sadsad x
asdasd
Ürün Açıklaması

100% Chef Mychef TECVAC TVASB062 Vakumlama Makinesi, 2500 W

Vakumlu Packer 41cm - pompa 10 l / dak.
315 mm sızdırmazlık çubuğuna ve BUSCH (Almanya'da üretilmiştir) vakum pompalarına sahip paketleme makineleri saatte 8 m³. Neredeyse hiç bakım gerektirmeden, köşesiz ve temizlemesi çok kolay, birkaç torbayı aynı anda kapatmaya izin vererek dünyanın en iyi vakum makinelerinden biri haline gelir. Avrupa (230V) veya Amerikan (115V) voltajı arasından seçim yapın.
Herhangi bir parametre belirlemeden ve herhangi bir denetim olmadan mükemmel paketleme yapabileceğiniz 100% otomatik vakumlu paketleme makinesi. Manuel mod, her türlü gastronomik tekniği gerçekleştirmek için yaratıcılığınızı özgürce dizginlemenizi sağlar.
AutoClean Oil (Yağ kendi kendini temizleyen). Bağlantısız sızdırmazlık çubuğu. Çift oymalı contalı sızdırmazlık çubukları
Şişeleme sırasında açığa çıkan yoğuşan suyu otomatik olarak uzaklaştırarak yağın ömrünü ve pompanın dayanıklılığını uzatır. Şişeleme makinesi, yağın kendi kendini temizlemesini gerçekleştirmek için ideal zaman konusunda sizi otomatik olarak uyarır.
Paslanmaz çelikten ve yuvarlak kenarlı vakum haznesi ile birlikte kablosuz yapıştırma çubuğunun özel tasarımı, paketleme makinesinin temizliğini çok daha kolay ve hızlı hale getirir. Her zaman optimum hijyenik koşullarda.
Paslanmaz çelik takviyeli kaynak çubuğunun yeni tasarımı onu daha sağlam ve dayanıklı hale getirir. Daha fazla gıda güvenliği için çift oymalı sızdırmazlık sağlar. Örtüşen torba paketleme.
Sızdırmazlık çubuğunun özel tasarımı, üst üste binen iki torbanın paketlenmesine izin vererek her ikisinde de mükemmel paketleme sağlar. Üretim süresini% 50 azaltan bir çözüm. Paslanmaz çelik AISI 304 ve yuvarlak kenarlı vakum odası Çok daha kolay temizlik için yuvarlatılmış kenar hazneli, yüksek kaliteli ve dayanıklı AISI 304 paslanmaz çelik yapı. Kolay bakım için devirmeli açma sistemi
Bakım için tüm parçalara kolay erişim, bileşenlerin verimli bir şekilde temizlenmesi ve uygun bir yağ değiştirme işlemi sağlar. Maliyetleri ve bakım süresini azaltır.
iVac (patentli akıllı sensör)
iVac, herhangi bir denetim olmaksızın her ürün türü için optimum vakumu otomatik olarak ayarlar. Sıvı veya gözenekli olsa bile yiyeceğin boyutunu, miktarını ve türünü algılar. iVac, her paketin döngü süresini optimize eder.
iSeal (patentli akıllı sızdırmazlık)
iSeal, gözetimsiz her döngü için sızdırmazlık süresini ve sıcaklığını otomatik olarak düzenler. Bu patent sayesinde aşırı ısınma önlenir ve tüm bileşenlerin ömrü uzatılır. iSeal, her seferinde mükemmel sızdırmazlığı garanti eder.
MCV (patentli Çok Döngülü Vakum)
MCV patenti, denetim olmaksızın veya her birinden sonra kapağı manuel olarak indirip kaldırmaya gerek kalmadan maksimum 9 döngüye kadar istenen vakum döngülerini otomatik olarak üretir. Bu, sosların havasını almaya ve yiyecekleri renklendirmeye, emdirmeye veya aromatize etmeye izin verir.
Vakumlu Bekleme (patentli)
Bu fonksiyon, odanın içindeki vakumun belirsiz bir süre boyunca muhafaza edilmesini sağlar. Bu, katılaştırılmış köpüklerin ve marinatlar gibi diğer uygulamaların oluşturulmasına izin vererek, geleneksel tekniğe kıyasla emprenye süresini% 90'a kadar azaltır.
Vac +
% 100 vakuma ulaşıldığında ilave vakum süresi ekler ve havayı gözenekli yiyecekten dışarı iter. Çok ilginç bir uygulama, gözenekli gıdalardaki havayı bir sıvı ile değiştiren bir teknik olan emprenyedir.
Yumuşak hava
Vakum torbasının paketlenecek ürüne daha iyi uyarlanması için aşamalı hava girişi. Paketleme sırasında deforme olabilen veya kırılabilen ürünler için idealdir. Raflarda veya satılık vitrinlerde sergilenmek için estetik olarak mükemmel bir ambalaj elde eder.
İnert gaz paketleme
Gıda güvenliğine saygı göstererek ve en hassas taze yiyeceklerin kalitesini garanti ederken her tür yiyeceği paketler: balık, deniz ürünleri, sebzeler ... Eklenen inert gaz ayrıca ambalajlama sırasında deforme olabilen veya kırılabilen kırılgan yiyecekleri korur.
OTOMATİK MOD
İSensor'un otomatik modu ile, vakumlu paketleme ikiye kadar saymak kadar basit: yiyeceği poşete koyun ve kapağı indirin. iSensor gerisini halleder: Torbanın kalınlığını ve atmosferik koşulları hesaba katarak bile mükemmel vakumu hesaplar. Herhangi bir denetim olmaksızın mükemmel bir ambalaj.
iSensor paketleme makineleri, vakumlu paketleme dünyasında bir devrimi temsil eder. Akıllı teknolojisi, maksimum kullanım basitliğini en iyi sonuçlarla ve hiçbir gözetim olmaksızın birleştirir. Zaman kazandırır. Enerji tasarrufu sağlar. Paketleme hiç bu kadar kolay olmamıştı.
MANUEL MOD
Kontrol sizin elinizde. İhtiyacınız olan şeye bağlı olarak paketleme parametrelerini, vakum yüzdesini, döngülerin tekrarını, sızdırmazlık sürelerini ve inert gaz yüzdesini seçin. Kendi paketleme programlarınızı oluşturun ve düzenleyin ve daha sonrası için kaydedin. Ya da yaratıcılığınızı serbest bırakın ve emprenye, köpük, marinat, renklendirici ve tatlandırıcı yiyecekler, havayı gideren soslar gibi teknikleri deneyin ... Hayal edebileceğiniz tüm seçenekler parmaklarınızın ucunda.
Teknik Özellikler

  • Genişlik: 388 mm
  • Derinlik: 546 mm
  • Yükseklik: 389 mm
  • Ağırlık: 36 kg
  • Güç: 0,25 kW
  • Sızdırmazlık Çubuk Uzunluğu: 315 mm

Hazne Ölçüsü

  • Genişlik: 328 mm
  • Derinlik: 385 mm
  • Yükseklik: 162 mm
Taksit ve Ödeme Seçenekleri
Yorumlar(0)
Tavsiye Et
Kargo ve Teslimat
Kargo ve Teslimat
Siparişleriniz 1-3 iş günü içerisinde özenle hazırlanıp ilgili kargo şubesine teslim edilmektedir. Özel üretim ürünlerde gönderim süresi farklılık gösterebilir. Hafta sonları ve resmi tatil günlerinde siparişler ilk iş gününde işleme alınmaktadır.
Teslimatlar da ürünlerinizi ilgili kargo firmasından teslim almadan önce ambalajında bir hasar olup olmadığını kontrol ediniz. Hasar durumunda muhakkak hasar tutanağı tutturunuz.

Kargonuz Ücretsiz Olsun
5000 TL ve üstünde vermiş olduğunuz siparişler Türkiye'nin her yerine ücretsiz olarak gönderilmektedir

Aynı Gün Kargo
Aynı gün kargo etiketi bulunan ürünlerde saat 13:00'a kadar vermiş olduğunuz sipariş aynı günde kargoya teslim edilmektedir. Teslimat süresi bulunmuş olduğunuz konuma göre farklılık gösterebilmektedir. Saat 13:00'dan sonra vermiş olduğunuz siparişler ertesi ilk iş günü kargoya teslim edilmektedir.

100% Chef Mychef TECVAC TVASB062 Vakumlama Makinesi, Sensörlü

Ürün Kodu : 419.01CF.80.0060
Fiyat(%20 KDV Dahil)
192.260,06 TL
Fiyat(%20 KDV Hariç)
160.216,72 TL
Bu ürünü havale ile ekstra %2 indirim ile satın alabilirsiniz.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.