Dito Sama LMP600BF Тестораскатка с подставкой, 600 мм
372.737,62 TL  (Kdv Dahil)
Ücretsiz Kargo Bu üründe Kargo Ücretsiz!
 Garantili Garantili
Оповещение о цене Оповещение о цене нравиться
Dito Sama LMP600BF Standlı Hamur Açma Makinesi, 600 mm
  • Büyük üretimler için bantlı hamur açma makinesi.
  • 600 mm çalışma genişliği ve 1300 mm uzunluğunda kayış.
  • Makinenin üstüne sabitlenmiş un kabı.
  • Izgaralar tehlikeli bir düzeye yükseltilirse motor durur.
  • Sigortalarla genel elektrik koruması.
  • Bir devre kesici tarafından korunan motor.
  • Dönme yönünü değiştirmek için uzaktan ayak pedalı, isteğe bağlı aksesuar olarak mevcuttur.
  • Tekerlekler üzerine monte edilmiş zeminde duran bantlı hamur açma makinesi.
  • 2 hız.
  • Düşük hız: 11,5 m/dk bant giriş besleme hızı ve 21,4 m/dk çıkış besleme hızı.
  • 71,5 mm çaplı silindirler 0,1 ila 34 mm kalınlıkta ayarlanabilir.
  • Yüksek hız: 24,4 m/dak bant giriş besleme hızı ve 42,7 m/dak çıkış besleme hızı.
  • Yerden tasarruf etmek için kızaklar yükseltilebilir ve kayışlar yıkama için çıkarılabilir.
  • Krom kaplı çelik silindirler
  • Güç: 1,1 kW
  • Ağırlık: 265 kg
Read More
Описание продукта
Мощность
1.1 kW
Merdane Uzunluğu
600 mm
İlginizi Çekebilecek Diğer Ürünler
Empero Тестораскаточная машина, 55 см
0.0
62.800,04 TL
Добавить в корзину
Empero Тестораскатка, 40 см
0.0
41.915,04 TL
Добавить в корзину
Empero Тестораскатка, 30 см
Bosfor UHA-30 Тестораскаточная машина
Bosfor UHA-40 Тестораскаточная машина
Bosfor Горизонтальный тестомес UHA-40Y
Bosfor Горизонтальный тестомес UHA-30Y
Mateka HAC 420P Тестораскатка, 40 см, 220 В
Şengün SM-40 Smart Тестораскаточная машина
Mateka HAC 300M Тестораскатка, 30 см, 220 В