sadsad x
asdasd
  • Ücretsiz Kargo
  • Aynı Gün Kargo
Ürün Açıklaması

Neo Barista Kahve Öğütücü Temizleyicisi

Tüm kahve öğütücüleri için hazırlanmıştır. Bıçaklar arasında kalan kahve yağı, kahve parçacıklarını temizler. Glutensiz ve %100 gıdaya uygundur.

 

Ev tipi veya Profesyonel Kahve öğütücülerinin periyodik temizliklerinde uygulanan %100 doğal bir temizleyicidir. İnsan sağlığına zarar vermez, metal alaşımları bozmaz, doğal ve gluten içermeyen bir temizleyicidir. Organik glütensiz tahıllar ve gıdayla uyumlu birleştiriciler içerir. Kahve değirmenlerinde zamanla oluşan yağları, öğütücünün disklerine yapışmış küçük parçacıkları, dolayısı ile oluşabilen pis kokuları giderir, disklerinizin uzun ömürlü kalmasını sağlarsınız. Öğütücünüzü detaylı temizlik için parçalarına ayırmanıza gerek yoktur. Sadece kahve haznesini boşaltıp içerisine belirtilen miktarda temizleyici toz koymanız ve öğütücünüzü çalıştırmanız yeterli olacaktır.

Kahve Öğütücümü Neden Temizlemeliyim? Kahve öğütücünüz de aynı kahve makinesi gibi temizlenmeye ihtiyaç duyar. Makine dişlileri arası kahve kalıntıları öğütüm yaparken homojen kahve taneleri elde etmenizi zorlaştıracaktır. Bu da kahvenizin tadını etkiler.

 

Kullanım Talimatı:
1-Öğütücüdeki tüm çekirdekleri boşaltın. Ev tipi küçük öğütücüler için 1 ölçek (15gr) , endüstriyel öğütücüler için 2 ölçek (30 gr) Neo Barista Kahve Öğütücü Temizleyicisi koyun.
2-Makine ayarınızı ortaya getirin ve çalıştırın.
3-Bu işlemden sonra tekrar bir avuç kadar kahve çekirdeğini hazneye koyup öğütünüz, kullanmadan atınız. Kullanım sırasında ortaya çıkacak toz zararsızdır.

Kutuyu sıkıca kapatarak muhafaza edin.
Haftada bir kullanımı tavsiye edilir.
Tamamen gıda uyumlu ve glütensizdir.

Ürün Özellikleri
Ürün Formu
:
Sıvı
Temizleme Alanı
:
Kahve Öğütücü
Taksit ve Ödeme Seçenekleri
Yorumlar(0)
Tavsiye Et
Kargo ve Teslimat
Kargo ve Teslimat
Siparişleriniz 1-3 iş günü içerisinde özenle hazırlanıp ilgili kargo şubesine teslim edilmektedir. Özel üretim ürünlerde gönderim süresi farklılık gösterebilir. Hafta sonları ve resmi tatil günlerinde siparişler ilk iş gününde işleme alınmaktadır.
Teslimatlar da ürünlerinizi ilgili kargo firmasından teslim almadan önce ambalajında bir hasar olup olmadığını kontrol ediniz. Hasar durumunda muhakkak hasar tutanağı tutturunuz.

Kargonuz Ücretsiz Olsun
1000 TL ve üstünde vermiş olduğunuz siparişler Türkiye'nin her yerine ücretsiz olarak gönderilmektedir

Aynı Gün Kargo
Saat 13:00'a kadar vermiş olduğunuz sipariş aynı günde kargoya teslim edilmektedir. Teslimat süresi bulunmuş olduğunuz konuma göre farklılık gösterebilmektedir. Saat 13:00'dan sonra vermiş olduğunuz siparişler ertesi ilk iş günü kargoya teslim edilmektedir.

Neo Barista Kahve Öğütücü Temizleyicisi, 250 gr

Ürün Kodu : 431.8682225881057
Fiyat(%8 KDV Dahil)
214,92 TL
Fiyat(%8 KDV Hariç)
199,00 TL
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.