sadsad x
asdasd
Ürün Açıklaması

illy AI WEIWEI Capuccino Fincan Takımı, 4 Adet, 170 cc

Ai Weiwei yeni illy Art Collection serisini tasarlarken 2006 yılında yaptığı ünlü Renkli Vazolarından (Coloured Vases) esinlenmiştir. Sanatçının endüstriyel boya kutularına batırarak görünüm ve işlevlerini kökten değiştirdiği antik Neolitik vazolar, tarihe, siyasete ve geleneğe yapılan cesurca yaklaşımların kültürün yeniden tanımlanmasında oynadığı hayati rolü canlandırıyor.
Bu kutsallığı bozan gündelik nesneler ile Ai Weiwei benimseme ve yok etme süreciyle geçmişten gelen eserleri yenileyerek çağdaş sanat eserlerine dönüştürüyor. Bu hareket, Çin'de Mao döneminden günümüzün dizginsiz devlet kapitalizmine kadar devam eden tarih ve kültürün sistematik yıkımına atıfta bulunarak, eserin tarihi ve kültürel değerini ortadan kaldırıyor.
2021 Ai Weiwei - 4'lü Cappuccino Fincan Takımı içinde Ai Weiwei'in 2021 yılında illy art collection serisi için özel olarak tasarladığı ve sınırlı sayıda üretilmiş olan 4 adet cappuccino fincanı yer almaktadır.

Taksit ve Ödeme Seçenekleri
Yorumlar(0)
Tavsiye Et
Kargo ve Teslimat
Kargo ve Teslimat
Siparişleriniz 1-3 iş günü içerisinde özenle hazırlanıp ilgili kargo şubesine teslim edilmektedir. Özel üretim ürünlerde gönderim süresi farklılık gösterebilir. Hafta sonları ve resmi tatil günlerinde siparişler ilk iş gününde işleme alınmaktadır.
Teslimatlar da ürünlerinizi ilgili kargo firmasından teslim almadan önce ambalajında bir hasar olup olmadığını kontrol ediniz. Hasar durumunda muhakkak hasar tutanağı tutturunuz.

Kargonuz Ücretsiz Olsun
1000 TL ve üstünde vermiş olduğunuz siparişler Türkiye'nin her yerine ücretsiz olarak gönderilmektedir

Aynı Gün Kargo
Saat 13:00'a kadar vermiş olduğunuz sipariş aynı günde kargoya teslim edilmektedir. Teslimat süresi bulunmuş olduğunuz konuma göre farklılık gösterebilmektedir. Saat 13:00'dan sonra vermiş olduğunuz siparişler ertesi ilk iş günü kargoya teslim edilmektedir.

illy AI WEIWEI Capuccino Fincan Takımı, 4 Adet

Ürün Kodu : 342.ITM1477.AI
Fiyat(%18 KDV Dahil)
2.050,00 TL
Fiyat(%18 KDV Hariç)
1.737,29 TL
Havale/Eft ile yapacağınız ödemelerde bu ürünü ekstra %2 indirim ile satın alabilirsiniz.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.