sadsad x
asdasd
Ürün Açıklaması

Big Green Egg Organik Mangal Kömürü

Görev tamamlandı: Big Green Egg için mükemmel kömürü bulma arayışımız. Premium Organik Kömür % 80 meşe ve % 20 ceviz içerir. Kömürler hızla yüksek bir sıcaklığa ulaşacak ve bu sıcaklıkta uzun süre kalacaktır. Yeşil bizim göbek adımız olduğundan, kömürümüzün herhangi bir kimyasal madde veya doğal olmayan katkı maddesi olmadan çevre dostu olması gerektiğini söylemeye gerek yoktur. Premium Organik Yığın Kömürünün yanma sıcaklığı yüksektir ve kömür kullanımda oldukça verimlidir, bu da daha az kül olacağı anlamına gelir. Bir seferde 4 ila 6 saat boyunca EGG'iniz için yeterli gelecektir. Premium Organik Kömürümüz 9 kg'lık torbalarda mevcuttur.

Taksit ve Ödeme Seçenekleri
Yorumlar(0)
Tavsiye Et
Kargo ve Teslimat
Kargo ve Teslimat
Siparişleriniz 1-3 iş günü içerisinde özenle hazırlanıp ilgili kargo şubesine teslim edilmektedir. Özel üretim ürünlerde gönderim süresi farklılık gösterebilir. Hafta sonları ve resmi tatil günlerinde siparişler ilk iş gününde işleme alınmaktadır.
Teslimatlar da ürünlerinizi ilgili kargo firmasından teslim almadan önce ambalajında bir hasar olup olmadığını kontrol ediniz. Hasar durumunda muhakkak hasar tutanağı tutturunuz.

Kargonuz Ücretsiz Olsun
5000 TL ve üstünde vermiş olduğunuz siparişler Türkiye'nin her yerine ücretsiz olarak gönderilmektedir

Aynı Gün Kargo
Aynı gün kargo etiketi bulunan ürünlerde saat 13:00'a kadar vermiş olduğunuz sipariş aynı günde kargoya teslim edilmektedir. Teslimat süresi bulunmuş olduğunuz konuma göre farklılık gösterebilmektedir. Saat 13:00'dan sonra vermiş olduğunuz siparişler ertesi ilk iş günü kargoya teslim edilmektedir.

Big Green Egg Organik Mangal Kömürü, 9 kg

Ürün Kodu : 424.01BGE.CP
Fiyat(%20 KDV Dahil)
2.094,48 TL
Fiyat(%20 KDV Hariç)
1.745,40 TL
Bu ürünü havale ile ekstra %2 indirim ile satın alabilirsiniz.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.