sadsad x
asdasd
Filtrele
Sıralama
Sıralama KAPAT
  • Alfabetik A-Z
  • Alfabetik Z-A
  • Yeniden Eskiye
  • Eskiden Yeniye
  • Fiyat Artan
  • Fiyat Azalan
  • Rastgele
  • Puana Göre

1Zpresso

Seçilenleri Karşılaştır
Listeden ürün seçiniz.
4 ürün görüntüleniyor.

1zpresso Kahve Değirmeni

Dünya çapında 30’dan fazla ülkeye gönderim yapan marka Tayvan’da bulunur. Kahve tutkunu mühendisler tarafından kurularak Premium bir hizmet sağlamaktadır. 1zpesso manuel kahve öğütücüsü üreten ve evinize şıklığı getirecek bir markadır. Kullanıcıların elektrikli öğütücüler gibi verim almasını sağlayan manuel öğütücüler bir flaşta farklı öğütme boyutları arasında ayar yapmasını sağlayan, Harici Ayarı sayesinde 2018 yılında Reddot Ödülünü kazanmıştır. Şirket olarak kahve öğütücüsü yapmak için çalışan ve işini çok seven marka kısa sürede sektörde adını duyurmuştur.

1zpresso Manuel Kahve Değirmeni Modelleri

Kendini kahve aşığı olarak tanımlayan marka evlerinizde de lezzetli ve kaliteli kahve içebilmeniz için, kahve öğütücüleri tasarlar. En iyi kahvenin kafede olmadığını, evinizde de taze ve lezzetli kahve içmeyi hak ettiğinizi savunur. İyi bir manuel kahve öğütücüsünün tüm sorunları çözeceğini düşünerek ürünlerini titizlikle üretmektedir. İyi kahve çekirdeklerine gereken değeri veren 1zpresso sektöründeki muadil ürünlerden her zaman daha yukarda olmak için çalışır. Kahve değirmenlerinin sökülüp tekrar takılması ya da temizlenmesi zaman zaman zor olabilir. 1zpresso manuel kahve öğütücüler hiçbir ekipmana gereksinim duymadan kolayca sökülebilir. Böylece sık sık temizlemeniz gereken öğütücüyü zorlanmadan temizleyebilirsiniz. Kahve boyutunu ayarlayabileceğiniz öğütme ayarı sayesinde günün farklı saatlerinde farklı ağırlıkta kahveler tüketebilirsiniz.

1zpresso Kahve Değirmeni Fiyatları

Evinize lezzet ve keyif getirecek manuel kahve değirmenleri kolay üretim yaparak hem zamandan hem de bütçenizden tasarruf etmenizi sağlar. Sağlam malzemeden üretilmiş fakat maliyeti en düşük seviyede tutulmak için titizlikle çalışılmış ürünlere uygun fiyat seçenekleriyle cafemarkt.com’dan ulaşabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.