sadsad x
asdasd
Sıralama seçin

Ocakbaşı Izgaraları

Fırınmak - Fırınmak SKF NG 60 Şiş Kebap Fırını
64.900,00 TL KDV Dahil
ÜCRETSİZ KARGO
Fırınmak - Fırınmak OTOCAKON 200 Konveyörlü Ocakbaşı Odunlu veya Gazlı Yanma Sistemli Fırınmak - Fırınmak OTOCAKON 200 Konveyörlü Ocakbaşı Odunlu veya Gazlı Yanma Sistemli (1)
36.580,00 TL KDV Dahil
ÜCRETSİZ KARGO
Fırınmak - Fırınmak NG ROCB 100 Rotary Ocakbaşı Döner Şişli Sistem Fırınmak - Fırınmak NG ROCB 100 Rotary Ocakbaşı Döner Şişli Sistem (1)
26.550,00 TL KDV Dahil
ÜCRETSİZ KARGO
Fırınmak - Fırınmak NG OCB 100 Standart Ocakbaşı Fırınmak - Fırınmak NG OCB 100 Standart Ocakbaşı (1)
18.290,00 TL KDV Dahil
ÜCRETSİZ KARGO
Toplam 4 ürün görüntüleniyor.

Ocakbaşı Izgara Modelleri

Ocakbaşı günümüze Osmanlı mutfağından gelen bir kültürdür. Ocakbaşı ızgara ana yemeklerden tavuk kanat, but, göğüs, kuzu şiş, künefe tarzı tatlılara kadar birçok yiyeceği pişirmek için kullanılmaktadır. Ocakbaşı ızgara modelleri konveyörlü ocakbaşı odunlu veya gazlı yanma sistemli ızgara, rotary ocakbaşı döner şişli sistem ızgara, standart ocakbaşı ızgara modelleri bulunmaktadır. Ocakbaşı ızgara modellerinin farklı ebatlarda çeşitleri de bulunmaktadır.

Ocakbaşı Izgara Fiyatları

Ocakbaşı ızgara konveyörlü ocakbaşı odunlu veya gazlı yanma sistemli ızgara, rotary ocakbaşı döner şişli sistem ızgara, standart ocakbaşı ızgara modellerini cafemarkt.com sitemiz üzerinden kredi kartına taksit ve havale ile ödeme imkanı ile uygun fiyat seçenekleriyle online olarak satışını gerçekleştirmekteyiz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.