sadsad x
asdasd
Ürün Açıklaması

Bianca Di Puro Gusto Pro Bar Blenderı

Gusto Pro ile Bianco Di Puro, profesyonel lig için nihai yüksek performanslı mikseri sunar. Üstün işçilik, kolay kullanım, düşük çalışma hacmi ve çok yönlülük, catering ticareti için bu karıştırıcıyı karakterize eder.

Yenilikçi fırçasız DC motor, %400'e kadar daha fazla tork sağlar. Bu güç, Gusto Pro'nun olağan karıştırma görevlerine ek olarak hamur yoğurma gibi daha zor görevleri üstlenmesine önceden karar verir. Aşınmayan DC motorun diğer bir avantajı, AC motorlu karıştırıcılara kıyasla önemli ölçüde (12 dB) daha düşük çalışma hacmi ve %30 daha yüksek enerji verimliliğidir. Sessiz çalışma ile ilgili yüksek talepler için Gusto Pro için uygun bir Soundcover vardır.

Önceden tanımlanmış 5 ve ayrı ayrı ayarlanabilir 5 karışım programı, Gusto Pro'nun yarattığı mükemmel izlenimi tamamlar. Ticari kullanım için motor bloğunda 5 yıllık garanti, profesyoneller için bu sofistike güç karıştırıcısı için de geçerlidir.

Mükemmel karıştırma sonucu için özellikle güçlü bir fırçasız DC motor ile. Bir AC motora kıyasla, bir DC motor son derece dayanıklıdır ve mekanik aşınma, yıpranma ve aşırı ısınma içermez. Bu, profesyonel kullanımda bile ekstra uzun bir ömrü garanti eder. Bir DC motor, geleneksel bir AC motora göre %400'e kadar daha fazla torka sahiptir ve ilk andan itibaren son derece güçlüdür.
Önceden tanımlanmış 5 + 5 ayrı program Bir düğmeye dokunarak kişisel kreasyonlarınızı çağırmak için tamamen ayrı 5 program dizisi ekleyin.

Önceden tanımlanmış 5 ve kendi kendine programlanabilen 5 karışım programı ile Gusto Pro, oryantasyon sağlar, ancak aynı zamanda profesyonellere bir düğmeye basarak erişilebilen kendi programlarını tanımlama konusunda yeterli özgürlük sunar.

Gusto Pro, fırçasız DC motor nedeniyle zaten oldukça sessiz çalışıyor. Özellikle gürültüye duyarlı ortamlarda Soundcover, karıştırma sırasında ses düzeyini 62 dB'ye düşürmeye yardımcı olur.
Kırma, karıştırılan gıdanın yüzey alanını arttırır ve ayrışma süreçleri ile oksijen ile temasa tepki verir. Bu işlemler, renk kaybıyla nispeten hızlı bir şekilde fark edilir hale gelir. Çoğu insan sorunu avokado diplerinden bilir.

Görsel olarak çekici olmayan renk kaybına ek olarak, bu doğal süreç aynı zamanda değerli vitamin kaybına da yol açar.

Vakum pompası yardımı ile bu işlem durdurulabilir. Vakum pompası oksidasyonu önler, daha fazla vitamin, daha zengin renkler ve daha iyi tat sağlar.

Teknik Özellikleri

  • Kapasite: 2 litre
  • Elektrik Bağlantısı: 220 V – 1 N
  • Güç: 1200 W
  • Ağırlık: 7,8 kg
  • Ölçüler: 210x246x448 mm

 

Ürün Özellikleri
Hazne Malzemesi
:
Polikarbon
Hazne Kapasitesi
:
2
Renk
:
Siyah
Güç (Watt)
:
1200
Taksit ve Ödeme Seçenekleri
Yorumlar(0)
Tavsiye Et
Kargo ve Teslimat
Kargo ve Teslimat
Siparişleriniz 1-3 iş günü içerisinde özenle hazırlanıp ilgili kargo şubesine teslim edilmektedir. Özel üretim ürünlerde gönderim süresi farklılık gösterebilir. Hafta sonları ve resmi tatil günlerinde siparişler ilk iş gününde işleme alınmaktadır.
Teslimatlar da ürünlerinizi ilgili kargo firmasından teslim almadan önce ambalajında bir hasar olup olmadığını kontrol ediniz. Hasar durumunda muhakkak hasar tutanağı tutturunuz.

Kargonuz Ücretsiz Olsun
5000 TL ve üstünde vermiş olduğunuz siparişler Türkiye'nin her yerine ücretsiz olarak gönderilmektedir

Aynı Gün Kargo
Aynı gün kargo etiketi bulunan ürünlerde saat 13:00'a kadar vermiş olduğunuz sipariş aynı günde kargoya teslim edilmektedir. Teslimat süresi bulunmuş olduğunuz konuma göre farklılık gösterebilmektedir. Saat 13:00'dan sonra vermiş olduğunuz siparişler ertesi ilk iş günü kargoya teslim edilmektedir.

Bianco Di Puro Gusto Pro Bar Blender, 2 L, 1200 W, Siyah

Ürün Kodu : 393.GUSTO.PRO
Fiyat(%20 KDV Dahil)
78.768,99 TL
Fiyat(%20 KDV Hariç)
65.640,82 TL
Bu ürünü havale ile ekstra %2 indirim ile satın alabilirsiniz.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.