sadsad x
asdasd
Sıralama seçin

Fileto Bıçakları

AYNI GÜN KARGO Pirge - Pirge Classic Fileto Bıçağı, 16 cm
129,68 TL KDV Dahil
106,80 TL KDV Dahil
KitchenAid - KitchenAid Profesyonel Fileto Bıçağı, 17.7 cm KitchenAid - KitchenAid Profesyonel Fileto Bıçağı, 17.7 cm (1)
389,00 TL KDV Dahil
ÜCRETSİZ KARGO
Tükendi Pirge - Pirge Duo Lakerda Bıçağı, 24 cm
28,20 TL KDV Dahil
Tükendi Öztiryakiler - Öztiryakiler Power Balık Bıçak, Mavi Saplı
32,85 TL KDV Dahil
Tükendi Öztiryakiler - Öztiryakiler Lakerda Bıçağı, ABS Saplı
13,34 TL KDV Dahil
Tükendi Öztiryakiler - Öztiryakiler Kemik Sıyırma Bıçağı, No:2
25,58 TL KDV Dahil
Toplam 6 ürün görüntüleniyor.

Fileto Bıçağı Modelleri

Bıçak çeşitleri arasında esneklik, incelik ve keskinlik mevzubahis olduğunda zirve her halükarda fileto bıçağına aittir. Sıra balığın kılçıklarını ayıklama ve eti kemiklerden en az fireyle alabilme gibi uzmanlık isteyen işlere geldiğinde daha iyi bir yardımcı bulunamaz. Ağız kısmı ve incelik açısından türlere ayrılsa da esneklik ve keskinlik, fileto bıçakları için olmazsa olmazdır. Fileto bıçak modelleri ile ilgili nerede satılır sorusuna cevap olan cafemarkt.com, geniş ve kaliteli ürün yelpazesi sayesinde sizlere güvenilir bir hizmet sunuyor. Zwilling, Victorinox, Pirge, Öztiryakiler ve alanında liste başı olan diğer markalara cafemarkt.com üzerinden ulaşmak gayet kolay. Markalara ait bıçak türlerine ek olarak, tüm endüstriyel ve profesyonel mutfak malzemelerine de cafemarkt.com üzerinden ulaşabilirsiniz.

Fileto Bıçak Fiyatları

Fileto bıçakları bölümünde bulunan tüm markalar zarif tasarımları ve son derece keskin olmaları ile dikkatleri cezbediyor. Online satış söz konusu olduğunda ürün çeşitliliği, hızlı ulaşım, satış sonrası destek ve uygun fiyat gibi konular son derece önem arz ediyor. Bahsi geçen konularda başarıyı kendine misyon edinmiş olan cafemarkt.com sitesi üzerinden istediğiniz ürüne sahip olabilmek için satın al yazısına tıklamanız yeterli olacaktır. Duayen kişilerin de kullanılmasını tavsiye ettiği bu bıçakların sahip olduğu niteliklerle ilgili öğrenmek istediklerinize, iletişim kanalı üzerinden en hızlı şekilde cevap vermek ve şeffaflık cafemarkt.com için de en az sizlerde olduğu kadar önemli. Sahip olduğu özellikler, model ve kullanım alanıyla doğru orantılı olarak her bütçeye uyabilecek bıçaklara hemen şimdi ulaşabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.