sadsad x
asdasd
Ürün Açıklaması

Victoria Arduino White Eagle Leva Espresso Kahve Makinesi, 2 Gruplu, Siyah

Victoria Arduino'nun modern tarzı ve son üretiminin en yenilikçi teknolojisi olan White Eagle'ı 1946'da tanıtılan geleneksel kaldıraç infüzyon sistemi ile birleştirdiği bir makinedir. Kolu aşağı çeken baristadan özel bir şey ortaya çıkaran bir makine o harika kahveyi hazırlamak için.
Profesyonel kahve makinesinin kol sistemi, baristanın her kaynak için ön demleme süresini manuel olarak ayarlamasına olanak tanır: kol düşük olduğunda, kazanın sıcak suyu gruba girerek kahve kekini nemlendirir. Barista kolu ne kadar aşağıda tutarsa, infüzyon öncesi aşama o kadar uzun olacaktır. Yetenekli bir barista, ağızdan çıkan ilk kahve damlalarını bekler ve ardından kolu kaldırır; bu, tüm kahveli kekin ıslandığı anlamına gelir.
Çevresel sürdürülebilirliğe adanmış bir platform olan Ongreening'in bir parçasıdır ve en güvenilir yeşil inşaat uygulamalarını dünya çapında yayarak bilgi ve bilgi paylaşımını teşvik eder.
White Eagle kolu özellikle kremamsı kahveler sunabilecek teknik özelliklere sahiptir. İşin sırrı, su sıcaklığını kontrol etmek ve çıkarılan kahvenin kalitesini optimize etmek için ısı eşan
Teknik Özeliikler

  • Boyutlar: (mm) 825x510x660 9
  • Güç: 4500W
  • Gerilim: 208-240V 50-60Hz 380TRIF 50Hz
  • Buhar hunisi kapasitesi: 14 lt
  • Kahve kazanı kapasitesi: 0,7 lt.
  • Net ağırlığı: 71 kg
Ürün Özellikleri
Makine Tipi
:
Geleneksel Gruplu Makineler
Grup Sayısı
:
2 Gruplu
Teknoloji
:
Yarı Otomatik
Yorumlar(0)
Tavsiye Et
Kargo ve Teslimat
Kargo ve Teslimat
Siparişleriniz 1-3 iş günü içerisinde özenle hazırlanıp ilgili kargo şubesine teslim edilmektedir. Özel üretim ürünlerde gönderim süresi farklılık gösterebilir. Hafta sonları ve resmi tatil günlerinde siparişler ilk iş gününde işleme alınmaktadır.
Teslimatlar da ürünlerinizi ilgili kargo firmasından teslim almadan önce ambalajında bir hasar olup olmadığını kontrol ediniz. Hasar durumunda muhakkak hasar tutanağı tutturunuz.

Kargonuz Ücretsiz Olsun
5000 TL ve üstünde vermiş olduğunuz siparişler Türkiye'nin her yerine ücretsiz olarak gönderilmektedir

Aynı Gün Kargo
Aynı gün kargo etiketi bulunan ürünlerde saat 13:00'a kadar vermiş olduğunuz sipariş aynı günde kargoya teslim edilmektedir. Teslimat süresi bulunmuş olduğunuz konuma göre farklılık gösterebilmektedir. Saat 13:00'dan sonra vermiş olduğunuz siparişler ertesi ilk iş günü kargoya teslim edilmektedir.

Victoria Arduino White Eagle Leva Espresso Kahve Makinesi, 2 Gruplu, Siyah

Ürün Kodu : 312.WEL.2GR.BLA
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.