Dito Sama LMP600BF مغرفة عجين بحامل، 600 مم
373.723,79 TL  (Kdv Dahil)
Ücretsiz Kargo Bu üründe Kargo Ücretsiz!
 Garantili Garantili
تنبيه السعر تنبيه السعر إعجاب
Dito Sama LMP600BF Standlı Hamur Açma Makinesi, 600 mm
  • Büyük üretimler için bantlı hamur açma makinesi.
  • 600 mm çalışma genişliği ve 1300 mm uzunluğunda kayış.
  • Makinenin üstüne sabitlenmiş un kabı.
  • Izgaralar tehlikeli bir düzeye yükseltilirse motor durur.
  • Sigortalarla genel elektrik koruması.
  • Bir devre kesici tarafından korunan motor.
  • Dönme yönünü değiştirmek için uzaktan ayak pedalı, isteğe bağlı aksesuar olarak mevcuttur.
  • Tekerlekler üzerine monte edilmiş zeminde duran bantlı hamur açma makinesi.
  • 2 hız.
  • Düşük hız: 11,5 m/dk bant giriş besleme hızı ve 21,4 m/dk çıkış besleme hızı.
  • 71,5 mm çaplı silindirler 0,1 ila 34 mm kalınlıkta ayarlanabilir.
  • Yüksek hız: 24,4 m/dak bant giriş besleme hızı ve 42,7 m/dak çıkış besleme hızı.
  • Yerden tasarruf etmek için kızaklar yükseltilebilir ve kayışlar yıkama için çıkarılabilir.
  • Krom kaplı çelik silindirler
  • Güç: 1,1 kW
  • Ağırlık: 265 kg
Read More
وصف المنتج
السلطة
1.1 kW
Merdane Uzunluğu
600 mm