sadsad x
asdasd
Ürün Açıklaması

Cimbali M39 Dosatron TE Kahve Makinesi, 3 Gruplu

Kalite ile Diyaloğunuz, Akıllı Çözümler

Espresso dünyasına ve bu dünyaya özel ihtiyaçlara yönelik tasarlanmış olan La Cimbali M39 RE, daha da gelişerek yepyeni yeni-nesil teknolojiler içeriyor ve böylece performansını ve fonksiyonlarını sonraki adıma taşıyor. Üstelik La Cimbali M39 RE, tüm ara yüzlerinin telemetri sistemi sayesinde Wi-Fi Kit ile yönetilebilmesine olanak sağlıyor.

Patentli Grup Teknolojisi

La Cimbali M39 Dosatron, La Cimbali patentli grup teknolojisi sayesinde şebekeden aldığı soğuk suyu grup başlığından geçirerek hem boyler içerisine suyun tamamen soğuk girmesini engeller, ön ısıtma yapar hem de soğuk su ile grup ısısını düşürüp aşırı ısınmayı engelleyerek kahvenizin yanmasını ve istenmeyen tatları engeller.

Daha Çok Seçim, Daha Çok Başarı

Barista’nın çıkarabileceği süt bazlı içecek seçeneklerini çoğaltmak ve yüksek kalitede süt kremasını garanti edebilmek için, La Cimbali M39 RE ’yi yeni TURBOSTEAM Milk4 Cold Touch buhar çubuğu ile donattı. Bu sayede baristalar –aynı miktarda süt ile- 4 farklı miktarda krema elde edebiliyorlar: Kremasız sıcak süt, Az kremalı süt, Standard krema ve Bol kremalı süt. Bunlara ek olarak TurboSteam Milk4 buhar çubuğu 4 delikli sistemi sayesinde küçük miktarlardaki sütü de krema yapabilme özelliğine sahiptir. Cold Touch özelliği ile de çalışma esnasında buhar çubukları el yakmaz ve temizliği bir o kadar kolaydır.

Yeni Tasarım, Yeni Fonksiyonlar

La Cimbali M39 RE ’nin odağında işlevsellik var. Her yönü ile zarif ve işlevsel tasarımı ile La Cimbali M39 RE, Baristalara her işlemde kontrolü tamamen ele alma fırsatı veriyor; böylece baristalar müşterilerine en üst kaliteyi hızlı, isabetli ve en az hatayla sağlayacak şekilde çalışmaları için gereken imkânı buluyorlar. La Cimbali M39 RE ’nin gövdesi için geliştirilen Yeni bir Mat Siyah tasarımının yanı sıra bu yeni espresso makinesini ön ve arka kısımlarında bulunan satine paslanmaz çelikten hazırlanmış kısımlar süslüyor.

Bluetooth Bağlantı

La Cimbali M39 RE ’yi Magnum on Demand Touch kahve öğütücüsünde opsiyonel bulunan kit ile kablosuz bağlantı üzerinden eşleştirin ve kahvenizin mükemmel şekilde öğütüldüğünden emin olun. Bluetooth teknolojisi sayesinde M39 RE ve öğütücü arasında sürekli bir iletişim gerçekleşir ve kahvenin en uygun şekilde çıkarılması için gereken tüm kalibrasyonlar, kullanıcı müdahalesine gerek olmadan yapılır. Gün içerisinde her espresso yapımı sonrası bu özellik sayesinde değirmeniniz kendini önceden belirlenmiş reçeteye uygun kahveyi verebilmek için incelik/kalınlık ayarı yapar. Bu sayede mükemmel öğütme ve uygun miktar kullanılarak her defasında aynı kalitede mükemmel espresso hazırlanmış olur.

USB Veri Aktarımı
USB girişi sayesinde kullanıcılar bir USB bellek kullanarak verileri tek bir tuşla indirebilir, reçeteleri diğer espresso makinelere aktarabilir ve espresso makinesinin yazılımını güncelleyebilirler.

Wi-Fi Kit - Telemetri

Wi-Fi bağlantısı ile espresso makinesi müşteri hizmetlerine bağlanarak verileri ve istatistikleri paylaşabilir. Bu verilerden yola çıkılarak ihtiyaç duyulduğunda müşteri hizmetlerinden çok hızlı şekilde yanıt alınabilir ve daha kaliteli bir şekilde yardımcı olunması amaçlanır.

Thermodrive Sistemi

Thermodrive bir ısı dengesi düzenleme sitemidir ve kullanıcıya demleme ısısını kullanılan kahveye ve talep edilen içeceğe uygun olacak şekilde kontrol etme imkânı sunar. Bu sistem sayesinde her grup başlığının ısısını ayrı ayrı yaralayabilir ve espresso’nuzun tat profilini düzenleyebilirsiniz. Ayrıca bu özellik sadece teknik ekip tarafından değil Izgara altı vanaları sayesinde kullanıcı tarafından da kolaylıkla ayarlanabilmektedir. Bu sayede grup başlıklarının ısı dengesini kontrol altında tutarsınız ve kahvelerinizin yanmasını engellersiniz.

Enerji Optimizasyonu
Smart Boiler akıllı boyler teknolojisi sayesinde boyler içersindeki basınç sabit tutulur, böylece bir yandan enerji tasarrufu yaparken bir yandan da maksimum buhar üretim kapasitesi garantilenmiş olur. Bunun yanısıra özel termal boyler ceketi ile de desteklenir. Akıllı boyler teknolojisi sıcak su ve buhar performansını yükselten, boyler içerisindeki su döngüsünü sağlayan ve mükemmel bir fincan kahvenin temel taşlarından biri olan net ısı dengesini sağlayan gelişmiş bir teknolojidir.

Enerji Tasarrufu

Enerji Tasarrufu modu sayesinde boyler basıncı espresso makinesi uzun bir süre kullanılmayacağı zamanlarda düşürülür. Bu özellik barista tarafından OK tuşuna 3 saniye basılı tutmak suretiyle aktifleştirilebilir. Bunun ardından herhangi bir tuşa basmak espresso makinesini 60-90 saniye içerisinde yeniden kullanıma hazır hale getirecektir. Ayrıca Gece boyu Enerji Tasarrufu modu sayesinde makine tam olarak kapatılmadan, rezistansı aktif tutmak sureti ile boyler’i 0.2 bar basınçta tutulabilir.

Geliştirilmiş Isı Yalıtımı

La Cimbali M39 RE Dosatron’ un boyler’i yüksek yalıtımlama oranına sahip özel bir materyal ile kaplanmıştır. Böylece suyu kaynatmak için gereken enerji azalır ve hem boyler’in hem de rezistansın yıpranması önlenir.

Ruv Eco Teck

La Cimbali M39 RE’de Cimbali Group patentli özel Ruv eco Teck teknolojisi bulunmaktadır. Ruv eco Teck bir kaplama teknolojisidir ve espresso makinesinin su veya buhar ile temas eden tüm yüzeylerinin özel bir materyal ile kaplanması şeklinde uygulanır. Bu sayede espresso makinesinin servis ettiği içeceklerin içerisine metal parçacıklarının karışması önlenerek maksimum düzeyde besin güvenliği sağlanmış olur.

Turbosteam Milk4 Could Touch

Standart TurboSteam modellerinin hava ile karışık buhar püskürtme özelliğine ek olarak, yeni TurboSteam Milk 4 küçük miktarda sütü köpürtmeye veya ısıtmaya yarayan delikli bir ağızlığa sahiptir. Bu ağızlık gıdaya uygun materyallerden üretilmiştir ve kolay sökülebilip takılabilir, böylece ağızlık teknik servise gerek olmadan, barista tarafından kolayca değiştirilebilir. Gıdaya uygun materyal geleneksel çelik buhar çubuklarına kıyasla daha kolay temizlenir. Buhar delikleri çubuğun yan taraflarında bulunur ve bu sayede süt emülsiyon kalitesi yükselir. TurboSteam Milk4, 4 farklı süt hazırlama yöntemine sahiptir be butonlar aracılığı ile ayarlabilir. Ayrıca 5. tuş olan buhar tuşu ile manuel bir buhar çubuğu gibi buhar üretimi sağlanabilir.

Hijyen Kontrol Altında

La Cimbali M39 RE Espresso Makinası ‘nın çalışma alanı paslanmaz çelikten yapılmıştır ve hem otomatik hem de yarı otomatik yıkama sistemine sahiptir. Bu sistem bir tuş aracılığı ile çalıştırılabilir ve arayüz ile yönetilir.

 

Teknik Özellikler

 • Güç: 6300 – 7500 W
 • Enerji: 380-415V3N~ 50-60Hz
 • Grup Sayısı: 3
 • Sıcak Su ve Buhar Boyleri: 15 lt.
 • Heat Exchanger Kapasitesi: 220 ml. x 3
 • Grup Boyler Teknolojisi: Heat Exchanger
 • Pompa Tipi: Prinç Pompa
 • Akıllı Boyler/Smart Boyler: Var
 • ThermoDrive: Var
 • Mixed Service Water: Var
 • Kazan Isı Yalıtımı ve Kaplama: Var
 • Ekstra Isı İzolasyon Kılıfı: Var
 • Dokunmatik Ekran: Yok – 5 Butonlu
 • Dijital Ekran: Var
 • Enerji Tasarrufu ve Eko Modu: Var
 • Ruv Eco Teck: Var
 • Fincan Isıtıcı: Var – Ayarlanabilir
 • Otomatik Yıkama: Var
 • Led Aydınlatma: Var
 • Telemetri/Uzaktan Kumanda: Opsiyonel
 • Usb Girişi Veri Aktarımı: Var
 • Bluetooth Bağlantı: Opsiyonel
 • Turbosteam Milk4: Var
 • Tall Cup / Yüksek Şase: Var
 • Sıcak Su Musluğu: Var – Ayarlanabilir
 • Buhar Çubuğu: 1 Adet Turbosteam Milk4 el yakmayan fiber kaplamalı buhar çubuğu ve 1 Adet standart buhar çubuğu
 • Renk Seçenekleri: Mat Siyah
 • Ağırlık: 104 kg.
 • Ölçüler: 1055x570x597 mm
Ürün Özellikleri
Makine Tipi
:
Geleneksel Gruplu Makineler
Grup Sayısı
:
3 Gruplu
Teknoloji
:
Tam Otomatik
Taksit ve Ödeme Seçenekleri
Yorumlar(0)
Tavsiye Et
Kargo ve Teslimat
Kargo ve Teslimat
Siparişleriniz 1-3 iş günü içerisinde özenle hazırlanıp ilgili kargo şubesine teslim edilmektedir. Özel üretim ürünlerde gönderim süresi farklılık gösterebilir. Hafta sonları ve resmi tatil günlerinde siparişler ilk iş gününde işleme alınmaktadır.
Teslimatlar da ürünlerinizi ilgili kargo firmasından teslim almadan önce ambalajında bir hasar olup olmadığını kontrol ediniz. Hasar durumunda muhakkak hasar tutanağı tutturunuz.

Kargonuz Ücretsiz Olsun
5000 TL ve üstünde vermiş olduğunuz siparişler Türkiye'nin her yerine ücretsiz olarak gönderilmektedir

Aynı Gün Kargo
Aynı gün kargo etiketi bulunan ürünlerde saat 13:00'a kadar vermiş olduğunuz sipariş aynı günde kargoya teslim edilmektedir. Teslimat süresi bulunmuş olduğunuz konuma göre farklılık gösterebilmektedir. Saat 13:00'dan sonra vermiş olduğunuz siparişler ertesi ilk iş günü kargoya teslim edilmektedir.

Cimbali M39 Dosatron TE Kahve Makinesi, 3 Gruplu

Ürün Kodu : 082.M39DO.03
Fiyat(%20 KDV Dahil)
526.555,11 TL
Fiyat(%20 KDV Hariç)
438.795,93 TL
Bu ürünü havale ile ekstra %2 indirim ile satın alabilirsiniz.
Bu ürün şu anda stoklarımızda bulunmamaktadır.
Bu ürünün yerine tercih edebileceğiniz ürünler
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.