sadsad x
asdasd
Filtrele
Sıralama
Sıralama KAPAT
  • Alfabetik A-Z
  • Alfabetik Z-A
  • Yeniden Eskiye
  • Eskiden Yeniye
  • Fiyat Artan
  • Fiyat Azalan
  • Rastgele
  • Puana Göre

Ice O Matic

Listeden ürün seçiniz.
1 ürün görüntüleniyor
Bir sorunuz mu var? Uzmanına Sor
  • Ücretsiz Kargo

Ice O Matic Türkiye

1952’de Kurulan Ice O Matic mükemmel buza ulaşabilmek için yıllardır hizmet vermektedir. Üretim şeklini daima iyileştiren markanın kurucusu Dave Smith’dir. Kurucunun misyonu en iyi buz makinesini üretmektedir. Basit ve güvenilir olmayı çalışma prensibi edinen marka sektöründe en iyi olmak için çalışır. Dünya çapındaki Ice O Matic önde gelen üreticilerdendir, yıllardır uzatılmış su filtresi garanti programı mevcuttur. Bu garanti programı endüstrinin standardını belirler.  Verimli ve çevre dostu çalışmalar yaparak kullanıcının da sevgisini kazanmıştır. Ice O Matic dünyanın her yerinde hizmet verir, nerede olursanız olun sertifikalı servis parçalarından ve uzman kurulumculardan yararlanabilirsiniz. Kurulumu satış sonrasındaki en önemli adım olarak gören marka kurulum konusunda oldukça duyarlıdır. Alınan hizmetin her adımında yanınızdadır. Buz makinesine sahip olduğunuz sürece markadan yardım alabilmeniz mümkündür.  Üretim aşamasında da aynı titizliğe sahip olan marka üretimin her adımında kalite kontrol çalışmalarını defalarca yaparak en az hata için çalışır.

Ice O Matic Buz Makinesi Modelleri

Markanın kaliteli buz yapma makineleri dikkat çeker. Ufalama makineleri ve patentli Pearl Ice makineleriyle piyasada isim yapmış marka kristal berraklıkta buz sağlamayı hedefler. Sektördeki en kaliteli saklama kutularını, dağıtıcıları ve su filtrelerini sunar. Müşteriye tüm ürünleriyle en basit, güvenilir ve kolay kullanım sağlayan ticari buz makineleri üretir. Destek ağı üzerine birçok çalışma yapan marka sektörün en uzun garanti süresini sağlar. İşletmelerinizde güvenle tercih edeceğiniz buz makineleri verimliliğinizi ve müşteri memnuniyetinizi artıracaktır. Kolay ve hızlı üretim yapmanızı sağlayan Ice O Matic buz makineleri buzu muhafaza edebileceği haznelere ve soğutma sistemine sahiptir. Yoğun kullanıma uygundur ve işletmelerinizde her daim yardımcınız olacaktır.

Ice O Matic Buz Makinesi Fiyatları

Uygun fiyatlı buz üretim makinelerine cafemarkt.com’dan sahip olabilirsiniz. Hızlı kargosu ve satış sonrası desteği ile cafemarkt her daim kullanıcıların yanındadır. Avantajlı alım ve taksit seçenekleri için internet sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.