sadsad x
asdasd
Filtrele
Sıralama
Sıralama KAPAT
  • Alfabetik A-Z
  • Alfabetik Z-A
  • Yeniden Eskiye
  • Eskiden Yeniye
  • Fiyat Artan
  • Fiyat Azalan
  • Rastgele
  • Puana Göre

Arzum

Seçilenleri Karşılaştır
Listeden ürün seçiniz.
9 ürün görüntüleniyor
Bir sorunuz mu var? Uzmanına Sor
  • Ücretsiz Kargo
  • Ücretsiz Kargo

Arzum Okka Kahve Makinesi

Arzum markası, evimizin hemen her köşesinde bizimle: Ütüsüyle, süpürgesiyle, blenderi ile her zaman bize yardımcı olmaya devam ediyor. Yıllardır sektördeki yerini koruyan Arzum, yine kalitesini kanıtladığı bir küçük ev aleti ile karşımızda: Arzum Okka.
Her ürününde mükemmeli hedefleyen arzum Okka ile yine sınırları zorlamış. Yenilikçi detayları ile müşteri geri dönütlerine uygun olarak revize edilen Arzum Okka, kahve makinesi kulvarında fiyat performans açısından başı çekiyor. Kaliteli ve şık tasarımının yanında, performansı ile göz dolduran Arzum Okka kahve makinesini yakından tanıyalım.
Arzum Okka serisinin farklı modelleri bulunmakta, ihtiyacınıza uygun Okka’yı seçip, keyif yapmaya başlayın! Okka ailesini; Arzum Okka, Arzum Okka Grandio Touch, Arzum Okka Grandio Duo, Arzum Okka Minio ve Arzum Okka Minio Duo olarak tanıyabiliriz.
Aynı amaca hizmet eden Arzum Okka ailesi çeşitleri; fincan sayısı, güç, cezve sayısı, referans aldığı tasarım tarzı, dokunmatik ekran ya da klasik tuşlara sahip olması ile farklılık gösteriyor. Arzum Okka ailesinin her üyesinin ortak olan en büyük iddiası ise Her fincanda bol köpüklü kahve sunmak.
Osmanlı mutfağının da önemli bir öğesi olan Türk kahvesi, nesilden nesile geçen yapılış şekli ile adeta kültürel bir miras. Arzum Okka kahve makinaları bu pişirme mirasını son teknoloji ve eşsiz tasarım ile birleştirerek yüz yıllardır değişmeyen lezzeti korumayı amaçlıyor.
Okka ailesi, mükemmel Türk kahvesine erişmeniz için gerekli tüm araçları bünyesinde bulunduruyor. Kahve öğütücü, kahve fincanı gibi araçlar bunlardan bazıları. Zengin renk paleti ile her eve uyum sağlayan Arzum Okka kahve makinaları size yaşattığı kahve deneyiminin yanında, şıklığı ile de göz dolduruyor.
Her modelde bulunan hem sesli hem de ışıklı uyarı sistemi ile Arzum Okka, kahvenizin hazır olduğunu size müjdeliyor. Geleneksel pişirme yöntemlerindeki, kahvenin lezzetli olabilmesi için kısık ateşte ağır ağır pişmesi gerektiği bilgisini unutmayan Arzum, kahve cezvesine tam kararında ısı uygulayarak diğer kahve makinalarının aksine kahveyi yakmaz, yavaşça kahvenin özüne inerek ideal lezzeti yakalar.
Arzum Okka ailesinin cezveli üyelerinin hepsi patentli cezveye sahiptir. Bu sayede cezvenizi kolayca temizlerken, güvenlikten endişe etmezsiniz. Çift akıtma ağzına sahip Arzum Okka kahve makinaları cezvelerinde hem sağ hem de sol elini kullanan müşterilerini düşünerek böyle bir tasarım yapmış.
Arzum Okka kahve makinelerinde bulunan bir diğer hayat kolaylaştıran özellik ise taşma önleme olabilir. Okka’nızda bulunan pişirme algılama sensörü sayesinde kahvenize ısı vermeyi tam zamanında keserek, Türk kahvenizdeki köpükleri maksimum seviyede size sunar.

Arzum Okka Kahve Makinesi Fiyatları

Uzun bir günün ardından evde ayaklarınızı uzatıp keyif yapma vakti geldi. Peki size bol köpüklü bir Türk kahvesi eşlik etmesin mi? Ağır ağır pişerek kahve çekirdeklerinin o muhteşem aromasını her yuduma yayan Arzum Okka ile, Türk kahvesi zamanınızı ertelemeyin.
Tek tuş ile dakikalar içinde hazırlanan eşsiz kahvenizi elinize alıp, kendinize vakit ayırın. Arzum Okka ile tanıştığınızda, neden daha önce mutfağınıza Okka’yı dahil etmediğinizi düşüneceksiniz.
Zahmetsizce yapılan bol köpüklü fincanlar sizi bekliyor. Bu keyif için ne kadar ödemeliyim sorunuzu duyar gibiyiz. Arzum Okka kahve makinalarının fiyatları makinanın boyutuna, fincan hacmine, makine modeline, talep yoğunluğuna ya da dönemsel kampanyalara göre değişiklik gösterebilir.
Arzum Okka kahve makinaları ile tanışmak, Okka ailesinin her üyesini yakından incelemek, size en uygun Okka kahve makinesini seçip mutfağınıza dahil etmek için fiyatlarını öğrenmek isterseniz sizi sitemize bekliyoruz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.