sadsad x
asdasd
Sıralama seçin

Lelit

Lelit - Lelit Glenda PL41PLUST Espresso Kahve Makinesi, PID Ayarlı
7.156,65 TL KDV Dahil
ÜCRETSİZ KARGO
Lelit - Lelit Glenda PL41PLUS Espresso Kahve Makinesi Lelit - Lelit Glenda PL41PLUS Espresso Kahve Makinesi (1)
5.957,56 TL KDV Dahil
ÜCRETSİZ KARGO
Lelit - Lelit Mara X PL62X Ticari Espresso Kahve Makinesi Lelit - Lelit Mara X PL62X Ticari Espresso Kahve Makinesi (1)
13.114,21 TL KDV Dahil
ÜCRETSİZ KARGO
Lelit - Lelit Kate PL82T Combo Öğütücülü Espresso Kahve Makinesi Lelit - Lelit Kate PL82T Combo Öğütücülü Espresso Kahve Makinesi (1)
11.915,12 TL KDV Dahil
ÜCRETSİZ KARGO
Lelit - Lelit William PL72 Kahve Öğütücü, 64 mm Lelit - Lelit William PL72 Kahve Öğütücü, 64 mm (1)
5.957,56 TL KDV Dahil
ÜCRETSİZ KARGO
Lelit - Lelit PL91T Victoria Ticari Tip Espresso Kahve Makinesi Lelit - Lelit PL91T Victoria Ticari Tip Espresso Kahve Makinesi (1)
9.529,57 TL KDV Dahil
ÜCRETSİZ KARGO
Lelit - Lelit Grace PL81T Espresso Kahve Makinesi Lelit - Lelit Grace PL81T Espresso Kahve Makinesi (1)
7.156,65 TL KDV Dahil
ÜCRETSİZ KARGO
Lelit - Lelit Fred PL043MMI Kahve Öğütücü, Konik Dişli Lelit - Lelit Fred PL043MMI Kahve Öğütücü, Konik Dişli (1)
2.259,33 TL KDV Dahil
ÜCRETSİZ KARGO
Tükendi Lelit - Lelit Anna PL41TEM Espresso Kahve Makinesi, PID Ayarlı Lelit - Lelit Anna PL41TEM Espresso Kahve Makinesi, PID Ayarlı (1)
5.957,56 TL KDV Dahil
ÜCRETSİZ KARGO
Tükendi Lelit - Lelit Anita PL042TEMD PID Combo Öğütücülü Espresso Kahve Makinesi Lelit - Lelit Anita PL042TEMD PID Combo Öğütücülü Espresso Kahve Makinesi (1)
7.749,88 TL KDV Dahil
ÜCRETSİZ KARGO
Tükendi Lelit - Lelit PL62T PID Mara Heat Exchange Ticari Espresso Kahve Makinesi Lelit - Lelit PL62T PID Mara Heat Exchange Ticari Espresso Kahve Makinesi (1)
8.999,00 TL KDV Dahil
ÜCRETSİZ KARGO
Tükendi Lelit - Lelit Giulietta PL2SVH2 Ticari Espresso Kahve Makinesi, 2 Gruplu Lelit - Lelit Giulietta PL2SVH2 Ticari Espresso Kahve Makinesi, 2 Gruplu (1)
23.842,87 TL KDV Dahil
ÜCRETSİZ KARGO
Tükendi Lelit - Lelit Bianca PL162T Ticari Espresso Kahve Makinesi, Çift Kazanlı, Pedallı Lelit - Lelit Bianca PL162T Ticari Espresso Kahve Makinesi, Çift Kazanlı, Pedallı (1)
21.457,32 TL KDV Dahil
ÜCRETSİZ KARGO
Tükendi Lelit - Lelit PL92T Elizabeth Espresso Kahve Makinesi, Çift Kazanlı Lelit - Lelit PL92T Elizabeth Espresso Kahve Makinesi, Çift Kazanlı (1)
11.915,12 TL KDV Dahil
ÜCRETSİZ KARGO
Toplam 14 ürün görüntüleniyor.

Lelit Kahve Makinesi

Lelit İtalya’da kurulmuş, doğa dostu ve kullanıcı düşünen dünya çapında bir marka olmak için yıllardır çalışan bir markadır. Sürdürülebilirliğe önem veren ve her geçen yıl araştırma geliştirme departmanıyla daha çok dirsek teması kuran marka, herkesin kendi baristası olmasını sağlamak için çalışmaktadır. Zaman geçtikçe büyüleyici ve tatmin edici deneyimler sağlamayı amaçlar. Ergonomik ve şık makineler için dış tasarımcılarla birlikte çalışmaktadır.
Lelit kahve makinelerinde kullanılan tüm elektrik enerjisi yenilenebilir kaynaklardan üretilmiştir. Çevre dostu görüşü ve maliyetleri azaltan bu kaynaklar sayesinde markayı güvenle tercih edebilirsiniz.
Tüm tedarik zincirinin elektronik olan Lelit bu sayede ambalaj ve kağıt kullanımı da en aza indirmiştir. Ürün yelpazesi, en iyi performansı göstermesi için kolayca geri dönüştürülebilir malzemelerle tasarlanmıştır.

Lelit Espresso Makinesi Modelleri

Lelit espresso makineleri son teknolojiler kullanılarak İtalya’da üretilmektedir. Espresso makinesi için önemli olan optimum sıcaklık ve su basıncı koşullarını kolaylıkla karşılayabilecek şekilde tasarlanmıştır. Minimalist tasarımlara ve işlevselliğe sahiptir. Paslanmaz çelikten üretilen bu ürünlerde herkesin kendi espressosunu yapabilmesi için manuel ayarlama sistemi bulunmaktadır. Bu sayede tüm kullanıcılar tüm parametreleri ayarlayarak bir espresso ustası olabilir.
Evinizde İtalyan şıklığı hissedeceğiniz Lelit Espresso Makinesi dengeli ve lezzetli kahveler yapmanıza yardımcı olur.

Lelit Espresso ve Kahve Makinesi Fiyatları

Yenilikçi ve kullanıcı dostu olan Lelit aynı zamanda fiyatları ile de tercih sebebidir. Kaliteli ve kolay hizmeti uygun fiyatlarla ve memnuniyet garantisi ile kullanıcılara sunmaktadır. Lelit kahve makinelerine cafemarkt.com’dan hızlı kargo seçeneği ile satın alabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.