sadsad x
asdasd
Ürün Açıklaması

Neo Barista Espresso Makinesi Temizleyici Toz + Süt Sistemi Temizleyici + Kahve Öğütücü Temizleyici Seti

Paket içeriği
1 adet - Neo Barista Espresso Makinesi Temizleyici Toz, 900 gr
1 adet - Süt Sistemi Temizleyici, 1 L
1 adet - Neo Barista Kahve Öğütücü Temizleyicisi, 250 gr

Neo Barista Espresso Temizleyici Toz

Otomatik / Manuel Espresso makinelerinde meydana gelen kahve yağlarını, kahve parçacıklarını, kireç ve kokuları temizler.
Ev tipi veya endüstriyel tip espresso ve kahve makinelerinin periyodik temizliklerinde uygulanan tablet temizleyicidir.
Neo Barista toz temizleyici endüstriyel espresso makineleri ve diğer kahve makinelerinde meydana gelen yağları, kahve parçacıklarını, kireç ve pis kokuları giderir.

Neo Barista Süt Sistemi Temizleyici

Otomatik / Manuel Espresso makineleri ve evlerde kullanılan kahve makinelerinde meydana gelen protein artıkları, bakteriler ve borular içerisinde peynirleşme diye tabir edilen tıkanmaları giderir.
Neo Barista Süt Sistemi Temizleyicisi ile protein artıkları, bakteriler ve borular içerisinde peynirleşme diye tabir edilen tıkanmalar giderilir ve makinenizin ömrü uzar. Otomatik cappuccino makineleri, buhar çubukları ve süt cezveleri için mükemmel sonuç sağlar.

Neo Barista Kahve Öğütücü Temizleyicisi

Tüm kahve öğütücüleri için hazırlanmıştır. Bıçaklar arasında kalan kahve yağı, kahve parçacıklarını temizler. Glutensiz ve %100 gıdaya uygundur.
Ev tipi veya Profesyonel Kahve öğütücülerinin periyodik temizliklerinde uygulanan %100 doğal bir temizleyicidir. İnsan sağlığına zarar vermez, metal alaşımları bozmaz, doğal ve gluten içermeyen bir temizleyicidir. Organik glütensiz tahıllar ve gıdayla uyumlu birleştiriciler içerir. Kahve değirmenlerinde zamanla oluşan yağları, öğütücünün disklerine yapışmış küçük parçacıkları, dolayısı ile oluşabilen pis kokuları giderir, disklerinizin uzun ömürlü kalmasını sağlarsınız. Öğütücünüzü detaylı temizlik için parçalarına ayırmanıza gerek yoktur. Sadece kahve haznesini boşaltıp içerisine belirtilen miktarda temizleyici toz koymanız ve öğütücünüzü çalıştırmanız yeterli olacaktır.
Taksit ve Ödeme Seçenekleri
Yorumlar(0)
Tavsiye Et
Kargo ve Teslimat
Kargo ve Teslimat
Siparişleriniz 1-3 iş günü içerisinde özenle hazırlanıp ilgili kargo şubesine teslim edilmektedir. Özel üretim ürünlerde gönderim süresi farklılık gösterebilir. Hafta sonları ve resmi tatil günlerinde siparişler ilk iş gününde işleme alınmaktadır.
Teslimatlar da ürünlerinizi ilgili kargo firmasından teslim almadan önce ambalajında bir hasar olup olmadığını kontrol ediniz. Hasar durumunda muhakkak hasar tutanağı tutturunuz.

Kargonuz Ücretsiz Olsun
1000 TL ve üstünde vermiş olduğunuz siparişler Türkiye'nin her yerine ücretsiz olarak gönderilmektedir

Aynı Gün Kargo
Saat 13:00'a kadar vermiş olduğunuz sipariş aynı günde kargoya teslim edilmektedir. Teslimat süresi bulunmuş olduğunuz konuma göre farklılık gösterebilmektedir. Saat 13:00'dan sonra vermiş olduğunuz siparişler ertesi ilk iş günü kargoya teslim edilmektedir.

Neo Barista Espresso Makinesi Temizleyici Toz + Süt Sistemi Temizleyici + Kahve Öğütücü Temizleyici Seti

Ürün Kodu : 431.POW.MILK.GRN.3
İnternete Özel Fiyat
Bu fiyata son 2 ürün
%10 indirimli
Fiyat(%8 KDV Dahil)
614,52 TL
İndirimli(%8 KDV Dahil)
553,07 TL
Fiyat(%8 KDV Hariç)
512,10 TL
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.