sadsad x
asdasd
Sıralama seçin

Cağ Kebap Ocağı

"Aradığınız ürün bulunamadı. Yeniden arama yapabilir veya yardım için satış temsilcilerimiz ile iletişime geçebilirsiniz."

Cağ Kebap Ocağı

Cağ kebabı Erzurum ve yakın bölgeleri tarafında yaygın olan kuzu veya oğlak etinde pişirilen kebap türüdür. Son dönemlerin yaygın kebap çeşitlerindendir. Cağ kebabının lezzetinin yüksek olması odun ateşinde pişirilmesi bu işleminde uzun süre aldığından dolayı ete lezzetini katmasıdır. Sitemizde çağ kebabı ocağının odunlu, gazlı ve elektrik seçenekli modeli olarak online olarak satın alabilirsiniz. Ürünlerimiz CE belgeli olup mangal kısmında ateş tuğla bulunmaktadır. Redüktörlü motoru ile etin dönmesi ve etin her bölgesinin eşit pişmesini sağlar.

Cağ Kebabı Ocağı Fiyatları

Kaliteli cağ kebap ocağı modellerini bulabileceğiniz cafemarkt.com online satış hizmeti de sağlamaktadır. Bu hizmet sayesinde dilerseniz bütün ürünleri tek tek inceleyebilir, dilerseniz kullanıcı tavsiyelerine de göz atabilirsiniz. Böylece işletmeniz için en uygun seçeneği tercih edebilirsiniz. Endüstriyel mutfak ürünlerinde, kalitesi ile adından sıkça söz ettiren Fırınmak gibi markanın cağ kebap ocağı çeşitlerini cafemarkt.com üzerinden temin edebilirsiniz. Ekonomik fiyat seçenekleri sayesinde ise, ihtiyaçlarınızı karşılarken bütçenizi de koruyabilirsiniz. İzolasyon gövdeye sahip olan ürünlerde iç hazne, ebatlara göre farklılık göstermektedir. Ürünlerdeki gaz ve enerji tüketim değerleri de kapasitelerine göre değişiklik göstermektedir. Farklı alternatifleri bir arada görerek en çok verim sağlayacağınız ürünü hemen satın alabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.