sadsad x
asdasd

Tepsicim

Tepsicim Metal

Tek Kulanımlık Alüminyum Pişirme Tepsileri

Tepsicim markalı ürünler %100 müşteri memnuniyeti hedefi ile 1979 yılından itibaren Tepsicim Metal tarafından üretilmektedir. Tepsicim Metal Ekmek Tavası (Düz Delikli), Alüminyum Pizza Tepsisi, Alüminyum Kesme Tepsi, Alüminyum Köşeli Yemek Tepsileri, Alüminyum Köşeli Baklava Tepsileri, Alüminyum Künefe Tepsileri, Alüminyum Poğaça ve Börek Tepsileri, Alüminyum Yuvarlak Baklava Tepsileri, Alüminyum İnce Yuvarlak Tepsi, Alüminyum İnce Baklava Tepsi ve Alüminyum Yuvarlak Tepsisi üretmektedir. Tüm Tepsicim marka alüminyum pişirme tepsilerini cafemarkt güvencesi ile satın alabilirsiniz.
Tek Kullanımlık Köşeli Tepsiler
Tek kullanımlık alüminyum köşeli tepsiler ile baklava, börek, tavuk ve tepsi yemekleri gibi tüm ürünlerinizi fırında güvenle pişirebilirsiniz. Tüm Tepsicim marka ürünler gıda sertifkalı olup güvenle satın alabilirsiniz.
Tek Kullanımlık Yuvarlak Tepsiler
Tek kullanımlık alüminyum yuvarlak tepsiler ile baklava, börek, kadayıf, poğaça, kurabiye gibi ürünleri fırında güvenle pişirebilirsiniz. Tüm ürünlerimiz gıda sertifkalı olup güvenle satın alabilirsiniz.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.