sadsad x
asdasd
Ürün Açıklaması

Timemore Black Mirror 2 Dual Sensor Hassas Kahve Tartısı

Yükseltilmiş Black Mirror 2 akıllı dökme kahve tartısı size son derece keyifli bir deneyim sunacak. Sağlam ve zarif, üzerine dökülebilir standı ve Black Mirror basit ölçeği, modern tasarım estetiğini gözler önüne seriyor. Kapsamlı demleme bilgileriyle, dökülen veriler tamamen kontrol edilebilir. Akıllı telefon APP tamamen güncellendi. Bluetooth ile bağlandığında, bir cep telefonu ilgili verileri açıkça gösterecektir.
Black Mirror 1'in iki sensörü, karmaşık çift ölçekli yapıyı basitleştiren ve kararlılığı artıran tek bir sensöre entegre edilmiştir. Bu bir faydalı model patenti kazandı
“Su enjeksiyon miktarı” ve “çıkış miktarı”nın aynı anda ölçülmesine ek olarak, su enjeksiyonunun “debisi” direkt olarak görülebilmektedir. Hem profesyonel eller hem de profesyoneller için bu ürün, kapsamlı demleme bilgileri sayesinde istikrarlı kalitede kahve yapılmasına yardımcı olacaktır.
Bu ürün, yerleşik bir 2300mAh yüksek kapasiteli lityum pil ile donatılmıştır. Cypress chip bilgi işlem çözümü ve optimize edilmiş sistem yazılımı ile enerji tüketimi daha makul. Ürünün tamamını kapatmak için fiziksel AÇMA/KAPAMA düğmesini kullanabilirsiniz.
Bu ürün sürekli olarak 24 saatten fazla çalışabilir. Günde 20 dakika kullanılırsa arka arkaya iki aydan fazla kullanılabilir.
Hassas kelepçe, aşınmaya dayanıklı bir POM parçası ile kilitlenir ve yumuşak bir şekilde sağa ve sola döndürülebilir. Somunlar söküldükten sonra, stand metal yüzeyi çizilmeden dikey olarak ayarlanabilir. Filtre kabı tutucusu kendine özgü bir dokuya sahiptir. Filtre çanağını sabitleyebilen ve piyasadaki çoğu filtre çanağı ile uyumludur.

 • Ekranı kapatmak için sağ alt köşedeki düğmeyi basılı tutun. Bu ürün uzun süre kullanılmayacaksa, lütfen ON/OFF düğmesi ile kapatın.
 • Asla hızlı şarj aleti kullanmayın. 5V1A-2A şarj cihazı kullanılması tavsiye edilir.
 • Lütfen bu ürünü sabit bir yatay masa üzerinde kullanın; aksi takdirde bu ürünün sıfırlanmaması veya ölçümde bir hata olabilir.
 • Ekran, şarj işlemi sırasında çalıştırılamaz.
 • Pil ömrünü korumak için lütfen tükendikten sonra şarj edin.
 • Bu ürün uzun süre kullanılmayacaksa, lütfen tam olarak şarj edin ve AÇMA/KAPAMA düğmesi ile kapatın (önerilen maksimum çalışmama süresi iki aydır).
 • Zamanlayıcı işlevi devre dışı bırakılırsa bekleme durumunda 3 dakika ve zamanlayıcı işlevi etkinleştirilirse 15 dakika sonra ekran otomatik olarak kapanır. (Bekleme durumu, ağırlıkta değişiklik olmadığı anlamına gelir.)
 • Tartı paneli su geçirmezdir Ancak gövde boşluğunu veya şarj portunu herhangi bir sıvıdan korumaya dikkat edin.
 • Bu ürünün garanti süresi, yetkisiz sökme veya açıkta olmayan hasarlar hariç, iki yıldır.
 • Bu ürün, ticari anlaşma ve diğer ölçümlerde kullanılamayan, dökme kahve için yardımcı bir cihazdır.
 • Lütfen Bluetooth cihazını TIMEMORE APP'ye bağlayın. Bu ürün, APP kullanımı dışında aranamaz veya bağlanamaz.
Taksit ve Ödeme Seçenekleri
Yorumlar(0)
Tavsiye Et
Kargo ve Teslimat
Kargo ve Teslimat
Siparişleriniz 1-3 iş günü içerisinde özenle hazırlanıp ilgili kargo şubesine teslim edilmektedir. Özel üretim ürünlerde gönderim süresi farklılık gösterebilir. Hafta sonları ve resmi tatil günlerinde siparişler ilk iş gününde işleme alınmaktadır.
Teslimatlar da ürünlerinizi ilgili kargo firmasından teslim almadan önce ambalajında bir hasar olup olmadığını kontrol ediniz. Hasar durumunda muhakkak hasar tutanağı tutturunuz.

Kargonuz Ücretsiz Olsun
5000 TL ve üstünde vermiş olduğunuz siparişler Türkiye'nin her yerine ücretsiz olarak gönderilmektedir

Aynı Gün Kargo
Aynı gün kargo etiketi bulunan ürünlerde saat 13:00'a kadar vermiş olduğunuz sipariş aynı günde kargoya teslim edilmektedir. Teslimat süresi bulunmuş olduğunuz konuma göre farklılık gösterebilmektedir. Saat 13:00'dan sonra vermiş olduğunuz siparişler ertesi ilk iş günü kargoya teslim edilmektedir.

Timemore Black Mirror 2 Dual Sensor Hassas Kahve Tartısı

Ürün Kodu : 347.BM2D
Fiyat(%20 KDV Dahil)
9.083,39 TL
Fiyat(%20 KDV Hariç)
7.569,49 TL
Bu ürünü havale ile ekstra %2 indirim ile satın alabilirsiniz.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.