sadsad x
asdasd
  • Ücretsiz Kargo
  • Aynı Gün Kargo
Ürün Açıklaması

Puly Caff Plus Pastiglie Tablet Temizlik, 1.35 gr, 100 Tablet

Puly Tablet 1,35 gr genellikle büyük otomatik ve kaşıklı espresso makinelerinin temizlikleri için kullanılan brewunit (demleme evi) kahve kalıntılarını temizleyerek çıkabilecek tıkanma ve bayat kahve kokusuna karşı periyodik kullanılan harika bir ürün.
Neden Temizlik?
Kavurma işlemi sırasında, kahve çekirdekleri büyük fiziksel ve duyusal değişikliklere uğrarlar ve aromalar geniş bir yelpazeden oluşur.

Bu dönüşüm sırasında, Kahve çekirdeğindeki lipitler (yağlar) yüzeye çıkar. Bu lipitler kahve tozunun önemli bir parçası ve espresso kremasının ana unsurlarından biridir. Ancak bunlar hızlı bir şekilde okside olurlar.

İlk ekstraksiyon (çözülme) sırasında, lipitler demleme grubunun iç parçalarına derhal nüfuz eder ve tabaka oluşturmaya başlar. Bu lipitler maruz kaldıkları yüksek sıcaklık neticesinde karbonize(kömürleşme) olurlar.

Bu katmanlar kahveye istenmeyen kötü bir tat vermekle beraber bu yanmış olan lipitlerin tipik sonucudur, ayrıca acı bir tat da verir ki bu da yağların oksidasyonu ile 12-18 saatte oluşur.

Puly Caff günlük kullanımı gruplardaki atıkların toplanmasını engellediği gibi kötü kokuların oluşumunu da imkansız hale getirir.

Bu ürün içeceğe veya cihaza herhangi bir kalıntı bırakmaz ve zararlı madde içermez.

 

Demleme Grubu Günlük Temizlik

  • 1 adet Puly Caff kör kaşığa konur.
  • 10 saniye ara ile 5 defa aç/kapa yapılır.
  • Grup durulanır.
  • 10 saniye ara ile 5 defa aç/kapa yapılır.

 

Filtre ve Kaşıklar Günlük Temizlik

  • 1 lt sıcak su geniş bir kaba konulur.
  • 2 adet Puly Caff suya konulur.
  • Kaşıklar suda 15 dakika bekletilip sıcak su ile durulanır.
Ürün Özellikleri
Ürün Formu
:
Tablet
Temizleme Alanı
:
Kahve Makinesi
Taksit ve Ödeme Seçenekleri
Yorumlar(0)
Tavsiye Et
Kargo ve Teslimat
Kargo ve Teslimat
Siparişleriniz 1-3 iş günü içerisinde özenle hazırlanıp ilgili kargo şubesine teslim edilmektedir. Özel üretim ürünlerde gönderim süresi farklılık gösterebilir. Hafta sonları ve resmi tatil günlerinde siparişler ilk iş gününde işleme alınmaktadır.
Teslimatlar da ürünlerinizi ilgili kargo firmasından teslim almadan önce ambalajında bir hasar olup olmadığını kontrol ediniz. Hasar durumunda muhakkak hasar tutanağı tutturunuz.

Kargonuz Ücretsiz Olsun
5000 TL ve üstünde vermiş olduğunuz siparişler Türkiye'nin her yerine ücretsiz olarak gönderilmektedir

Aynı Gün Kargo
Aynı gün kargo etiketi bulunan ürünlerde saat 13:00'a kadar vermiş olduğunuz sipariş aynı günde kargoya teslim edilmektedir. Teslimat süresi bulunmuş olduğunuz konuma göre farklılık gösterebilmektedir. Saat 13:00'dan sonra vermiş olduğunuz siparişler ertesi ilk iş günü kargoya teslim edilmektedir.

Puly Caff Plus Pastiglie Tablet Temizlik, 1.35 gr, 100 Tablet

Ürün Kodu : 258.3092253
Fiyat(%20 KDV Dahil)
512,38 TL
Fiyat(%20 KDV Hariç)
426,98 TL
Bu ürünü havale ile ekstra %2 indirim ile satın alabilirsiniz.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.