sadsad x
asdasd
Filtrele
Sıralama
Sıralama KAPAT
  • Alfabetik A-Z
  • Alfabetik Z-A
  • Yeniden Eskiye
  • Eskiden Yeniye
  • Fiyat Artan
  • Fiyat Azalan
  • Rastgele
  • Puana Göre

Magister

Listeden ürün seçiniz.
2 ürün görüntüleniyor
Bir sorunuz mu var? Uzmanına Sor
  • Ücretsiz Kargo
  • Ücretsiz Kargo

Magister

Magister 1977 yılında sektöründe uzman bir kadro tarafından faaliyetlerine başlamıştır. Kuruluşundan beri markanın hedefi uluslararası başarılara ulaşmak ve bilgi birikimini kullanıcılara aktarabilmektir. Profesyonel kahve makinesi üreticisi Magister sadece parçaları bir araya getirmenin yanı sıra yaptığı tasarımlarla ön plana çıkmaktadır. Kendi espresso kahve makinelerini titizlikle üreten marka bu sektörde büyük yatırımlar yaparak teknik ve yapıcı gelişimleri desteklemektedir. Geleneksel mühendisliği kusursuz İtalyan kahvesiyle birleştiren marka estetik açısından da büyük hedefler koymuştur. Magister’in dünya pazarına yayılması şirketin tüm ortaklarıyla güven alışverişi sağlamasını desteklemiştir.

Magister Kahve Makinesi

Uluslararası pazarda kısa sürede yerini alan marka kaliteli ve farklı modellerde espresso kahve makineleri ile kullanıcılara hizmet sunar. Etkileyici tasarımlarla ve yenilikçi yapısıyla tam anlamıyla güven sağlamayı başarmıştır. Elektronik kontrol sayesinde elde edilen her bir kahvenin lezzetli ve uyumlu olmasını hedefler. En bilinen ürünlerinden olan F 2006 kolay panel kullanımı ve son teknolojisi sayesinde alanında uzman tüm kullanıcılar tarafından tercih edilmektedir. Dokunmatik ve sofistike ekran seçenekleri sunan marka bağımsız termal üniteler sayesinde çok yönlülüğü de garanti eder. Yetenekli ve talepkar baristaların yeteneklerini sınırsız kılan makineler en yüksek seviyede performansı size sunar. Magister yıldan yıla kendi geliştirerek ilerlemenin yanında ulaştığı kişi sayısını da artırmıştır. Başarısını mükemmel iş birliğine bağlayan firma üretimin tüm aşamalarını titizlikle sürdürmektedir. “Gerçek ustaların kahve makinesi”, markaya prestijli bir gazetenin verdiği unvandır.

Magister Kahve Makinesi Fiyatları

Dünya piyasasının en önemli kahve makinesi markalarından biri olan Magister hizmet kalitesi ve ürün kalitesini aynı seviyede tutarak müşteri memnuniyetini yüksek tutmayı amaçlar. Satış sonrası destek ve garanti koşulları da bunu destekler niteliktedir. Bu derece etkili ve kaliteli kahve makinelerini uygun fiyatlarla satın alabilirsiniz. Mutfağınızda size yıllarca eşlik edecek kahve makinelerine en ucuz fiyatlarla cafemarkt.com’dan ulaşabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.