Sıralama seçin
Görünüm:

Kahve Makineleri & Ekipmanları

1 2 3 .... 15 16 17
Cafemarkt - Latte Art Kalemi 135 mm
32,42 TL KDV Dahil
Cafemarkt - Ahşap Saplı Tamper Zebrano 58 mm
106,98 TL KDV Dahil
Konchero - Juvenia Elektrikli Sifon 360 ml
341,42 TL KDV Dahil
ÜCRETSİZ KARGO
Biradlı - French Press 350 cc
20,65 TL KDV Dahil
Bonavita - Hassas Kahve Tartısı
300,00 TL KDV Dahil
ÜCRETSİZ KARGO
Bialetti - Porselen Dripper 2 Cup
70,00 TL KDV Dahil
Cafemarkt - Hario Drip Kettle
222,60 TL KDV Dahil
Motta - Tulip Blu Süt Potu Pitcher 4150
97,25 TL KDV Dahil
Wacaco - Barista Kit Nanopresso Upgrade Kiti
200,34 TL KDV Dahil
Pedrini - Kaffet-Rosse Moka Pot 1 Cup
77,80 TL KDV Dahil
Konchero - Isı Ayarlı Kettle 1 lt
390,00 TL KDV Dahil
ÜCRETSİZ KARGO
Cunill - Tranquilo Tron Dijital On Demand Kahve Değirmeni
1.945,09 TL KDV Dahil
ÜCRETSİZ KARGO
Konchero - Filtre Kahve Makinesi CM4206
143,02 TL KDV Dahil
Cafemarkt - Damlama Kahve Seti
73,23 TL KDV Dahil
Nuova Simonelli - Appia Compact Volumetrica 2 Gruplu Kahve Makinesi
12.967,26 TL KDV Dahil
ÜCRETSİZ KARGO
Cimbali - M100 HD 2 Gruplu Kahve Makinesi Siyah
67.591,82 TL KDV Dahil
ÜCRETSİZ KARGO
Coffee Queen - CAM POT NORMAL TABANLI
128,12 TL KDV Dahil
Bravilor Bonamat - KAHVE FİLTRE KAĞIDI 110/360 cm 250 ad
307,52 TL KDV Dahil
ÜCRETSİZ KARGO
Cunill - Tranquilo 2 Kahve Değirmeni
1.167,05 TL KDV Dahil
ÜCRETSİZ KARGO
Toplam 333 ürün görüntüleniyor.
1 2 3 .... 15 16 17

Profesyonel Kahve Makinası Seçimi

Kahve makinesi seçimi işletmeden işletmeye farklılık gösterebilmektedir. Sizin müşterinize ne tür kahve sunmak istediğinize göre ya da kahveyi yapacak şahsa göre kahve makinesi seçiminiz değişiklik gösterebilir. Son dönemlerde açık büfe hizmet veren işletmeler tercihlerini otomatik kahve makinesi ‘nden yana kullanmaktadır. Sadece kahve satan yerler ya da kahvesi ile ön plana çıkmak isteyen mekanlar ise kollu kahve makinesi tercih etmektedirler. Filtre kahve ise her iki makinenin yanı sıra ilaveten bulunması gereken bir makinedir. Sizde profesyonel işletmeleriniz için endüstriyel (sanayi tipi) kahve makinesi hakkında daha detaylı bilgi ve en uygun fiyatları almak için satış temsilcilerimiz ile iletişime geçebilirsiniz.

Espresso ve Cappuccino Makinesi

Profesyonel işletmeleriniz için büyük ihtiyaç olan profesyonel espresso ve cappuccino makinesi modelleri piyasadaki en ucuz fiyat seçenekleriyle sizelere sunuyoruz. Cafemarkt Türkiye ‘de bir espresso ve cappuccino makinesi üretimi yapan üreticilerin bayiliğini yapmaktadır. En başta La Cimbali, Coffee Queen, Expobar, Nuova Simonelli, WMF gibi markaların espressocappuccino ve kahve makinesi modellerinin satışını yapmaktadır. Cafelerde kullanılan profesyonel kahve makinesi modellerini profesyonel işletmeleriniz için endüstriyel (sanayi tipi) espressocappuccino ve kahve makinesi hakkında daha detaylı bilgi ve en uygun fiyatları almak için satış temsilcilerimiz ile iletişime geçebilirsiniz.

Filtre Kahve Makinesi

Filtre kahve makinesi yalnızca filtre kahve verirler. Filtre kahveyi ideal sıcaklıktaki su yardımı ile demler isteğe göre süt ile veya sütsüz olarak yalın servisini gerçekleştirmek münkündür. Filtre kahve makinesi 'nin termoslu modelleri de mevcuttur. Fakat termoslar tadın değişmesine namacıyla olmasından genellikle cam olan potlar tercih edilmektedir. Cam potlarda ısıtıcılar mevcuttur. Bazı kahve makineleri kendi kendine ısıtıcıya sahiptir. Yedek pot ilaveten alınabilir. Sizde profesyonel işletmeleriniz için endüstriyel (sanayi tipi) filtre kahve makinesi hakkında daha detaylı bilgi ve en uygun fiyatları almak için satış temsilcilerimiz ile iletişime geçebilirsiniz. Öztiryakiler Türk makinesi modeli olarak sadece filtre kahve makinası çeşitlerini satışa sunmuştur.

Kumda Kahve Makinesi

Kumda kahve makinesi ya da başka bir adı ile kumda kahve ocağı çağdaş durumu ile elektrikle çalışır. Üst alanında bir hazne vardır. Bu haznede ateş tuğlası yapımında sarf edilen bir tür kum bulunur. Elektrik yardımı ile bu kum kahvenin pişebileceği uygun sıcaklığa gelir. Kumun içerisine yerleştirilmiş tercihen bakır bir cezve yardımı ile Türk kahvesi yavaşça pişerek eşi benzeri olmayan lezzetine kavuşur. En lezzetli Türk Kahvesinin Kumda kahve makinesi ile yapıldığı bilinmektedir. Kumda kahve makinası (ocağı) tipleri boyutlarına göre türlendirilebilir. Küçük boy kumda kahve makinası orta boy kumda kahve makinası ve büyük boy kumda kahve makinası bulunduğu gibi formu değişik olan kare kumda kahve ocağı, silindirik kumda kahve ocağı ve dikdörtgen kumda kahve ocakları vardır. Farklı sayıda ve değişik büyüklükte cezveler ile aynı anda aniden çok kumda kahve pişirmenize imkân sağlarlar. Kumda kahve ocakları geleneksel görünmesi sebebiyle çoklukla bakır kaplama olarak pazara sürülmekteler. Fakat bakır kaplama olmayan modeller de mevcuttur. Genellikle Gumbala markasının üretmiş bulunduğu bakır kaplama kumda kahve makinesi tipleri en çok sattığımız kumda kahve ocakları arasındadır. Aynı zamanda Remta kumda kahve makinesi modellerini de inceleyebilirsiniz. Sizde profesyonel işletmeleriniz için endüstriyel (sanayi tipi) kumda kahve makinesi (ocağı) hakkında daha detaylı bilgi ve en uygun fiyatları almak için satış temsilcilerimiz ile iletişime geçebilirsiniz.

Sitemizden yapacağınız alışverişlerinizde Türkiye 'nin her yerine kargo ile gönderim sağlamaktayız.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.