sadsad x
asdasd
Ürün Açıklaması

Ascaso Barista T Plus Espresso Kahve Makinesi, 2 Gruplu, Beyaz

  • Grup ekstra ısıtma elemanı
  • Kahve grubu güneşlenme
  • Buhar kazanı yalıtımı
  • Joystick muslukları
  • Sıçrama Önleyici Sistem
  • Grup başına güvenlik anahtarı
  • Aktif fincan ısıtıcısı
  • Ahşap aksesuarlar
  • Boyutlar(cm):70 x 47.5 x 53.5
  • Ağırlık: 71 kg

E-61 teknolojisinden T'ye
60'larda, E-61 grubunun gelişimi espresso dünyasına yenilik getirdi. Anında bir başarı elde etti ve espresso kahve tarihinde en yaygın kullanılan sistemlerden biri haline geldi. Bugün bile birçok üretici hala onu kullanıyor veya ilkeleriyle çalışıyor.
Teknoloji T & Paslanmaz Çelik
100 yılı aşkın süredir kullanılan bir teknik kriteri değiştirdiğimiz (bakır ve pirinç yerine paslanmaz çelik kullanarak) Technology T, son teknoloji bir çoklu grup teknolojisidir. Mühendislik tamamen Ascaso tarafından geliştirilmiştir. Her kahvede yüksek düzeyde enerji verimliliği (düşük enerji tüketimi) ve temiz ve tatlı su ile mükemmel termal kararlılık sunar.
PID Kontrollü Çoklu Grup (Ayrı) Teknolojisi
Profesyonel düzeyde yüksek performans: Termal kararlılık garantilidir (sürekli veya aralıklı kullanımda). Yüksek buhar üretimi (ayrı, yüksek hacimli kazan).
Temiz kahve
Paslanmaz çelik kullanımı sayesinde içeceğe minimum metal geçişi.
Taze Teslim Edilen Su
Kahve yapmak için ayakta duran, sürekli yeniden ısıtılan su kullanımından kaçınılması. Her kahve için su doğrudan şebekeden gelir ve gruba taze, filtrelenmiş su alır.
Enerji verimliliği
T teknolojisinin temel hedeflerinden biri, makinenin enerji tüketimini azaltmaktı. Geleneksel bir makineye kıyasla ortalama %50 ve diğer çok kazanlı makinelere kıyasla ortalama %25 tasarruf sağlıyoruz. Filtrelenmiş ve temiz su, belirli bir basınçta döner pompa vasıtasıyla makineye girer.
Şebeke veya ortam sıcaklığında U-şekilli ön ısıtıcı borudan (kalın ve %100 Aisi 316 L paslanmaz çelik) su/buhar kazanına girin. Ve su kazanındaki suya dokunmadan veya değiştirmeden sıcak çıkıyor. Çok verimli bir sistem (gruplara giren suyu önceden ısıtmak için herhangi bir ek enerji kullanmaya gerek yoktur). Her termodinamik kahve grubuna sıcak su (80º) girecektir .
Kahve grubu (teknoloji grubu T'ye bakınız) ve elektronik değişimde kurulan algoritma , grubun çıkışında (+ - 0,5ºC) suyun büyük bir termal stabilitesini garanti eder. Hem sürekli hem de zamanında tüketim durumlarında.
Ve tüm bunlar, suyu sürekli olarak yeniden ısıtmadan veya doymuş su gruplarına sahip olmadan. Her kahvede sabit sıcaklıkta temiz su verir.
Tek kazanlı geleneksel kahve makinesine kıyasla %50 tasarruf garantilidir.

Ürün Özellikleri
Makine Tipi
:
Geleneksel Gruplu Makineler
Grup Sayısı
:
1 Gruplu
Teknoloji
:
Tam Otomatik
Taksit ve Ödeme Seçenekleri
Yorumlar(0)
Tavsiye Et
Kargo ve Teslimat
Kargo ve Teslimat
Siparişleriniz 1-3 iş günü içerisinde özenle hazırlanıp ilgili kargo şubesine teslim edilmektedir. Özel üretim ürünlerde gönderim süresi farklılık gösterebilir. Hafta sonları ve resmi tatil günlerinde siparişler ilk iş gününde işleme alınmaktadır.
Teslimatlar da ürünlerinizi ilgili kargo firmasından teslim almadan önce ambalajında bir hasar olup olmadığını kontrol ediniz. Hasar durumunda muhakkak hasar tutanağı tutturunuz.

Kargonuz Ücretsiz Olsun
5000 TL ve üstünde vermiş olduğunuz siparişler Türkiye'nin her yerine ücretsiz olarak gönderilmektedir

Aynı Gün Kargo
Aynı gün kargo etiketi bulunan ürünlerde saat 13:00'a kadar vermiş olduğunuz sipariş aynı günde kargoya teslim edilmektedir. Teslimat süresi bulunmuş olduğunuz konuma göre farklılık gösterebilmektedir. Saat 13:00'dan sonra vermiş olduğunuz siparişler ertesi ilk iş günü kargoya teslim edilmektedir.

Ascaso Barista T Plus Espresso Kahve Makinesi, 2 Gruplu, Beyaz

Ürün Kodu : 189.BT.87
Fiyat(%20 KDV Dahil)
256.164,92 TL
Fiyat(%20 KDV Hariç)
213.470,77 TL
Bu ürünü havale ile ekstra %2 indirim ile satın alabilirsiniz.
Bu ürün şu anda stoklarımızda bulunmamaktadır.
Bu ürünün yerine tercih edebileceğiniz ürünler
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.