sadsad x
asdasd
Filtrele
Sıralama
Sıralama KAPAT
  • Alfabetik A-Z
  • Alfabetik Z-A
  • Yeniden Eskiye
  • Eskiden Yeniye
  • Fiyat Artan
  • Fiyat Azalan
  • Rastgele
  • Puana Göre

TurboChef

Listeden ürün seçiniz.
2 ürün görüntüleniyor
Bir sorunuz mu var? Uzmanına Sor

TurboChef Türkiye

TurboChef 1991 yılında kurulmuştur. Kurulduğu yıldan itibaren hızla yükselen marka hızlı pişirme dünyasında rakipsizdir. Çalışmalarında daime ileri dönük olan ve yeniliğe önem veren marka çok yönlü bir çalışma şekli benimsemiştir. Kullanıcı dostu ve tasarruflu ürünler tasarlamaya özen göstermiştir. Hızlı pişirme fırınlarıyla öne çıkan marka bu ürünlerde pişirme verimliliğini en üst düzeyde tutar. Kaliteden ödün vermeden ilerlemek sektör içindeki marka değeri için oldukça önemlidir. Tutarlı olmak ve müşteri dostu olmak TurboChef’e tüm hizmet hayatı boyunca değer katmaya devam etmiştir. 2003 yılında yeni kadrosuyla ürün geliştirme için yeni çalışmalara başlayarak daha ileri taşımışlardır. Teknolojiyi arkasına alan marka 2007 yılında konut tipi çift duvarlı fırınla dikkatleri üzerine toplayarak 2008 yılında üretim alanını daha da genişletmiştir. Marka 2009 yılında Middleby Corporatian tarafından satın alınarak küresel erişim sağlamıştır. Ürün gamını her geçen yıl daha artıran marka kaliteli hizmet vermek için titizlikle çalışmalarına devam etmektedir.

TurboChef Hızlı Pişirme Fırın Modelleri

TurboChef hızlı pişirme fırınları ile tüm işletmelere üstün bir hizmet sunar. Saniyeler içinde pişirme sağlayan, tartışılmaz bir kaliteye sahip olan fırınlar üretim aşamasından itibaren titizlikle geçtiği testler sonucu satışa sunulur. Davlumbaz gerektirmeyen TurboChef hızlı pişirme fırınlarını şık görüntüsü sayesinde işletmelerinizde müşterilerinizin önünde sunabilirsiniz. Kolay temizlenen ve çıkabilen alt tabanı sayesinde hijyenik görünümü müşterileriniz çok sevecek! Güvenilir fırınları tecrübeli kadro özenle tasarlamıştır. Satış sonrası destek konusunda da kolaylık sağlayan marka sayesinde tarz ve şıklığın yanında hizmet kalitesi de verimli bir fırın kullanabilirsiniz.

TurboChef Hızlı Pişirme Fırın Fiyatları

Verimli ürünleri uygun fiyatlara almak işletmeler için her zaman karlıdır. Yoğun kullanıma uygun TurboChef hızlı pişirme fırınları tasarruf sağlar ve uygun fiyatlıdır. Hızlı kargo seçeneği ve hizmet kalitesi ile cafemarkt.com’dan tüm TurboChef ürünlerine ulaşabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.