sadsad x
asdasd
  • Ücretsiz Kargo
  • Aynı Gün Kargo
Ürün Açıklaması

Neo Barista Kireç Çözücü

Sıcak su haznelerini, kahve ve espresso makinelerinin iç mekanizmasını kireçten arındırmak için formüle edilmiştir.

 

KAHVE MAKİNELERİ & HER TÜRLÜ SU ISITICI İÇİN
Sıcak su haznelerini, kahve ve espresso makinelerinin iç mekanizmasını kireçten arındırmak için formüle edilmiştir.
Demleme işlemini yavaşlatan, suyun sıcaklığını etkileyen, makinenin daha fazla enerji harcamasına neden olan kireç oluşumlarını çözer.
Neo Barista Özel Kireç Çözücü her tip ve markada kahve makinelerindeki ve su ısıtıcılarındaki kireçlerin zahmetsiz, hızlı ve güvenli şekilde çözülmesini sağlar. En zorlu kireçleri bile yok eder.

 

Neden Kireç Temizleyici Kullanmalıyız?
Kahve makinelerinde kullanılan sudaki değişen oranlardaki mineraller, kalsiyum ve magnezyum zaman içerisinde kahve makinesinin iç parçalarında kireçlenmeye sebep olur. Oluşan bu kirecin kahvenizin tadı ve makinenizin ömrü üzerinde olumsuz etkisi vardır. Ayrıca demleme süresini uzatıp, kahvenizin sıcaklık derecesini düşürür.

 

Kullanım Talimatı:
Kahve Makineleri İçin:
Kireç çözme ve temizleme işlemi için öncelikle makinenizin kullanım kılavuzunu dikkate alın.
1-Aksi belirtilmediği sürece makinenizin su deposuna 125 ml (yarım su bardağı) Neo Barista Özel Kireç Çözücü doldurun. Üzerine aynı miktarda su doldurun.
2- Kahve demleme düğmesine basın, tüm çözelti bitene kadar gerekirse işlemi tekrarlayın.
3- Su deposunu temiz su ile doldurun ve 1-2 depo miktarı kadar suyla durulayın.
Makinenizin kirliliği, temizlenme sıklığı ve büyüklüğüne göre ürün miktarını ve orantılı olarak su miktarını arttırınız.
Bu işlemi kullanım sıklığınıza göre 1-3 ayda bir tekrarlayın.

 

Su Isıtıcıları İçin:
Su ısıtıcılarda kullanımında 125 ml Neo Barista Özel Kireç Çözücüyü ısıtıcının içerisine dökün. Üzerini suyla doldurup kaynatın. Sonrasında 1-2 depo kadar temiz suyla kaynatıp, durulayın.
Uyarılar: Ürün hassas yüzeylere zarar verebilir. Temas halinde su ile durulayın. Gıdayla direkt olarak temas ettirmeyin.
Çocukların ulaşabileceği yerlerden uzak tutun. Cilt tahrişine yol açar. Ciddi göz hasarına yol açar. Deri ile teması halinde ise bol sabun ve su ile iyice yıkayın. Göz ile temas halinde su ile birkaç dakika dikkatlice durulayın. Kontakt lensiniz varsa çıkartıp durulamaya devam edin. Tahrişin devam etmesi halinde doktora başvurun.

Ürün Özellikleri
Ürün Formu
:
Sıvı
Temizleme Alanı
:
Kahve Makinesi
Taksit ve Ödeme Seçenekleri
Yorumlar(0)
Tavsiye Et
Kargo ve Teslimat
Kargo ve Teslimat
Siparişleriniz 1-3 iş günü içerisinde özenle hazırlanıp ilgili kargo şubesine teslim edilmektedir. Özel üretim ürünlerde gönderim süresi farklılık gösterebilir. Hafta sonları ve resmi tatil günlerinde siparişler ilk iş gününde işleme alınmaktadır.
Teslimatlar da ürünlerinizi ilgili kargo firmasından teslim almadan önce ambalajında bir hasar olup olmadığını kontrol ediniz. Hasar durumunda muhakkak hasar tutanağı tutturunuz.

Kargonuz Ücretsiz Olsun
1000 TL ve üstünde vermiş olduğunuz siparişler Türkiye'nin her yerine ücretsiz olarak gönderilmektedir

Aynı Gün Kargo
Saat 13:00'a kadar vermiş olduğunuz sipariş aynı günde kargoya teslim edilmektedir. Teslimat süresi bulunmuş olduğunuz konuma göre farklılık gösterebilmektedir. Saat 13:00'dan sonra vermiş olduğunuz siparişler ertesi ilk iş günü kargoya teslim edilmektedir.

Neo Barista Kireç Çözücü, 1 L

Ürün Kodu : 431.8682225881040
İnternete Özel Fiyat
%20 indirimli
Fiyat(%8 KDV Dahil)
178,20 TL
İndirimli(%8 KDV Dahil)
142,56 TL
Fiyat(%8 KDV Hariç)
132,00 TL
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.