sadsad x
asdasd
Filtrele
Sıralama
Sıralama KAPAT
  • Alfabetik A-Z
  • Alfabetik Z-A
  • Yeniden Eskiye
  • Eskiden Yeniye
  • Fiyat Artan
  • Fiyat Azalan
  • Rastgele
  • Puana Göre

Mahlkönig

Seçilenleri Karşılaştır
Listeden ürün seçiniz.
3 ürün görüntüleniyor
Bir sorunuz mu var? Uzmanına Sor

Mahlkönig

Mahlkönig 1924 yılından beri olağanüstü öğütme performansı ile hizmet vermektedir. Kahve aromasını değerli bulan ve kahve severlerin en lezzetli kahveye ulaşmalarını amaçlamaktadır. Mahlkönig dünyanın her yerinde baristaların ilk tercihleri olmuştur. Öğütücülerini üretirken mümkün olan en yüksek kaliteli için garantör olarak çalışmaktadır. Mühendislik, üretim ve montaj alanında da çalışma yapan marka başarısını uzun vadeli çalışanlarına ve deneyimlerine borçlu olduğunu düşünmektedir. Tartışmasız sektöründeki pazarının lideri olan Mahlkönig zirvede kalmaya yıllardır devam etmektedir.

Mahlkönig Kahve Değirmeni

Yenilik prensibiyle ilerleyen Mahlkönig yarının trendolerini şekillendirerek öncülük etmektedir. Talep üzerine öğütme prensibini devreye sokan marka, sektörde yeni kalite standartlarını belirlemiştir. Taze öğütmenin tatta farklılık yarattığı konusunda farklılık yaratmıştır. Kahve öğütücü modellerini optimum iş akışına göre tasarlayan marka birinci sınıf öğütme teknolojisini yenilikçi özelliklerle birleştirir. Özel kahve topluluklarına uzun vadeli saygın bir üye olan marka dünyanın her kıtasında gerçekleşen olaylara katılım gerçekleştirerek topluluğunun aktif ruhunu korur. Rekabette liderliği koruyan Mahlkönig kahve öğütücüleri aşınmaya dayanıklı çelikten üretilmiştir. Tam ve tutarlı dozaj için elektronik kontrolöre sahiptir. Yüksek iş gücüne sahip öğütücüler elektronik kontrollü havalandırması sayesinde iş yükünü kolaylıkla kaldırabilir. Red Dot tasarım ödülünü alan Mahlkönig kahve öğütücüleri ışıklı ekranı sayesinde rahatlıkla kullanılabilir. Çeşitli programlarıyla kullanıcıya destek veren marka sayesinde dilediğiniz çeşide uygun kahvelerinizi kaliteli ve lezzetli şekilde öğütebilirsiniz. İşletmelerde devamlılığı sağlamaya yararlı olan öğütücüler ile kahve tadınızı bozmadan servis edebilirsiniz.

Mahlkönig Kahve Değirmeni Fiyatları

Alanında uzmanlaşmış ve yüksek kalitede hizmet sunan kahve öğütücüleri tüm tasarım aşamalarında yüksek verim özelliği için özel olarak çalışılarak üretilmiştir. Uzun yıllar size hizmet verebilecek ürünler üretmeyi amaçlayan marka aynı zamanda uygun fiyatlarla da hizmetinizdedir. Markanın tüm ürünlerine cafemarkt.com’dan ulaşabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.