sadsad x
asdasd
Sıralama seçin

Kahve Değirmeni & Öğütücüler

1 2 3
Cunill - Cunill Tranquilo Tron On Demand Kahve Değirmeni, Dijital Cunill - Cunill Tranquilo Tron On Demand Kahve Değirmeni, Dijital (1)
2.117,68 TL KDV Dahil
ÜCRETSİZ KARGO
Cunill - Cunill Tranquilo 2 Kahve Değirmeni Cunill - Cunill Tranquilo 2 Kahve Değirmeni (1)
1.270,61 TL KDV Dahil
ÜCRETSİZ KARGO
Faema - Faema ME A64 Kahve Değirmeni, Saatte 2.3 kg Kapasiteli
5.800,10 TL KDV Dahil
ÜCRETSİZ KARGO
Faema - Faema MD 3000 Kahve Değirmeni, Saatte 3.3 kg Kapasiteli
7.600,13 TL KDV Dahil
ÜCRETSİZ KARGO
Santos - Santos No:06 Kahve Değirmeni, Nostaljik, Elektrikli
4.362,43 TL KDV Dahil
ÜCRETSİZ KARGO
Santos - Santos No:40 Kahve Değirmeni, Manuel, Elektrikli
4.531,84 TL KDV Dahil
ÜCRETSİZ KARGO
Santos - Santos No:55 Kahve Değirmeni, Otomatik, Elektrikli
6.141,28 TL KDV Dahil
ÜCRETSİZ KARGO
Santos - Santos No:43 N Çekirdek Kahve Öğütücü Santos - Santos No:43 N Çekirdek Kahve Öğütücü (1)
7.411,89 TL KDV Dahil
ÜCRETSİZ KARGO
Dalla Corte - Dalla Corte DC Two Cooling Kahve Değirmeni, On Demand, Parlak Kırmızı Dalla Corte - Dalla Corte DC Two Cooling Kahve Değirmeni, On Demand, Parlak Kırmızı (1)
22.230,38 TL KDV Dahil
ÜCRETSİZ KARGO
Dalla Corte - Dalla Corte DC Two Cooling Kahve Değirmeni, On Demand, Siyah Dalla Corte - Dalla Corte DC Two Cooling Kahve Değirmeni, On Demand, Siyah (1)
22.230,38 TL KDV Dahil
ÜCRETSİZ KARGO
Dalla Corte - Dalla Corte DC Two Cooling Kahve Değirmeni, On Demand, Beyaz Dalla Corte - Dalla Corte DC Two Cooling Kahve Değirmeni, On Demand, Beyaz (1)
22.230,38 TL KDV Dahil
ÜCRETSİZ KARGO
Dalla Corte - Dalla Corte DC One Cooling Kahve Değirmeni, On Demand, Parlak Kırmızı Dalla Corte - Dalla Corte DC One Cooling Kahve Değirmeni, On Demand, Parlak Kırmızı (1)
13.338,23 TL KDV Dahil
ÜCRETSİZ KARGO
Dalla Corte - Dalla Corte DC One Cooling Kahve Değirmeni, On Demand, Siyah Dalla Corte - Dalla Corte DC One Cooling Kahve Değirmeni, On Demand, Siyah (1)
13.338,23 TL KDV Dahil
ÜCRETSİZ KARGO
Dalla Corte - Dalla Corte DC One Cooling Kahve Değirmeni, On Demand, Beyaz Dalla Corte - Dalla Corte DC One Cooling Kahve Değirmeni, On Demand, Beyaz (1)
13.338,23 TL KDV Dahil
ÜCRETSİZ KARGO
Dalla Corte - Dalla Corte Max Kahve Değirmeni, On Demand, Sarı Dalla Corte - Dalla Corte Max Kahve Değirmeni, On Demand, Sarı (1)
9.781,37 TL KDV Dahil
ÜCRETSİZ KARGO
Dalla Corte - Dalla Corte Max Kahve Değirmeni, On Demand, Siyah Dalla Corte - Dalla Corte Max Kahve Değirmeni, On Demand, Siyah (1)
9.781,37 TL KDV Dahil
ÜCRETSİZ KARGO
Dalla Corte - Dalla Corte Max Kahve Değirmeni, On Demand, Beyaz Dalla Corte - Dalla Corte Max Kahve Değirmeni, On Demand, Beyaz (1)
9.781,37 TL KDV Dahil
ÜCRETSİZ KARGO
Mahlkönig - Mahlkönig K30 Vario Air Espresso Kahve Öğütücü, On Demand
14.964,66 TL KDV Dahil
ÜCRETSİZ KARGO
Mahlkönig - Mahlkönig EK43 Espresso, Filtre Kahve, Türk Kahvesi Öğütücü
17.290,30 TL KDV Dahil
ÜCRETSİZ KARGO
Mahlkönig - Mahlkönig E65S Espresso Kahve Öğütücü
11.544,98 TL KDV Dahil
ÜCRETSİZ KARGO
Toplam 50 ürün görüntüleniyor.
1 2 3

Kahve Değirmeni Modelleri

cafemarkt.com kalitesi birçok modeli bünyesinde barındırmaktadır. Kahve Değirmeni Modelleri, hem şık hem de pratik olmaları ile ister evinizde ister iş yerinizde kullanabileceğiniz ürünlerdir. Elektronik olan seçenekler, ayarlanan dozajda kahveyi kaşığa döker, ayrıca mikrometrik çubukları vardır. Otomatik olanlar hangi tip filtre kolu koyduğunuzu algılar ve size çift veya tek olarak hazırlar. Dijital olanlar ise çoklu dil seçeneği, dokunmatik kontrol paneli, kırılmaz dayanıklı malzeme, 90℃ ısıda bulaşık makinesinde yıkanmaya uygun olma, toplam veya kısmi sayaç gibi özelliklere sahiptir. Çekirdek öğütücülü çeşidi turbo hareketlidir, yüksek hacimli sistemi ile daha hızlı çalışır ve verimli performans gösterir. Manuel kahve değirmeni modeli de cafemarkt.com'da bulabileceğiniz seçenekler arasındadır. Tüm bunların yanı sıra, baharatları toz haline getirebilen modeller de mevcuttur.

Kahve Değirmeni Fiyatları

cafemarkt.com, uzmanlığı ile kurulduğu günden bugüne müşteri yorum, tavsiye ve önerileri ile liderdir Bünyesinde bulunan birçok marka ve modeli uygun fiyata satın alabilirsiniz. Cunill Tranquilo kahve değirmeninin hem dijital hemde manuel olanı ile eşsiz kahveler yapılır, misafirlerinize ikram edebilirsiniz. La San Marco kahve değirmeni ile kahvenizi istediğiniz sürede demleyebilir ve farklı büyüklükte öğütebilirsiniz. Fiorenzato kahve değirmenleri ise kahve miktarını arzu edilen miktarda ayarlabilir; ayrıca zamanlayıcısı ile yönlendirebilirsiniz. Ascaso kahve değirmeni siyah ve beyaz olmak üzere iki renktir. Rommelsbacher değirmeni de kolayca temizlenebilir. Casadio değirmeni kuvvetli öğütücü mekanizmaya sahiptir. Nuova Simonelli değirmeninde ısı ayarı mevcuttur. Bunn değirmeni torbalıdır. Santos değirmeni ile filtre kahve yapabilirsiniz. Expobar değirmeni manuel çalışır. Delonghi değirmeni baharat öğütebilir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.