sadsad x
asdasd
Filtrele
Sıralama
Sıralama KAPAT
  • Alfabetik A-Z
  • Alfabetik Z-A
  • Yeniden Eskiye
  • Eskiden Yeniye
  • Fiyat Artan
  • Fiyat Azalan
  • Rastgele
  • Puana Göre

Quality Espresso

Seçilenleri Karşılaştır
Listeden ürün seçiniz.
1 ürün görüntüleniyor
Bir sorunuz mu var? Uzmanına Sor

Quality Espresso Türkiye

Merkez ofisi 1960’da Faema tarafından kurulan marka 2001 yılında büyük markalar olan, Visacrem ve Futurnat’ı satın almıştır. Sektörün devlerinin gelişiminde katkı sağladığı bu markalar kahve makinesi konusunda birer dev olarak tanınmaktadır. Dünya çapında ünlü olan bu markalar espresso makineleriyle dikkat çekmektedir. İspanya’da hizmet veren Quality Espresso akdeniz espresso kültürünü ciddiye alarak çalışmalarına son teknolojilerle devam etmektedir. Espresso ve capuccino severlere en kaliteli kahveyi sunmak için tecrübeli kadrosu ile birlikte yıllardır hizmet vermektedir. Yüksek kalite standartlarına ulaşabilmek için, üretim şartlarından personellerine, tedarikçilerinden hammaddelere tüm aşamaların en iyi olmasına özen gösterirler. Markanın asıl amacı geleceğin beklentilerini karşılayarak ürün yelpazesini genişletmektir. Kahve makinelerinin dünyada yaygınlaşmasına öncülük etmek isteyen marka KALİTELİ ESPRESSO yönetimi ile sektördeki tehlikeleri azaltmayı amaçlamıştır. Bu yönetim sistemi müşterilerin tüm ihtiyaçlarına zamanında ve doğru hizmet etmek için kullanılmaktadır.

Quality Espresso Kahve Makinesi

Çevre kirliliğine engel olmak amaçlı yapılan çalışmaların yanında müşteri memnuniyetini artırmak da marka için oldukça önemlidir. Karşılık güven ve saygıya dayalı bir politikayla çalışan Quality Espresso verdiği hizmetin baştan sona mükemmel olmasını amaçlamaktadır. Espresso, taze süt ve demleme ile ilgili profesyonel cihazlar üreten marka tasarım, üretim ve satışta dünya lideri olmak için çalışmaktadır. Müşterin beklenti ve ihtiyaçlarını ilk sıraya koyarak uzun vadeli bir ilişki kurmayı amaçlar. Tüm aşamalarda müşteri ve personeline kahve dünyasına yönelik eğitimler sağlamaktadır. Otellerde, kafeler de ve kurumsal şirketlerde tercih edilen espresso kahve makinelerin uzun yıllar sizinle olacaktır. Kaliteli iç aksamları sayesinde en çok tercih edilen marka olan Quality Espresso her geçen yıl hizmet kalitesini artırarak sektörde lider olma yolunda ilerlemektedir.

Quality Espresso Kahve Makinesi Fiyatları

Benzersiz bir kaliteye sahip espresso kahve makinelerine cafemarkt.com’dan ulaşabilirsiniz. İşletmelerinizde yıllar boyu kullanabileceğiniz Quality Espresso markalı kahve makineleri en uygun fiyatlarla internet sitemizde.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.