Sıralama seçin
Görünüm:

Vitamix

Vitamix - BAR BLENDER T&G BLENDING STATION
129.TGBLENDINGSTATION
6.180,50 TL + KDV
4.175,28 TL + KDV
ÜCRETSİZ KARGO
Vitamix - Profesyonel Mutfak & Chef Blender Vita Prep3
129.VITAPREP3
3.870,18 TL + KDV
2.938,16 TL + KDV
ÜCRETSİZ KARGO
Vitamix - Bar Blender Barboss Drink Machine Advance
129.BARBOSSADVANCE
3.109,97 TL + KDV
ÜCRETSİZ KARGO
Vitamix - BAR BLENDER DRINK MACHINE TWO SPEED
129.DRINKMACHINETWO
2.587,80 TL + KDV
ÜCRETSİZ KARGO
Vitamix - Two Speed Yedek Kavanoz (Hazne)
129.15506
894,59 TL + KDV
ÜCRETSİZ KARGO
Vitamix - Vita Prep 3 Yedek Kavanoz (Hazne)
129.1195
894,59 TL + KDV
ÜCRETSİZ KARGO
Vitamix - RINSE O MATIC HAZNE YIKAMA APARATI
129.RINSE
1.311,71 TL + KDV
ÜCRETSİZ KARGO
Vitamix - ADVANCE YEDEK HAZNE ŞEFFAF
129.15981.ŞEF
1.183,00 TL + KDV
ÜCRETSİZ KARGO
Vitamix - BAR BLENDER THE QUIET ONE
129.THEQUIETONE
5.973,80 TL + KDV
ÜCRETSİZ KARGO
Toplam 10 ürün görüntüleniyor.

Vitamix Blender

Vitamix blender modellerini Türkiye üzerindeki satışı online olarak cafemarkt.com sitemiz üzerinden inceleyip satın alabilirsiniz.

Vitamix bar blender modelleri kaliteli mutfak şeflerinin 1 numaralı tercihidir. Kalitesi ile yiyeceklerinizi en kolay, sağlıklı ve lezzetli hazırlama imkânı sunmaktadır.

Vitamix blender satın almak için tek yapmanız gereken sitemiz üzerinden sipariş vermek.

Sitemizde satışı nı yapmış olduğumuz Vitamix blender fiyatları Türkiye ‘de bulabileceğiniz en uygun olanlarıdır.

Vitamix Profesyonel Blender

Vitamix blender modelleri ile bir blenderın yapabileceğinden daha fazlasını elde edersiniz. Vitamix ev kullanıcıları ve cafe, otel, restoran, bar gibi işletmelerinizin mutfaklarında kullanabileceğiniz yüksek performanslı ekipmanları 1921 yılından bugüne kadar üreten aile şirketidir. Vitamix 'in en büyük müşteri zincirleri arasında dünya ünlü restoranlar yer almaktadır. En iyi ve kaliteli aşçılar, gürmeler Vitamix markasının bıçaklarının kendi bıçakları gibi değer verdiklerini belirtmektedirler. Vitamix markasının kurucusu olan William G. "Papa" Barnard, Vitamix model blender'ların insanların sağlıklarını iyileştirmeye daha çok yardımcı olabileceğini göstermek için 1949 yılında ilk ürünlerini oluşturdu ve şirket ilk gerçek ticari blenderlarını geliştirdi. 1990'ların başında, Olan ürünlerin performansı, dayanıklılık, güvenilirlik ve dünya çapında bilinen Vitamix, ürün yeniliği ve özellikleri ile ödül kazanmaya devam etmektedir. Vitamix ürünleri Kuzeydoğu Ohio üretilmektedir ve Türkiye de dahil dünyanın 100 ülkesinde satışa sunulmaktadır.

Vitamix diyor ki; yılda dokuz ayda bir saklanan, her seferinde bir arada yapılan margarita karıştırıcıyı üretmiyor. Kullandığımız madeni her gün yapıyoruz, yapamayacağız, ticari amaçlı karıştırıcılar yapamayız. Dolayısıyla, bir yükseltme için hazır olduğunuzda, burada olacağız -aynı zamanda 1939'dan beri yaşayacağız.

Neden Vitamix?

Kullanımı Kolay, Kolay Temizlenir; Vitamix makinelerinde tek bir şey düşünülerek tasarlanmışsınız-siz. Bu nedenle, oluşumdan temizlemeye kadar her şeyin Vitamix blender'ınızda başlayıp bittiğinden emin olduk. Kullanımı kolay olduğundan, daha sık kullanacağınız, yatırımınızdan en iyi şekilde faydalanacağınız anlamına gelir.

Basit Kontroller; Bıçak hızını manuel olarak ayarlarken veya otomatik bir programda bıraksanız bile, kullanıcı dostu kontroller en zorlu tarifleri bile basitleştirir. Yeni dahili zamanlayıcılar aşırı işlemeyi önlemek için karışımlarınızın uzunluğunu izlemenize yardımcı olur. Ya da hızlı bir patlamaya ihtiyaç duyduğunuzda Darbe özelliği kurtarma işlemine geliyor.

Kendini Temizler; Sadece sıcak suyu ve bir damla bulaşık sabununu makinenizin en yüksek hızda karıştırın ve 60 saniye veya daha kısa sürede kendiliğinden temizlemesini bekleyin; sökmeye gerek yoktur

Sürekli İşleme; Her Vitamix makinesi, en sert, en inatçı harmanları (örneğin fıstık ezmesi gibi) işlemek için tasarladığımız sabotaj ile birlikte gelir- hiçbir sıyırma işlemi gerektirmez. Tarifler daha dengeli bir şekilde harmanlanır ve çok daha kısa sürede tadını çıkarmaya hazırdır. Mutfakta ekstra bir el olarak düşünün. Sağlıklı Daha Kolay

Her Vitamix blender, aynı çeşit çeşit tarifleri hazırlamanıza yardımcı olabilir. Porsiyon boyutlarına ve karşı alanınıza uyan aşağıda ürün serisini seçin. Seni oradan götüreceğiz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.