sadsad x
asdasd
Ürün Açıklaması

Unox Speed-x Kombi Hızlı Pişirme Fırını, 5 GN 2/3, Elektrikli

 • Kombi ve hyperspeed pişirme modlarını bir arada yapabilen Sense.Klean özelliği ile kir seviyesine göre otomatik yıkama özelliği olan tek fırın.
 • Yoğun buhar yoğun kızartma ve 9 kademeli pişirne kapasitesi
 • 5 kademeli fan hızı
 • 6 yıkama programı
 • Farklı kombinasyonlar kullanılarak pişirme yapabilen, üst düzey enerji tasarrufu sağlayan, wifi ile internete bağlanabilen akıllı kombi fırın
 • Isıtmak ve pişirmek istediğiniz ürünleri kaliteden taviz vermeden normal  pişirme sürelerini ¼ oranında azaltan çok hızlı ve güçlü fırın

En son yarışmada SPEED-X™ “Red Dot Ödülü”, “Yenilikçi Ürün Ödülü” ve ödüllerin en prestijlisi “En İyinin En İyisi” ile ödüllendirildi. Kendi kendini temizleyen kombi fırın teknolojisini hızlı fırın teknolojisiyle birleştirebilen ilk ve tek fırın olan ödüllü SPEED-X™, yenilik, hız (veya daha doğrusu hiper hız), hiper bağlantı, birinci sınıf dijital işlevsellik, temizlik ve zarafet.
SPEED-X™ tarihte kendini yıkayabilen ilk kombi hızlı fırındır: Kalite ve hızın mükemmel kombinasyonu.
Kombi modu ve Hız modu
SPEED-X™ pişirme haznesi, 35 mm raf yüksekliği ile 10 GN 2/3 tepsi kapasitesine sahiptir.  Bu size aynı anda 7cm aralıklı 5 adet GN 2/3 tepsiyi kombi modunda pişirmenize olanak sağlık. Aynı zamanda 4 hızlandırılmış pişirme döngüsü gerçekleştirmek için 1 adet GN 2/3 boyutunda SPEED.Plate tepsi kapasitesine sahiptir.
Su Filtreleme ve Otomatik Yıkama
Hızlı fırınları temizlemek artık sorun değil. SPEED-X™, 1300L'ye kadar filtrelenmiş suyu garanti etmek için 1L kapasiteli DET&Rinse™ tankı ve RO.Care su filtreleme sistemi ile entegre bir ROTOR.Klean otomatik yıkama sistemine sahiptir. Hepsi bu kadar değil: SENSE.Klean sensörü sayesinde fırın, kir derecesini doğru bir şekilde algılayabilir ve israfı önlemek için en uygun yıkama modunu önerebilir. Her şeyi yapar!
UNOX'un SPEED-X™, hızlandırılmış pişirme özelliğine sahip, yenilikçi kendi kendini temizleyen kombi fırındır. Pişirme dünyasının farklı özellikleri sayesinde, gastronomi ve catering dünyaları artık pişirme hızı ve kalitesi arasında seçim yapmak zorunda kalmayacak, en üst düzeyde pişirme performansı garantisine sahip olacaktır.
SPEED-X™ ile, hızlı fırınların tipik özelliği olan otomatik yıkamanın olmaması sorunu sadece çözülmekle kalmaz, aynı zamanda, 180 saniyede sebzeli taze tavuğu veya 150 saniyede ızgara somonu pişirmek için kompakt alanlar.
SPEED-X™ ile, ister 75 saniyede lezzetli bir dolgulu sandviç pişirmekten, ister sadece bir dakikada levrek fileto pişirmekten bahsediyor olun, her tür pişirme için gerekli tüm özellikleri tek bir fırında bulmak mümkündür. 90 saniye!
Teknik Özellikler

 • Kapasite: 1 GN 2/3  Hyper speed modu veya 5 veya 10 GN 2/3 kombi modu
 • Tava aralığı: 70 mm
 • Frekans: 50 Hz
 • Voltaj: 230V-1N
 • Elektrik Gücü: 8 kW
 • Boyutları: 535x740x811 mm
 • Ağırlık: 107 kg
Taksit ve Ödeme Seçenekleri
Yorumlar(0)
Tavsiye Et
Kargo ve Teslimat
Kargo ve Teslimat
Siparişleriniz 1-3 iş günü içerisinde özenle hazırlanıp ilgili kargo şubesine teslim edilmektedir. Özel üretim ürünlerde gönderim süresi farklılık gösterebilir. Hafta sonları ve resmi tatil günlerinde siparişler ilk iş gününde işleme alınmaktadır.
Teslimatlar da ürünlerinizi ilgili kargo firmasından teslim almadan önce ambalajında bir hasar olup olmadığını kontrol ediniz. Hasar durumunda muhakkak hasar tutanağı tutturunuz.

Kargonuz Ücretsiz Olsun
1000 TL ve üstünde vermiş olduğunuz siparişler Türkiye'nin her yerine ücretsiz olarak gönderilmektedir

Aynı Gün Kargo
Saat 13:00'a kadar vermiş olduğunuz sipariş aynı günde kargoya teslim edilmektedir. Teslimat süresi bulunmuş olduğunuz konuma göre farklılık gösterebilmektedir. Saat 13:00'dan sonra vermiş olduğunuz siparişler ertesi ilk iş günü kargoya teslim edilmektedir.

Unox SPEED-X Kombi Hızlı Pişirme Fırını, 5 GN 2/3, Elektrikli

Ürün Kodu : 061.XEPA.0523.EXRN
Fiyat(%18 KDV Dahil)
288.486,40 TL
Fiyat(%18 KDV Hariç)
244.480,00 TL
Havale/Eft ile yapacağınız ödemelerde bu ürünü ekstra %2 indirim ile satın alabilirsiniz.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.