Filtre

Unox Fırınlar

Unox fırınların bayisi olarak Cafemarkt sizlere en uygun fiyatlarla Türkiyenin her bölgesinde hizmet vermektedir. Ürünlerle ilgili bilgi mi istiyorsunuz? Bizi arayın randevu alın! Yerinizde Unox fırınları tanıtalım, çalıştıralım, pişirim yapalım. Hatta siz kendiniz dilediğinizi pişirerek test edin. Unox şeflerimiz size bu konuda destek olacaklar. Unox fırınların nasıl çalıştığını ve üstün özelliklerini size anlatacaklar. Bizimle 0212 514 51 21 numaralı telefonumuzdan veya satis@cafemarkt.com mail adresimizden ulaşabilirsiniz. Uzman ekibimiz size yardımcı olmaktan memnuniyet duyacaktır.

Unox Fırın Fiyatları

Kategorimizde fiyatları inceleyebilirsiniz. Bütçenize ve ihtiyacınıza uygun Unox Fırını en iyi fiyatlarla ve ödeme koşullarıyla alabilirsiniz. Üstelik Türkiyenin her yerine kargo bedava.

Unox Fırın Modelleri

Unox fırınlar temel olarak 3 gruba ayrılırlar. Cheftop modelleri gastronom küvet ölçülerine uygun fırınlardır. Bakertop modelleri 40x60 cm italyan açılı fırın tepsilerine uyumlu fırınlardır. Linemiss serisi, ülkemizde en çok satılan ve populer olan Unox Rosella modeli bu gruptadır.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.
Prepared by  T-Soft E-Commerce.