sadsad x
asdasd
Sıralama seçin

Coffee Queen

Coffee Queen - Coffee Queen Tower Filtre Kahve Makinası
22.745,80 TL KDV Dahil
ÜCRETSİZ KARGO
Coffee Queen - Coffee Queen Filtre Kahve Makinesi, Saate 15 L Kapasite Coffee Queen - Coffee Queen Filtre Kahve Makinesi, Saate 15 L Kapasite (1)
2.563,47 TL KDV Dahil
ÜCRETSİZ KARGO
Coffee Queen - Coffee Queen Cam Pot, Normal Tabanlı
185,40 TL KDV Dahil
Coffee Queen - Coffee Queen Isıtıcı, İkili Coffee Queen - Coffee Queen Isıtıcı, İkili (1)
875,17 TL KDV Dahil
ÜCRETSİZ KARGO
Toplam 4 ürün görüntüleniyor.

Coffee Queen Kahve Makinesi ve Ekipmanları - Türkiye

Crem International, profesyonel kahve makinelerinin üretiminde tanınan prestije sahip küresel bir şirket olup, 90'dan fazla ülkede pazarda ve satışta 100 yılı aşkın bir deneyime sahiptir.

Crem International, kahve makineleri, kahvehaneler, kafeler, restoranlar, catering ve kolaylık için üç güçlü Coffee Queen, Expobar ve Spengler markaları altında geliştiriyor, üretiyor ve pazarlıyor.

Geniş Ürün Yelpazesi

Expobar (İspanya) ve Coffe Queen (İsveç) 'in birleşmesiyle birlikte, yakın zamanda Spengler (Almanya)' nın birleşmesiyle, en geniş ürün yelpazesine sahip olan sektör lideridir. Profesyonel düzeyde kahve makinesi ve ekipmanları üreticisidir.

Saf Tutku Harika Kahvenin Temeli

Crem International'da, kahve pazarı hakkında kapsamlı bir bilgiye dayanan eşsiz bir kalbi paylaşıyor. Bizi gerçekten ayrı kılan şey, yaptığımız şey için sahip olduğumuz gerçek, saf tutku, daha ileri gitmek için gerçek bir arzu. Tutku, yapılandırılmış bir iş yaklaşımına dönüştü, ancak orijinal ve esnek girişimci ruhumuzu korudu.

İsveç, Çin, İspanya, İngiltere ve Almanya'da bulunan üretim tesislerimiz ve satış ofislerimizden, yetenekli ve çok kültürlü ekiplerimiz, yenilikler yapmak ve yüksek standartlara uygun olarak mükemmel bir şekilde uyumludur.

Coffee Queen Filtre Kahve Makinesi Fiyatları

Coffee Queen marka filtre kahve makinesi ve diğer kahve ekipmanları fiyatları konusunda ciddi kampanya potansiyeline sahip cafemarkt.com Türkiye piyasasındaki Coffee Queen markasının en büyük pazarlayıcılarından biridir. Cafemarkt’ta incelemiş olduğunuz uygun fiyat seçeneklerinin yanı sıra Türkiye’nin her bölgesine sunmuş olduğumuz hızlı kargo ile de lider konumda bulunmaktayız. Sizde Coffee Queen filtre kahve makinesi modelleri nerede satılır? Sorusunu soruyorsanız, en uygun fiyatları ile satın almak için doğru adrestesiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.