sadsad x
asdasd
 • Ücretsiz Kargo
 • Aynı Gün Kargo
Ürün Açıklaması

Neo Barista Süt Sistemi Temizleyici, 1 L

 

 • Neo Barista Süt Sistemi Temizleyicisi ile protein artıkları, bakteriler ve borular içerisinde peynirleşme diye tabir edilen tıkanmalar giderilir ve makinenizin ömrü uzar.
 • Tam veya Yarı Otomatik Espresso Makinelerinde süt köpürtüldüğünde, süt ısıtıldığında, sütlü kahveler hazırlandığında bir miktar süt her zaman plastik borularda veya buhar çubuklarında artık olarak kalır.
 • Neo Barista Süt Sistemi Temizleyicisi ile protein artıkları, bakteriler ve borular içerisinde peynirleşme diye tabir edilen tıkanmalar giderilir ve makinenizin ömrü uzar.
 • Otomatik / Manuel Espresso makineleri ve evlerde kullanılan kahve makinelerinde meydana gelen protein artıkları, bakteriler ve borular içerisinde peynirleşme diye tabir edilen tıkanmaları giderir.

 

 • Otomatik cappuccino makineleri, buhar çubukları ve süt cezveleri için mükemmel sonuç sağlar.

 

Neden Süt Sistemi Temizleyici Kullanmalıyız?

 • Kahve makineniz ile süt bazlı içecekler de yapıyorsanız, süt ısıtıp köpürttüğünüz sistemi ne kadar temizlerseniz temizleyin sistemde kalıntı olur ve bakteri üretmeye meyilli bir ortam oluşur.
 • Bir miktar süt her zaman plastik borularda veya buhar çubuklarında artık olarak kalır. Protein artıkları, bakteriler ve borular içerisinde peynirleşme diye tabir edilen bu tıkanmaların uygun ürün ile temizlenip giderilmesi hem sağlığınız hem de makinenin ömrü için önemlidir.

 

Kullanım Şekli:

 1. Mavi kapağın sıkıca kapatıldığından emin olun ve kırmızı kapağı hafifçe gevşetin. Hazne 50 ml olana kadar şişeyi yavaşça sıkın, kırmızı kapağı çıkarın ve hazneden dökün.

 

 1. Bir temizleme kabında 1 litre ılık suya 50 ml solüsyonu ekleyin. Gerekli dozu döktükten sonra kırmızı kapağı yerine taktığınızdan ve sıkıca kapattığınızdan emin olun.

 

 

 1. Kahve makinenizin kullanma kılavuzunda özel bir temizlik işlemi talimatı bulunmuyorsa, sütlü bir kahve yapıyormuş gibi bir menüye basınız ve süt yerine bu solüsyonu çekmesini sağlayınız.

 

 1. Solüsyon bitene kadar bu işlemi tekrarlayabilirsiniz. Ardından 1 litre temiz su ile işlemi tekrarlayıp durulayınız.

 

 1. Buhar çubuklarının temizliği için de yine bu solüsyon kullanılabilinir. Buhar çubuklarının iç kısmına temizleyici ürünün nüfus etmesi için buhar vanasını solüsyon içerisindeyken açıp kapatma işlemi yapılmalıdır. Bu işlem ile solüsyon buhar çubuğunun içine çekilecektir.
Ürün Özellikleri
Temizleme Alanı
:
Kahve Makinesi
Ürün Formu
:
Sıvı
Taksit ve Ödeme Seçenekleri
Yorumlar(0)
Tavsiye Et
Kargo ve Teslimat
Kargo ve Teslimat
Siparişleriniz 1-3 iş günü içerisinde özenle hazırlanıp ilgili kargo şubesine teslim edilmektedir. Özel üretim ürünlerde gönderim süresi farklılık gösterebilir. Hafta sonları ve resmi tatil günlerinde siparişler ilk iş gününde işleme alınmaktadır.
Teslimatlar da ürünlerinizi ilgili kargo firmasından teslim almadan önce ambalajında bir hasar olup olmadığını kontrol ediniz. Hasar durumunda muhakkak hasar tutanağı tutturunuz.

Kargonuz Ücretsiz Olsun
1000 TL ve üstünde vermiş olduğunuz siparişler Türkiye'nin her yerine ücretsiz olarak gönderilmektedir

Aynı Gün Kargo
Saat 13:00'a kadar vermiş olduğunuz sipariş aynı günde kargoya teslim edilmektedir. Teslimat süresi bulunmuş olduğunuz konuma göre farklılık gösterebilmektedir. Saat 13:00'dan sonra vermiş olduğunuz siparişler ertesi ilk iş günü kargoya teslim edilmektedir.

Neo Barista Süt Sistemi Temizleyici, 1 L

Ürün Kodu : 431.8682225881026
Fiyat(%8 KDV Dahil)
199,80 TL
Fiyat(%8 KDV Hariç)
185,00 TL
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.