sadsad x
asdasd
Ürün Açıklaması

KMS 7000 Çatal, Kaşık, Bıçak Silme Makinesi

Makinalarımız yıkanmış kaşık, çatal, bıçakların üzerinde oluşan su, sabun ve kireç lekelerini yok edilmesi, kurutulması, parlatılması ve hijyenik bir şekilde servise sunulması için tasarlanmıştır. KMS 7000 Modelimiz, günlük 1000 ile 3000 kişi kapasiteli otel, restoran, catering, üniversiteler, kafeterya ve barlar için tasarlanmıştır. Bir saatte ortalama 7000 adet yıkanmış mutfak takımlarını (kaşık, çatal ve bıçak) kurutur, parlatır ve hijyenik şekilde servise hazır hale getirir KMS takım silme makinaları mutfak takımlarını kurutur, parlatır ve hijyen sağlar!

Endüstriyel mutfaklar için kurutma, parlatma ve hijyen makinaları modeline göre 3000 / 7000 adet mutfak takımlarını; çatal, kaşık ve bıçaklarınızı kurutur, parlatır ve uv lambası ile hijyen sağlanıp, servise hazır duruma getirir. Endüstriyel mutfaklarda büyük sorun olan takım silme işlemi bezle yapılmaktadır. Çok fazla iş gücü gerektiren bu işlem takımların matlaşmasına ve sürekli aynı bezle silinmesinden dolayı bakteri oluşumuna zemin hazırlamaktadır. Tamamen kendi imalatımız olan makinalarımız, bu zor ve uğraştırıcı işlemi ortadan kaldırmaktadır. Yapılması gereken tek şey; bulaşık makinasından yıkanmış olarak çıkan takımların, görevli bir kişi tarafından makinamız üzerinde bulunan atış ağzından içeri bırakılmasıdır. KMS 7000 modelimiz 1 saatte ortalama 7000 adet mutfak takımlarını (kaşık, çatal, bıçak) kurutur, parlatır ve ultraviyole lambası ile en üst düzeyde hijyen sağlar. Zaman içinde matlaşan takımlarınız, tekrar göz alıcı parlaklığa kavuşur. Kurutma ve parlatma sağlayan ürünümüzün içeriği bitkilerden elde edilir ve tamamen doğaldır. Makinadan çıkan takımların bakteri içermediği ve hijyenik olduğu hifzissihha enstitusu raporuyla kanıtlanmıştır.


Teknik Özellikler
  • Malzeme: Makina 304 kalite paslanmaz çelikten üretilmiştir.
  • Kapasite: 7000 Adet / 1 saat
  • Elektrik: 220 V 50 Hz
  • Ağırlık: 60 Kg
  • Ebatlar: 82x60x60 cm
  • Elektrik Tüketimi: 0.7 KW / 1 Saat
  • Garanti: 2 yıl garantili ve CE belgelidir.
  • Makinada 500 W ısıtıcı rezistans kullanılmaktadır.
  • Makinada 8 W UV mikrop kırıcı lamba kullanılmaktadır.
  • Makinada kullanılan ve kurutma, parlatma sağlayan ürün bitkilerden elde edilir. Tamamen doğaldır.
Taksit ve Ödeme Seçenekleri
Yorumlar(0)
Tavsiye Et
Kargo ve Teslimat
Kargo ve Teslimat
Siparişleriniz 1-3 iş günü içerisinde özenle hazırlanıp ilgili kargo şubesine teslim edilmektedir. Özel üretim ürünlerde gönderim süresi farklılık gösterebilir. Hafta sonları ve resmi tatil günlerinde siparişler ilk iş gününde işleme alınmaktadır.
Teslimatlar da ürünlerinizi ilgili kargo firmasından teslim almadan önce ambalajında bir hasar olup olmadığını kontrol ediniz. Hasar durumunda muhakkak hasar tutanağı tutturunuz.

Kargonuz Ücretsiz Olsun
5000 TL ve üstünde vermiş olduğunuz siparişler Türkiye'nin her yerine ücretsiz olarak gönderilmektedir

Aynı Gün Kargo
Aynı gün kargo etiketi bulunan ürünlerde saat 13:00'a kadar vermiş olduğunuz sipariş aynı günde kargoya teslim edilmektedir. Teslimat süresi bulunmuş olduğunuz konuma göre farklılık gösterebilmektedir. Saat 13:00'dan sonra vermiş olduğunuz siparişler ertesi ilk iş günü kargoya teslim edilmektedir.

KMS 7000 Çatal, Kaşık, Bıçak Silme Makinesi

Ürün Kodu : 260.KMS.7000
Fiyat(%20 KDV Dahil)
71.000,00 TL
Fiyat(%20 KDV Hariç)
59.166,67 TL
Bu ürünü havale ile ekstra %2 indirim ile satın alabilirsiniz.
Tamamlayıcı Ürünler
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.