sadsad x
asdasd
Sıralama seçin

Kızartma Tavaları

Kuhn Rikon - Kuhn Rikon Duromatic Düdüklü Tencere, 10 L Kuhn Rikon - Kuhn Rikon Duromatic Düdüklü Tencere, 10 L (1)
3.390,00 TL KDV Dahil
ÜCRETSİZ KARGO
100% Chef - 100% Chef Mini Kızartma Tavası, 800 ml 100% Chef - 100% Chef Mini Kızartma Tavası, 800 ml (1)
448,62 TL KDV Dahil
ÜCRETSİZ KARGO
Altınbaşak - Altınbaşak Smartlon Kızarma Tavası, 32 cm
161,66 TL KDV Dahil
Altınbaşak - Altınbaşak Smartlon Kızarma Tavası, 30 cm
147,50 TL KDV Dahil
Altınbaşak - Altınbaşak Smartlon Kızarma Tavası, 28 cm
135,70 TL KDV Dahil
Altınbaşak - Altınbaşak Smartlon Kızarma Tavası, 26 cm
125,08 TL KDV Dahil
Altınbaşak - Altınbaşak Smartlon Kızarma Tavası, 24 cm
114,46 TL KDV Dahil
Altınbaşak - Altınbaşak Smartlon Kızarma Tavası, 22 cm
101,48 TL KDV Dahil
Altınbaşak - Altınbaşak Smartlon Kızarma Tavası, 20 cm
89,68 TL KDV Dahil
Altınbaşak - Altınbaşak Lazzetti İndüksiyon Kızartma Tavası, 32 cm
263,14 TL KDV Dahil
ÜCRETSİZ KARGO
Altınbaşak - Altınbaşak Multi Metal Bakır İndüksiyon Kızartma Tavası, 24 cm
674,96 TL KDV Dahil
ÜCRETSİZ KARGO
Kayalar - Kayalar Kızartma Tavası, Yapışmaz, 32x6 cm, 4.8 L
506,22 TL KDV Dahil
ÜCRETSİZ KARGO
Kayalar - Kayalar Kızartma Tavası, Yapışmaz, 28x6 cm, 3.6 L
436,13 TL KDV Dahil
ÜCRETSİZ KARGO
Kayalar - Kayalar Kızartma Tavası, Yapışmaz, 26x5 cm, 2.9 L
389,40 TL KDV Dahil
ÜCRETSİZ KARGO
Kayalar - Kayalar Kızartma Tavası, Yapışmaz, 24x5 cm, 2 L
350,46 TL KDV Dahil
ÜCRETSİZ KARGO
Kayalar - Kayalar Kızartma Tavası, Yapışmaz, 20x4 cm, 1.5 L
295,94 TL KDV Dahil
ÜCRETSİZ KARGO
Toplam 42 ürün görüntüleniyor.
1 2 3

Kızartma Tavası

En sevdiğimiz yiyecek çeşidi olan kızartmalar yanlış tüketimde sağlığımıza zarar verebilir. Aynı yağı birden çok kez kullanmak, yanlış tava pişirmek, yağ oranını yanlış belirlemek gibi yapılan birçok hata mevcuttur.

Kızartma Tavası Nasıl Kullanılır?

Kızartma, yiyeceğinizi bol ve kızgın yağa atarak pişirmenizle ortaya çıkan yağlı yiyeceklere verilen addır. Sebze, et ya da hamur gibi birçok şeyi kızartıp tüketebilirsiniz. Tüketilen fast foodların neredeyse hepsi kızartmadan oluşur.
Kızartma yaparken kullandığınız tava/tencerenin kızartmaya uygun olması gerekmektedir. Malzemesi yanlış bir tava/tencere kullandığınızda kızartmak istediğiniz yiyecek tavaya yapışabilir ya da tüm yağı çekebilir. Lezzetli bir kızartma yemek için kızartma tavası satın almanız önerilir. Yağı kızdırdıktan sonra atacağınız yiyecekler kızartma tavasında çok daha doğru ve lezzetli pişecektir.
Çok sık tüketilmemesi önerilen kızartma yiyecekleri tüketirken aynı yağı kullanmamaya da özen göstermelisiniz. Genellikle Ayçiçek yağı ile yapılan kızartmalarda, yağın içerisinde pişirilen yiyeceğin kalıntıları mutlaka kalacaktır. Kullanılmış uzun süre bekletmek bakteri oluşumu açısından zararlıdır.

Kızartma Tavası Özellikleri

Kızartma tavaları yapışmaz ve hızlı ısınan malzemede üretilmektedir.  Kızartma tavası tercih ederken taban kalınlığına ve malzemesine dikkat edilmelidir. Uzun süre yüksek ateşe maruz kalacak olan tavalar mutlaka dayanıklı olmalıdır.
Aynı zamanda çabuk ısınıp soğuyabilen ve ısınmaz sapa sahip olan kızartma tavaları en çok tercih edilenler arasındadır. Elde ya da bulaşık makinesinde kolayca yıkanabilirler. Yağ tutmayan yüzeyleri temizlemenizi kolaylaştırır. Tavaların yanında kızartma teli de almanız önerilir. Kızartma teli, kızarttığınız ürünleri süzmeniz için kolaylık sağlar.
Kapaklı ya da kapaksız kızartma tavaları bulunmaktadır. Kapaklı tavalar yağın sıçramasını önlediği için oldukça fazla tercih edilir. Kızartma tavası/tenceresi olarak kullandığınız ürünü sadece kızartmalarda kullanabileceğiniz gibi bazıları başka pişirme çeşitlerine de uygundur. Çoğunlukla kullanıcılar kızartma tavalarını yalnızca kızartmaya kullanır.
Ev tipi kızartma tavaları gibi işletmelere özel olanlar da vardır. Amacınıza ve kullanımınıza uygun tercih yapmanız uzun süreli kullanım yapabilmenizi sağlar.

Kızartma Tavası Fiyatları

Uygun fiyatlı kızartma tavalarına cafemarkt.com’dan ulaşabilirsiniz. Boyut, malzeme ve aparatlarına göre fiyatlar değişkenlik göstermektedir.  Fiyat performans değerlendirmesi yaparak tercih yapabilirseniz. Konu hakkında soru ya da talepleriniz için cafemarkt.com’la iletişim kurabilir, yardım alabilirsiniz. Evlerinizde uzun süre güvenle kullanabileceğiniz ve sağlığınıza zarar vermeyecek tüm ürünler cafemarkt.com’da!

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.