sadsad x
asdasd
Filtrele
Sıralama
Sıralama KAPAT
  • Alfabetik A-Z
  • Alfabetik Z-A
  • Yeniden Eskiye
  • Eskiden Yeniye
  • Fiyat Artan
  • Fiyat Azalan
  • Rastgele
  • Puana Göre

Ditting

Listeden ürün seçiniz.
1 ürün görüntüleniyor
Bir sorunuz mu var? Uzmanına Sor
  • Ücretsiz Kargo

Ditting Kahve Değirmeni

Yılmaz Grup, 1986 yılında kurulmuştur. Endüstriyel Soğutma alanında hizmet vermek amacıyla kurulan firma 1996 yılında Limited şirketi olmuştur. Faaliyet alanı yıllar geçtikçe genişleyen firma mutfak ekipmanlar, Kahve ve barista aksesuarları gibi ürünlerin pazarına da giriş yapmıştır. Ürün gamını günden güne genişleten ve sektörde üst sıralara çıkan marka Ditting markası ile de başarıya ulaştı. Araştırma ve geliştirmeye önem veren marka titizlikle ve defalarca yapılan testler sonucu piyasaya sürülmektedir.

Ditting Kahve Öğütücü Modelleri

Yıllar geçtikçe piyasanın her kolunda faaliyet firma Ditting marka kahve öğütücüleri ile kullanıcı dostu olduğunu kanıtlamıştır. Kahve çekirdeğinizi kaliteli bir şekilde öğütebileceğiniz ürün kahve sanatına yepyeni bir boyut kazandırır. Ön öğütmeye ihtiyaç duymadan makine kahve ziyanını en düşük seviyeye indirmeyi amaçlar. Ditting espresso öğütücü, kontrollü dozaj ayarlama özelliği ile dikkat çeker. Kahvenin dozajını ayarlayarak sertliğine karar verebilir damak zevkinize uygun şekilde öğütme yapabilirsiniz. Kullanıcılar için son teknolojiler kullanılarak üretim yapan Ditting kullanım kolaylığına ve satış sonrası hizmete oldukça önem vermektedir. Kahve ve barista ürünlerinin kalitesi işletmeler için sağlam ve dayanıklılıktan geçer. Ditting ürünlerini tasarlarken yüksek dayanıklılık ve uzun süreli kullanılabilirlik ilkelerini benimsemiştir. Sektörde en çok tercih edilen markalar arasında olması da müşteri memnuniyetini en üst seviyelerde tutmaya özen göstermesiyle ilgilidir. Temizlenmesi ve bakımı kolay kahve makineleri işletmelerin tasarruflu kullanım yapmasına da uygun tasarlanmıştır.

Ditting Kahve Öğütücü ve Değirmen Fiyatları

Hızlı, doğru ve taze öğütmeyi esas alan marka aynı zamanda işletmelerin bütçelerine de uygun bir şekilde üretilir. Kalitenin uygun fiyatlara da sunulabileceğini kanıtlayan marka kahve öğütücü üretimine önem vermiştir. Uygun fiyatlı Ditting ürünlerine cafemarkt.com’dan hızlı kargo güvencesiyle ulaşabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.