sadsad x
asdasd
Ürün Açıklaması

Icepro Buz Makinesi Temizleme Solüsyonu

  • Üretici: ClenaerPro
  • Ürün Ağırlığı: 1280 g
  • Ürün Boyutları: 5.87 x 8.53 x 18.52 cm
  • İçerik : İnorganik Tuzlar

Makineniz için güçlü ve etkili olmakla birlikte tüm yüzeylerde kullanabilir olan buz makinesi temizleyicimiz, makinenizin performansının ilk günkü gibi olmasını sağlayacaktır. Buz makinesinin bakımı zorunluluktur, yani tüm kireç ve mineral birikintilerinin ortadan kaldırılması gerekmektedir. Buz makinenizi sterilize etmek, onu potansiyel yosun ve kir oluşumundan kurtarır. IcePro Buz Makinesi Temizleyicisinde bulunan bu temiz ve kireç çözücü kombinasyon, makinenizin kusursuz çalışmasını ve buz tadının taze ve en önemlisi temiz olmasını sağlar.

GIDA SINIFI TEMİZLEYİCİ
Sağlıklı buz üretimi her zaman önemlidir, ancak otel, mutfak, restoran, atıştırmalık büfesi veya kahve dükkânı gibi profesyonel bir ortamda buz makinenizi temizlemek ve kireçten arındırmak özellikle çok önemlidir. Kullandığınız buz makinesinin türü ne olursa olsun, uygun tat ve işlevsellik için en az 6 ayda bir temizlenmesi, sterilize edilmesi ve bakımı gerekir. Kir ve diğer artıkların birikimi yanı sıra, güvenli ve yiyecek üzerinde kolay bir anti bakteriyel çözüm ürünü kullandığınızdan emin olmak istersiniz. IcePro Buz Makinesi temizleyicimizin nikel, paslanmaz çelik ve krom için güvenlidir.
Temizleme Solüsyonu, kokusuz ve çevre için güvenli, doğal ve Güvenli inorganik tuzlardan üretilmiştir. Şişe %100 ABS'den ve Türkiye'de üretilmiştir.icepro-temizlik-solusyon-oncesi-ve-sonrasi.jpg (38 KB)

Kullanım Talimatı

Buz makinesi temizlik solüsyonunu amonyak veya ağartıcı kimyasallar ile karıştırmayın. Kullanım sırasında uygun koruyucu eldiven ve ekipman giyiniz. Her 1 L su için tam bir şişe temizleyici kullanın. Buz makinesi üreticisinin önerdiği temizleme prosedürünü uygulayın.

Prosedür Önerisi
1. Buz makinenizi kapatın.
2. Buzun saklama haznesine düşmesi için 5 ila 10 dakika bekleyin. Saklama haznesinde bulunan tüm buzu çıkarın.
3. Saklama haznesinin içinde bulunan su kabının altından tahliye kapağını gösterildiği gibi çıkarın. Suyun tamamen boşalmasına izin verin.
4. Tahliye kapağını su deposuna sıkıca geri takın. Boşaltma kapağı gevşekse, su deposundan su boşalır ve ince buzunuz olur veya hiç buzunuz olmaz.
5. Aşağıdaki adımları tamamlamadan önce temizleyici şişesindeki tüm kullanım bilgilerini okuyun ve uygulayın. Bir adet onaylı IcePro Buz Makinesi temizleyicisi kullanınız.
6. Su deposuna bir şişe solüsyon dökünüz. Şişeyi iki kez musluk suyu ile doldurun ve su deposuna boşaltın.
7. "Temizle" düğmesini basılı tutun. Işık yanıp sönerek temizleme döngüsünün devam ettiğini gösterir. Gösterge ışığı yeşile döndüğünde (yaklaşık 30 dakika), temizleme döngüsü tamamlanmıştır. Temizleme döngüsü sırasında, sistem kendini hem temizleyecek hem de durulayacaktır.
8. Temizleme döngüsü tamamlandıktan sonra, su deposu boşaltma kapağını çıkarın. Su deposunda herhangi bir temizlik solüsyonu kalıp kalmadığına bakınız. Temizleme solüsyonu su deposundan akarsa, temizleme döngüsünü tekrar çalıştırmalısınız. Su deposu tahliye kapağını sıkıca taktığınızdan emin olun. Aksi takdirde, tahliye kapağı gevşekse, su deposundan su kaçağı olur ve ince buz oluşumu veya hiç buz oluşmadığını gözlemlersiniz.

NOT: Ciddi kireç oluşumu, temizleme solüsyonu ile tekrar tekrar temizlik yapılmasını gerektirebilir. Buz üretimine devam etmek için "Açık" düğmesini basılı tutun.

Taksit ve Ödeme Seçenekleri
Yorumlar(0)
Tavsiye Et
Kargo ve Teslimat
Kargo ve Teslimat
Siparişleriniz 1-3 iş günü içerisinde özenle hazırlanıp ilgili kargo şubesine teslim edilmektedir. Özel üretim ürünlerde gönderim süresi farklılık gösterebilir. Hafta sonları ve resmi tatil günlerinde siparişler ilk iş gününde işleme alınmaktadır.
Teslimatlar da ürünlerinizi ilgili kargo firmasından teslim almadan önce ambalajında bir hasar olup olmadığını kontrol ediniz. Hasar durumunda muhakkak hasar tutanağı tutturunuz.

Kargonuz Ücretsiz Olsun
1000 TL ve üstünde vermiş olduğunuz siparişler Türkiye'nin her yerine ücretsiz olarak gönderilmektedir

Aynı Gün Kargo
Saat 13:00'a kadar vermiş olduğunuz sipariş aynı günde kargoya teslim edilmektedir. Teslimat süresi bulunmuş olduğunuz konuma göre farklılık gösterebilmektedir. Saat 13:00'dan sonra vermiş olduğunuz siparişler ertesi ilk iş günü kargoya teslim edilmektedir.

Icepro Buz Makinesi Temizleme Solüsyonu, 1 L

Ürün Kodu : 366.ICEPRO01
Fiyat(%18 KDV Dahil)
297,36 TL
Fiyat(%18 KDV Hariç)
252,00 TL
Havale/Eft ile yapacağınız ödemelerde bu ürünü ekstra %2 indirim ile satın alabilirsiniz.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.