sadsad x
asdasd
Ürün Açıklaması

La Sommeliere ECS80.2Z Solo Şarap Dolabı

  • Çift saklama bölmesi,
  • 75 şişe kapasitesi; alt bölge: 42 şişe, üst bölge: 33 şişe
  • Kayın ağacından 7 adet sergileme rafı
  • Dijital sıcaklık göstergeli elektronik termostat
  • İki bölgede farklı sıcaklık ayarlama imkanı: Üst Bölge: 5-20°C ve Alt bölge: 5-20°C arası 
  • Kokuları nötralize etmek etmek ve havayı arındırmak için karbon filtre 
  • Şaraba zararlı oksidasyon azaltma sürecini önleyen anti - UV kilitli cam kapı
  • Dolap içi LED aydınlatma
  • Titreşim önleyici ultra sessiz kompresör sistemi 

Boyutlar ve Ağırlık

  • Ölçüler: 127x48x57,5 cm

Kapasitesi kullandığınız şişe hacmine göre farklılık göstermektedir.


Şarabınız evinde kendini çok iyi hissedecek

Bilgi birikimi ve uzmanlığı ile La Sommelière, yeni başlayanlara ve profesyonellere mükemmel kalitede çözümler sunmaktadır. Sürekli yenilenen ve gelişen çeşidimiz sayesinde; daha iyi enerji performansı, her türlü ihtiyacı karşılayabilecek geniş kapasite imkanı. Farklı formatlarda sise saklama imkânı şişeleri dikey konumda sunabilmeyi, yaşlanmaya uyarlanmış ısı düzenlemesi ve servis ısısına uyarlanmış sıcaklık regülasyonu ile ürünlerimiz her ihtiyaca cevap vermektedir. Modern teknoloji ürünü, La Sommelière şarap dolapları şaraplarınızı ideal sıcaklığına getirmekle kalmayıp aynı zamanda şaraplarınızı koruyacak doğal bir mahzenin ideal saklama şartlarını yeniden olusturmaktadır.

1- Hassas Sıcaklık

Şarabı yıllandırmanın en uygun sıcaklığı 10-16 °C arasındadır. Daha altındaki herhangi bir sıcaklık şarabın olgunlaşma sürecini yavaşlatacak ve şarabın tam potansiyeline ulaşması engelleyecektir. Bununla birlikte, 16 °C den daha yüksek bir sıcaklık ise süreci hızlandırarak şaraba hasar verebilir. Sıcaklıktaki ani dalgalanmalar ciddi bir tehlikedir ve şaraba onarılmaz şekilde zarar verebilir. La Sommelière şarap dolapları şaraplarınızın tam potansiyellerinde olgunlaşabildiği bir ortam yaratmak için en yakın dereceye kadar optimum sıcaklık kontrolü sağlamaktadır.

2- Kontrollü Nem

Bir şarap dolabı açısından ideal nem seviyesi %50 ile %80 arasındadır. Ortam oldukça kuruysa (nem %50 altında ise) şişenizin mantar tıpası kuruyabilir ve bu durum hava girişine imkan vererek oksidasyonu hızlandırabilir. Tersine, yüksek nem ise etiketlerin zarar görmesine ve zararlı kokuların gelişmesine sebep olabilir. La Sommelière şarap dolapları en uygun nem seviyesini garanti eder… Şarap dolabınız içerisindeki nemin doğru miktarını düzenli olarak salmak için lav tasları kullanılmaktadır. Aynı zamanda, üründe yerleşik bulunan sensörler nem seviyesini kolaylıkla takip etmenizi ve kontrol etmenize imkan tanır. Dijital termometre ve nem ölçer şarap dolabınızı istediğiniz ölçü ve ayarda kullanım kolaylığı sağlar.

3- Titreşim Olmaması

Küçük ölçekte de olsa tekrar eden titreşimler olgunlaşırken bir şaraba zarar verebilir, olgunlaşmamış şarabın yıllanmasını hızlandırarak geri dönülmesi imkansız hasara sebep olabilir. La Sommelière şarap dolapları sessizce çalışıyorken harici ve dahili titreşimleri azaltmak için sok emici mekanizma ile donatılmıştır.

4- Işıktan Koruma

Zaman içerisinde ultraviyole ısınlar şaraplarda ‘’hafif-vurgun’’ olarak da bilinen oldukça nahoş, kokuşmuş bir tat üretebilmektedirler. La Sommelière şarap dolapları, yekpare solid kapıları veya çok katmanlı anti-UV islenmiş cam kapıları sayesinde UV ışığına karsı etkin koruma sağlamaktadır. Dolap içi ışığı kapı kapandığında otomatik kapanır, aynı zamanda düşük enerjili LED ışık şişeleriniz üzerine hafif ve zararsız bir ışık yansıtmaktadır.

5- Şarap dolabınız içerisindeki havayı saflaştırmak için;

Şarap sınırlandırılmış bir alanda saklandığında istenmeyen tatlar geliştirebilmektedir. Bu yüzden rahatsız edecek bu tarz kokuları bertaraf etmek büyük önem taşır. Etkin bir filtreleme ve havalandırma sisteminden faydalanan La Sommelière, dolap içerisindeki havanın sürekli temizlenmesini sağlar. Yıllandırma dolaplarımız, kötü kokuları nötr hale getiren havalandırma sistemi ile hava dolaşımını temizler, aktif kömür filtreli hava girişleri ile küf oluşumunu engeller.

Ürün Özellikleri
Kapasite (Maksimum Şişe Sayısı)
:
75 Şişe
Voltaj (V)
:
220 V Monofaze
Taksit ve Ödeme Seçenekleri
Yorumlar(0)
Tavsiye Et
Kargo ve Teslimat
Kargo ve Teslimat
Siparişleriniz 1-3 iş günü içerisinde özenle hazırlanıp ilgili kargo şubesine teslim edilmektedir. Özel üretim ürünlerde gönderim süresi farklılık gösterebilir. Hafta sonları ve resmi tatil günlerinde siparişler ilk iş gününde işleme alınmaktadır.
Teslimatlar da ürünlerinizi ilgili kargo firmasından teslim almadan önce ambalajında bir hasar olup olmadığını kontrol ediniz. Hasar durumunda muhakkak hasar tutanağı tutturunuz.

Kargonuz Ücretsiz Olsun
5000 TL ve üstünde vermiş olduğunuz siparişler Türkiye'nin her yerine ücretsiz olarak gönderilmektedir

Aynı Gün Kargo
Aynı gün kargo etiketi bulunan ürünlerde saat 13:00'a kadar vermiş olduğunuz sipariş aynı günde kargoya teslim edilmektedir. Teslimat süresi bulunmuş olduğunuz konuma göre farklılık gösterebilmektedir. Saat 13:00'dan sonra vermiş olduğunuz siparişler ertesi ilk iş günü kargoya teslim edilmektedir.

La Sommeliere ECS80.2Z Şarap Dolabı, 75 Şişe Kapasiteli

Ürün Kodu : 369.ECS802Z
Fiyat(%20 KDV Dahil)
85.989,60 TL
Fiyat(%20 KDV Hariç)
71.658,00 TL
Bu ürünü havale ile ekstra %2 indirim ile satın alabilirsiniz.
Bu ürün şu anda stoklarımızda bulunmamaktadır.
Bu ürünün yerine tercih edebileceğiniz ürünler
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.