sadsad x
asdasd
Filtrele
Sıralama
Sıralama KAPAT
  • Alfabetik A-Z
  • Alfabetik Z-A
  • Yeniden Eskiye
  • Eskiden Yeniye
  • Fiyat Artan
  • Fiyat Azalan
  • Rastgele
  • Puana Göre

Peak Water

Seçilenleri Karşılaştır
Listeden ürün seçiniz.
2 ürün görüntüleniyor
Bir sorunuz mu var? Uzmanına Sor
  • Ücretsiz Kargo
  • Ücretsiz Kargo

Peak Water Filtreli Su Sürahisi

Maxwell Colonna tarafından kurulan Peak Water tadı yeteri kadar güzel olmayan bir fincan kahve sayesinde ortaya çıkmıştır. Dükkanında servis ettiği kahvenin yeterli lezzete ulaşmadığını düşünen kurucu ekipmanını ve kahve çekirdeğini kontrol ettikten sonra sorunun suda olabileceğini düşünmüştür. Bir fincan kahvenin %98’inin su olduğunu bilen ve demleme aşamalarındaki en önemli etkenlerden birinin su olduğunu düşünen kurucu bu konuda çalışmalara başlar. H. Hendon adında bir kimyagerle birlikte çalışan Maxwell araştırmasına 2013 yılında başladığı su filtrelerinin yapımına da 2017 başlarında hakim olmuştur. Kahve yüzünden su tutkunu olduğunu belirten kurucu, suyun kahve üzerindeki etkilerini ölçmek için uzun süren bir araştırma evresinden sonra su filtresini tasarlamıştır. Tüm işletmelerde ve evlerde kullanılabilecek olan bir filtre geliştiren araştırmacılar benzersiz bir ürün yaratmışlardır.

Peak Water Özellikleri

İşletmeler için de büyük kazanım olacak Peak Water filtre tüm kullanıcıların cebine hitap eder. Su maliyetlerini yarı yarıya kadar indirir. Kahvenin sertlik ayarına göre suyu filtreleyebilen ürünün kullanımı da oldukça kolaydır. Dünyanın ilk ayarlanabilir, yer çekimi beslemeli su filtreli sürahisi olan Peak Water 2018’de başarıyla satışa sunulmuştur. Dünyanın her yerinde mükemmel kahveye ulaşmayı hedefleyen marka suyun önemini tüm dünyaya kanıtlamıştır. Sürahi şeklindeki yapısı sayesinde kolayca kullanılabilir. Harika suya erişimi sağlar. Peak Water başlangıç seti ile suyunuzu test edebilir, sonuçlara göre ayarlama yaparak sizin için mükemmel suya ulaşabilirsiniz. Filtreyi aynı zamanda çay ya da içme suyunuzu düzenlemek için de kullanabilirsiniz. Peak Water’dan alınan her bir ürünün bir kısmı, Etiyopya’ya temiz içme suyu olarak dönmektedir.

Peak Water Su Sertlik Ayarlı Sürahi Fiyatları

Yaşam kalitenizi artıracak filtreye ve başlangıç setine internet sitemiz üzerinden ulaşabilirsiniz. Su maliyetinizi ve kalitenizi büyük ölçüde etkileyecek Peak Water sayesinde tasarruflu kullanım yapmanız mümkündür. Taksit seçenekleri ve hızlı kargo fırsatı cafemarkt.com’da.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.