sadsad x
asdasd
Filtrele
Sıralama
Sıralama KAPAT
  • Alfabetik A-Z
  • Alfabetik Z-A
  • Yeniden Eskiye
  • Eskiden Yeniye
  • Fiyat Artan
  • Fiyat Azalan
  • Rastgele
  • Puana Göre

La San Marco

Seçilenleri Karşılaştır
Listeden ürün seçiniz.
1 ürün görüntüleniyor
Bir sorunuz mu var? Uzmanına Sor
  • Ücretsiz Kargo

La San Marco

La San Marco 1920 yılında Udine’de kurulmuştur. İtalyan mükemmelliğini dünyanın her yerinde sunmak isteyen marka tutku ile çalışması sayesinde başarıya ulaşmıştır. Kaliteli, şık ve işlevsel üretmeyi hedefleyen marka dünyanın referans noktası haline gelmiştir. Espresso geleneğine önem veren marka onlarca tanınan cihaza imzasını atmıştır. Eski bir firma olmasına rağmen modern üretime örnek verir ve teknolojiyi takip eder. Çağın en dayanıklı cihazlarını üreten marka İtalya’daki rasyonalist tarzı da yansıtır. Cihazları mükemmelleştirmek için tüm imkanları kullanarak araştırmalarına devam eden marka, kullanımı kolay ve dayanıklı cihazlar üretir. Kahvenin tarihine duyduğu saygıyla doğru orantılı verdikleri değer de oldukça fazladır. Benzersiz cihazları dünya çapında tanınmıştır. Fark yaratan, güzel görünen ve güvenilir bir marka olmak için yıllardır çalışan La San Marco geçmişi, bugünü ve geleceği tasarlayarak sizlere hizmet verir. Rafine zevklere hitap eden cihazlar üreterek rekabeti artırır. 1920’den itibaren kullanıcıların dikkatini çeken ve ilerleyen marka size tarifsiz espresso deneyimini yaşatmayı garanti ediyor.

La San Marco Kahve Makinesi

Dünya çapında üretim yapan marka son teknolojiyi kullanır. Her yeni ürününde yeni tekniklerle daha iyi hizmet vermeyi amaçlar. 100 seneyi aşkın süredir hizmet vererek kendini tüm dünyaya kanıtlamıştır. Tüm ürünleri hakkında taahhüt veren marka İtalyan efsanesini kahve öğütücülerine de yansıtmıştır. Kahvenin çekirdekten gelen öyküsünden itibaren yanında olur ve masalarınıza gelene kadar bu öyküyü lezzetlendirmek için çalışır. La San Marco kahve değirmeni, anlık öğütme sağlayarak en taze kahveyi içebilmenizi sağlar. Dozaj ayarlayıcısı ile kahveyi dilediğiniz sertlikte size sunar. Elektronik yapısı sayesinde otomatik dozajlama sağlar ve kahvelerin dengeli ve doğru içimini destekler. İşletmelerin sıkça tercih ettiği Instant serisi öğütücü sık kullanıma uygundur ve tercih edilme sebebiniz de olacaktır.

La San Marco Kahve Değirmeni Fiyatları

Kaliteyi tasarımla birleştiren marka, mekanlarınıza şıklık ve lezzet katacak. Gösterdiği performansın yüksekliği sayesinde mutlak memnuniyet sağlayacak ürünlere uygun fiyatlarla ulaşmanız mümkündür. La San Marco markalı ürünlere cafemarkt.com’dan sahip olabilirsiniz. Hızlı kargo seçeneği ve taksit avantajları internet sitemizde.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.