Filtre

Gastronorm Ürünler

GASTRONOM KÜVET

Gastronorm (gastronom) küvet çeşitleri endüstriyel mutfakların en temel ekipmanlarından biridir. Genellikle paslanmaz çelik veya polikarbon olarak üretilmektedirler. Bunlardan en çok kullanım alanı bulan paslanmaz çelik gastronorm (gastronom) küvet lerdir. Gıda teşhirinde, endüstriyel fırınlarda pişirim tepsisi olarak, thermoboxlarda taşıma kabı olarak ve saklama kabı olarak kullanılmaktadırlar. Açık büfelerin vazgeçilmez malzemeleridir. Gastronorm (gastronom) ürünler dünyada kabul edilen bazı standart ölçülere sahiptirler. Gastronorm (gastronom) ölçüleri GN 2/1, GN 1/1, GN1/2 … gibi isimlendirilmişlerdir. Ölçüleri dışında gastronorm (gastronom) küvet ler derinliklerine göre ve tiplerine göre de farklılıklar göstermektedir. Delikli gastronorm (gastronom) küvet, Tutma saplı gastronorm (gastronom) küvet, Deliksiz gastronorm (gastronom) küvet olarak temelde 3 modele ayrılırlar.


Gastronom Küvet Seçerken Nelere Dikkat Etmeliyiz?

Gastronorm (gastronom) küvet Seçimi: Kullanım alanımıza göre paslanmaz çelik gastronorm (gastronom) küvet veya polikarbon gastronorm (gastronom) küvet seçimi ilk olarak yapılmalıdır. Paslanmaz çelik gastronom küvetler çok daha geniş kullanım alanına sahiptirler. Polikarbon gastronom küvetler (Şeffaf Küvetler) genellikle soğuk teşhirlerde, saklama kabı olarak ve mutfak yardımcı ekipmanı olarak kullanılırlar. Malzeme seçimimizi yaptıktan sonra en kritik noktamız ölçülerdir. Kullanılacak yere, tezgaha, alana göre en ve boy belirlenir. Gastronorm standartımızı belirledikten sonra gastronom küvetimizin hacmini kapasitesini belirleyecek derinlik seçilmelidir. Genellikle tabldot servislerde kullanılacak gastronom küvetler çok derin seçilmezler.

Gastronorm (gastronom) küvet kapağı seçimi: Cafemarkt kategorilerinde detaylı olarak görebileceğiniz gastronorm (gastronom) küvet kapak modelleri başlıca standart, kepçe delikli, tutma saplı ve sızdırmaz gastronorm (gastronom) küvet kapağı olarak temel dört başlıktan oluşur. Taşıma kabı olarak kullanılacak gastronom küvetler için silikon contalı sızdırmaz gastronom kapak tercih edilmelidir.

Gastronorm (gastronom) küvet ve Gastronorm (gastronom) ürünlerle ilgili daha detaylı bilgi ve fiyat almak için web sitemizin sağ alt köşesinde bulunan canlı destek hattımızı seçerek bizimle canlı bağlantı kurabilirsiniz.

Sıralama seçin
Görünüm:
1 2 3 .... 13 14 15
Toplam 289 ürün görüntüleniyor.
1 2 3 .... 13 14 15
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.