaklardır. Cafemarkt.com kalitesiyle beğeninize sunulan endüstriyel ocak modelleri, Öztiryakiler, Remta ve Atalay gibi alanında uzman markaların ürünlerini sizlere ulaştırıyor. Doğalgazlı ve elektrikli seçenekler sunan sanayi tipi ocaklar, 1 gözlüden 6 gözlüye kadar pek çok model barındırıyor. İşletmenizin ihtiyaçlarına ve mutfağınızın yapısına uygun olarak seçim yapabileceğiniz sanayi tipi ocak kategorisi, wok ocak, endüstriyel set üstü ocak ve indüksiyon ocak modellerini de içeriyor. Set üstü ocaklar ve wok ocaklarla yerden tasarruf ederken, indüksiyon ocaklarla da enerji verimliliği sağlayabilirsiniz. En kaliteli endüstriyel ocaklar nerede satılır diye düşünüyorsanız, doğru adrestesiniz.

Endüstriyel Ocak Fiyatları

Remta, Silver, Atalay gibi en çok tavsiye edilen markaların endüstriyel ocak seçeneklerini bulabileceğiniz cafemarkt.com'da, uygun fiyatlı ve dayanıklılığıyla ön plana çıkan ürünler beğeninize sunuluyor. Kolay temizlenebilir yapıları sayesinde hijyenik pişirme sağlayabileceğiniz endüstriyel ocaklar, aşırı ısı koruma sistemi ile de güvenlik sağlıyor. Endüstriyel ocak modellerini, paslanmaz çelik gövdeleri sayesinde uzun yıllar boyunca gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz. Müşterilerini memnun edecek endüstriyel ve indüksiyon ocak fiyatları ile hizmet veren cafemarkt.com'dan, aynı gün kargo seçeneği ve güvenli alışveriş farkıyla dilediğiniz ürünü satın alabilirsiniz. Ürün, süreç ya da online satış hakkındaki tüm sorularınız için online destek ekibine mesaj atabilir ya da müşteri destek hattını arayarak çözüm bulabilirsiniz.

Sanayi Tipi Ocak

Yemek pişirebilmek için şüphesiz ki ilk ihtiyaç ocaktır. Çoğunlukla işletmelerde kullanılan sanayi tipi ocaklar çoklu ve seri kullanım için uygun ocaklardır.  Sanayi tipi ocaklar gazlı ya da elektrikli olabilir. Tek gözlü ocaklar olduğu gibi çok gözlü ocaklar da mevcuttur. İhtiyacınıza göre seçim yapabilmeniz için çeşitlilik fazla tutulmuştur.
Ocaklar çoğunlukla set üstü olarak kullanılır. Tezgahların üzerine yerleştirebileceğiniz set üstü ocakları yemek yapımında rahatlıkla kullanabilirsiniz. Kullanım alanına, ihtiyacınız olan pişirme hızına ve hacmine göre ocağınızın türüne karar verebilirsiniz. Set üstü ocak satın alırken boyutlarına dikkat etmeniz, tezgahınıza uygun boyutlarda tercih etmeniz gerekmektedir. Set üstü modelin yanında ayaklı ocaklar da mevcuttur. Herhangi bir tezgaha ihtiyaç duymadan yüksekte duran ayaklı ocakları mutfağınızda dilediğiniz yere rahatlıkla yerleştirebilirsiniz.

Sanayi Tipi Ocak Modelleri

Raflı ve dolaplı ocaklar da oldukça kullanışlıdır. Yerden tasarruf sağlayan bu ocaklar çoğunlukla endüstriyel mutfaklarda tercih edilmektedir. Ocağın göz sayısı, mutfağın büyüklüğüne, günlük kaç porsiyon yemek çıkacağına ya da müşteri potansiyeline göre değişebilir. Küçük bir kafede 4 gözlü bir ocak yeterli olabilecekken büyük bir otel mutfağında onlarca ocağa gerek duyulabilir.

Sanayi Tipi Ocak Fiyatları

Ocaklar uzun süre kullanılan ve işletmelere kazanç sağlayan ekipmanlardır. Bütçenize uygun ve kaliteli bir ocak tercih etmek için cafemarkt.com’u inceleyebilirsiniz. Sanayi tipi ocak modelleri en ucuz fiyatları ile sitemizden inceleyebilirsiniz. Hızlı kargo seçeneği sayesinde ürünleriniz kısa zamanda adresinizde.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.