sadsad x
asdasd
Sıralama seçin

Vitamix

Vitamix - Vitamix Drink Machine Advance Bar Blender, 6 Programlı, 1200 W Vitamix - Vitamix Drink Machine Advance Bar Blender, 6 Programlı, 1200 W (1)
6.781,46 TL KDV Dahil
ÜCRETSİZ KARGO
Vitamix - Vitamix Barboss Advance Drink Machine, Bar Blender, 1560 W Vitamix - Vitamix Barboss Advance Drink Machine, Bar Blender, 1560 W (1)
6.781,46 TL KDV Dahil
ÜCRETSİZ KARGO
Vitamix - Vitamix The Quiet One Bar Blender, 1500 W Vitamix - Vitamix The Quiet One Bar Blender, 1500 W (1)
14.761,75 TL KDV Dahil
ÜCRETSİZ KARGO
Vitamix - Vitamix Touch & Go Advance Bar Blender, 1300 W Vitamix - Vitamix Touch & Go Advance Bar Blender, 1300 W (1)
12.381,74 TL KDV Dahil
ÜCRETSİZ KARGO
Vitamix - Vitamix 000768 Drink Machine 2 Speed Bar Blender, 1200 W
5.641,58 TL KDV Dahil
ÜCRETSİZ KARGO
Vitamix - Vitamix Prep 3 - Quiet One Yedek Soğuk Süt Köpürtme Yedek Hazne Vitamix - Vitamix Prep 3 - Quiet One Yedek Soğuk Süt Köpürtme Yedek Hazne (1)
2.266,78 TL KDV Dahil
ÜCRETSİZ KARGO
AYNI GÜN KARGO Vitamix - Vitamix Drink Machine Two Speed, Karıştırma Çubuğu
320,96 TL KDV Dahil
ÜCRETSİZ KARGO
Vitamix - Vitamix Quiet One Yedek Kavanoz, Hazne
1.908,06 TL KDV Dahil
ÜCRETSİZ KARGO
Vitamix - Vitamix XL Mutfak & Chef Blender Vitamix - Vitamix XL Mutfak & Chef Blender (1)
23.375,80 TL KDV Dahil
ÜCRETSİZ KARGO
Vitamix - Vitamix Rinse O Matic Hazne Yıkama Aparatı Vitamix - Vitamix Rinse O Matic Hazne Yıkama Aparatı (1)
2.618,42 TL KDV Dahil
ÜCRETSİZ KARGO
Vitamix - Vitamix Advance Yedek Hazne, Şeffaf Vitamix - Vitamix Advance Yedek Hazne, Şeffaf (1)
3.069,18 TL KDV Dahil
ÜCRETSİZ KARGO
Tükendi Vitamix - Vitamix Drink Machine Two Speed Bar Blender, 1200 W Vitamix - Vitamix Drink Machine Two Speed Bar Blender, 1200 W (1)
5.641,58 TL KDV Dahil
ÜCRETSİZ KARGO
Tükendi Vitamix - Vitamix Blending Station Advance Bar Blender, 1550 W Vitamix - Vitamix Blending Station Advance Bar Blender, 1550 W (1)
20.311,34 TL KDV Dahil
ÜCRETSİZ KARGO
Tükendi Vitamix - Vitamix Two Speed Yedek Kavanoz, Hazne
1.685,04 TL KDV Dahil
ÜCRETSİZ KARGO
Tükendi Vitamix - Drink Machine Advance, Barboss, Touch&Go2 Yedek Kavanoz, Hazne
2.027,31 TL KDV Dahil
ÜCRETSİZ KARGO
Toplam 21 ürün görüntüleniyor.
1 2

Vitamix Blender

Vitamix blender modellerini Türkiye üzerindeki satışı online olarak cafemarkt.com sitemiz üzerinden inceleyip satın alabilirsiniz.

Vitamix bar blender modelleri kaliteli mutfak şeflerinin 1 numaralı tercihidir. Kalitesi ile yiyeceklerinizi en kolay, sağlıklı ve lezzetli hazırlama imkânı sunmaktadır.

Vitamix blender satın almak için tek yapmanız gereken sitemiz üzerinden sipariş vermek.

Sitemizde satışı nı yapmış olduğumuz Vitamix blender fiyatları Türkiye ‘de bulabileceğiniz en uygun olanlarıdır.

Vitamix Profesyonel Blender

Vitamix blender modelleri ile bir blenderın yapabileceğinden daha fazlasını elde edersiniz. Vitamix ev kullanıcıları ve cafe, otel, restoran, bar gibi işletmelerinizin mutfaklarında kullanabileceğiniz yüksek performanslı ekipmanları 1921 yılından bugüne kadar üreten aile şirketidir. Vitamix 'in en büyük müşteri zincirleri arasında dünya ünlü restoranlar yer almaktadır. En iyi ve kaliteli aşçılar, gürmeler Vitamix markasının bıçaklarının kendi bıçakları gibi değer verdiklerini belirtmektedirler. Vitamix markasının kurucusu olan William G. "Papa" Barnard, Vitamix model blender'ların insanların sağlıklarını iyileştirmeye daha çok yardımcı olabileceğini göstermek için 1949 yılında ilk ürünlerini oluşturdu ve şirket ilk gerçek ticari blenderlarını geliştirdi. 1990'ların başında, Olan ürünlerin performansı, dayanıklılık, güvenilirlik ve dünya çapında bilinen Vitamix, ürün yeniliği ve özellikleri ile ödül kazanmaya devam etmektedir. Vitamix ürünleri Kuzeydoğu Ohio üretilmektedir ve Türkiye de dahil dünyanın 100 ülkesinde satışa sunulmaktadır.

Vitamix diyor ki; yılda dokuz ayda bir saklanan, her seferinde bir arada yapılan margarita karıştırıcıyı üretmiyor. Kullandığımız madeni her gün yapıyoruz, yapamayacağız, ticari amaçlı karıştırıcılar yapamayız. Dolayısıyla, bir yükseltme için hazır olduğunuzda, burada olacağız -aynı zamanda 1939'dan beri yaşayacağız.

Neden Vitamix?

Kullanımı Kolay, Kolay Temizlenir; Vitamix makinelerinde tek bir şey düşünülerek tasarlanmışsınız-siz. Bu nedenle, oluşumdan temizlemeye kadar her şeyin Vitamix blender'ınızda başlayıp bittiğinden emin olduk. Kullanımı kolay olduğundan, daha sık kullanacağınız, yatırımınızdan en iyi şekilde faydalanacağınız anlamına gelir.

Basit Kontroller; Bıçak hızını manuel olarak ayarlarken veya otomatik bir programda bıraksanız bile, kullanıcı dostu kontroller en zorlu tarifleri bile basitleştirir. Yeni dahili zamanlayıcılar aşırı işlemeyi önlemek için karışımlarınızın uzunluğunu izlemenize yardımcı olur. Ya da hızlı bir patlamaya ihtiyaç duyduğunuzda Darbe özelliği kurtarma işlemine geliyor.

Kendini Temizler; Sadece sıcak suyu ve bir damla bulaşık sabununu makinenizin en yüksek hızda karıştırın ve 60 saniye veya daha kısa sürede kendiliğinden temizlemesini bekleyin; sökmeye gerek yoktur

Sürekli İşleme; Her Vitamix makinesi, en sert, en inatçı harmanları (örneğin fıstık ezmesi gibi) işlemek için tasarladığımız sabotaj ile birlikte gelir- hiçbir sıyırma işlemi gerektirmez. Tarifler daha dengeli bir şekilde harmanlanır ve çok daha kısa sürede tadını çıkarmaya hazırdır. Mutfakta ekstra bir el olarak düşünün. Sağlıklı Daha Kolay

Her Vitamix blender, aynı çeşit çeşit tarifleri hazırlamanıza yardımcı olabilir. Porsiyon boyutlarına ve karşı alanınıza uyan aşağıda ürün serisini seçin. Seni oradan götüreceğiz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.