sadsad x
asdasd
Filtrele
Sıralama
Sıralama KAPAT
  • Alfabetik A-Z
  • Alfabetik Z-A
  • Yeniden Eskiye
  • Eskiden Yeniye
  • Fiyat Artan
  • Fiyat Azalan
  • Rastgele
  • Puana Göre

KM Kayalar

Listeden ürün seçiniz.
16 ürün görüntüleniyor
Bir sorunuz mu var? Uzmanına Sor

KM Kayalar

Kayalar Endüstriyel Mutfak Sanayi ve Ticaret A.Ş. İstanbul’um çeşitli yerlerinde üretim tesisleri bulunan sektöründe lider olan bir markadır. ISO 9001:2000 üretim belgesine sahip firma aynı zamanda, TSE, CE, Gost ürün sertifikalarına da sahiptir.  Kaliteli farkı yaratan marka sektördeki en eski markalardan biridir. Marka bilinirliğini artırmak için çalışmalarına devam eden marka dünya çapında bilinen bir marka olmayı amaçlamıştır. Köklü marka tecrübesini ve başarısını gelecek jenerasyonlara aktarmak için de çalışmalarını dikkatle sürdürmektedir. Öncü kalite felsefesini benimseyerek vizyonundan hiçbir şartta taviz vermez. Daima ilerleme ilkesini benimsemiş marka her zaman güvenle tercih edilen bir marka olmuştur. Hem perakende hem de proje satış kanallarında müşterileri bulunan KM Kayalar iyi hizmet verebilmek için tüm hizmet kanallarını geliştirmektedir. Hem yurt içi hem de yurt dışı hizmetlerinde kullanıcının yanında olmak için tüm kaynaklarını kullanır.

KM Kayalar Endüstriyel Mutfak Ekipmanları

Endüstriyel mutfak ekipmanları üreten markanın tüm ürünleri AISI 304 paslanmaz çelikten üretilmektedir. Üretilen ürünlerin her parçası uluslararası standartlarda temin edilmektedir. Üretim özel olarak eğitilmiş uzman bir kadro tarafından kararlaştırılarak üretime gönderilmektedir. Hijyen kurallarına %100 uyumlu üretilen ürünler sektörde büyük ilgi görmektedir. Araştırma ve geliştirmeyi ilk sıraya koyan marka bu sayede tüm ihtiyaçları karşılayan ve rağbet gören ürünler üretmektedir. Bulaşık makinesi, banket arabaları ve yedek parçaları ile dikkatleri çeken marka tüm ürünleriyle sektörün içerisinde yüksek sıralarda yer almaktadır. İşletmelerde düzen ve temizlik sağlayan bu ürünler çok yoğun kullanıma uygun olarak üretilmiştir. Bu sayede tüm işletmeler KM Kayalar markalı ürünleri uzun süreler güvenle kullanabilmektedir.

KM Kayalar Fiyatları

Yerli üretim KM Kayalar aynı zamanda ülke piyasasına da katkı sağlamaktadır. Uygun fiyatlı performans ürünleriyle kullanıcıya ulaşır. Tüm KM Kayalar markalı ürünleri cafemarkt.com’dan inceleyebilirsiniz. Uygun fiyat ve taksit seçenekleri internet sitemizde.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.