sadsad x
asdasd
Filtrele
Sıralama
Sıralama KAPAT
  • Alfabetik A-Z
  • Alfabetik Z-A
  • Yeniden Eskiye
  • Eskiden Yeniye
  • Fiyat Artan
  • Fiyat Azalan
  • Rastgele
  • Puana Göre

Hawos

Listeden ürün seçiniz.
2 ürün görüntüleniyor
Bir sorunuz mu var? Uzmanına Sor
  • Ücretsiz Kargo
  • Ücretsiz Kargo

Hawos Taş Değirmen

Dünya çapında 70’ten fazla ülkede bulunan Hawos markası kalite ve güvenilirlik açısından oldukça yaygındır. Almanya’da üretilen Hawos, sadece Avrupa ile kalmamış Hong Kong, Avusturalya ve ABD’de gibi ülkelerde de yaygınlaşmıştır. Tahıl değirmeni üreten marka yüksek kaliteli vaadiyle kullanıcılarına hizmet vermektedir. Hawos ürünlerinin en önemli özelliği dayanıklılığıdır. Bu sayede uzun yıllar kullanıma uygundur.
Şık tasarımı ve güçlü motorunun yanı sıra sessiz çalışma disipliniyle dikkat çeken değirmenleri evlerinizde güvenle tercih edebilirsiniz. Ev tipi değirmen olarak geçen değirmenler mutfak dekorasyonunuza da katkı sağlayacaktır. Tahıllarınızı kendiniz öğüterek katkısız maddeler tükettiğinizden emin olabilirsiniz.

Hawos Taş Değirmen Modelleri

Az ve öz üretim yapan marka ürünlerinin en yüksek kalitede olmasına özen göstermiştir. Tüm ürünleri kolay kullanım sağlar. Ayarlanabilir öğütme, ayar kolu, güçlü motoru ve kolay temizlenmesi ürünlerin yüksek oranda tercih edilmesinin başlıca sebepleri arasındadır. Hawos değirmenler fırınlanmış ve sıkıştırılmış özel seramik maddeden yapılmıştır. Sert öğütme taşları kullanılan değirmenler uzun yıllar aynı öğütme kalitesini korur. Aynı zamanda tüm ürünlere yerleştirilen dayanıklı motor en yüksek performansı sunmasını kolaylaştırır. Motoru koruyan akıllı devre kesici, 20 saniyelik bir tıkanıklıkta devreye girerek herhangi bir tehlikeyi kolaylıkla engeller.
Hawos değirmenlerin dikkat çeken özelliklerinden biri de şık tasarımlarıdır. Masif ahşap kullanımı ürünlerin kalitesini öne çıkarmaktadır. Kayın ağacı kullanılan ahşap ürünler sertifikalı ve sürdürülebilir kaynaklardan gelmektedir. Masif ürünler doğal ve hoş bir görünüm için keten tohumu yağı ile yağlanır. Hawos Oktafon en bilinen ürünleridir. 9 ayarı bulunan değirmen sayesinde öğüteceğiniz ürünün kalınlığını ayarlayabilirsiniz. En ufak detaylara kadar test edilen ürünler kullanımız için özel olarak tasarlanmıştır.

Hawos Taş Değirmen Fiyatları

Kaliteli ve niş bir alanda hizmet veren marka ürün fiyatlarının uygun olması için titizlikle çalışmıştır. Evlerde kullanacağınız değirmenler sayesinde kendi tahılınızı, ihtiyacınız kadar öğütebilir ve sağlıklı beslenebilirsiniz. Tüm Hawos ürünlerine cafemarkt.com’dan uygun fiyatlarla ulaşabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.