sadsad x
asdasd
Sıralama seçin

El Blenderları

AYNI GÜN KARGO KitchenAid - KitchenAid Profesyonel El Blender KitchenAid - KitchenAid Profesyonel El Blender (1)
4.399,00 TL KDV Dahil
3.999,00 TL KDV Dahil
ÜCRETSİZ KARGO
AYNI GÜN KARGO KitchenAid - KitchenAid El Blender, 5 Hızlı, Paslanmaz Çelik KitchenAid - KitchenAid El Blender, 5 Hızlı, Paslanmaz Çelik (1)
1.399,00 TL KDV Dahil
1.298,00 TL KDV Dahil
ÜCRETSİZ KARGO
KitchenAid - KitchenAid El Blender, 5 Hızlı, Badem Ezmesi KitchenAid - KitchenAid El Blender, 5 Hızlı, Badem Ezmesi (1)
1.399,00 TL KDV Dahil
ÜCRETSİZ KARGO
KitchenAid - KitchenAid Classic El Blender, Beyaz KitchenAid - KitchenAid Classic El Blender, Beyaz (1)
807,69 TL KDV Dahil
ÜCRETSİZ KARGO
KitchenAid - KitchenAid Profesyonel El Blender, Kırmızı KitchenAid - KitchenAid Profesyonel El Blender, Kırmızı (1)
1.029,15 TL KDV Dahil
ÜCRETSİZ KARGO
KitchenAid - KitchenAid Artisan El Blender, Şarjlı, Gümüş Madalyon KitchenAid - KitchenAid Artisan El Blender, Şarjlı, Gümüş Madalyon (1)
2.899,00 TL KDV Dahil
ÜCRETSİZ KARGO
KitchenAid - KitchenAid El Blender, 5 Hızlı, Akik Siyahı KitchenAid - KitchenAid El Blender, 5 Hızlı, Akik Siyahı (1)
1.399,00 TL KDV Dahil
ÜCRETSİZ KARGO
KitchenAid - KitchenAid El Blender, 5 Hızlı, İmparatorluk Kırmızısı KitchenAid - KitchenAid El Blender, 5 Hızlı, İmparatorluk Kırmızısı (1)
1.399,00 TL KDV Dahil
ÜCRETSİZ KARGO
KitchenAid - KitchenAid Klasik El Blender, Beyaz KitchenAid - KitchenAid Klasik El Blender, Beyaz (1)
789,00 TL KDV Dahil
ÜCRETSİZ KARGO
KitchenAid - KitchenAid Klasik El Blender, Akik Siyahı KitchenAid - KitchenAid Klasik El Blender, Akik Siyahı (1)
789,00 TL KDV Dahil
ÜCRETSİZ KARGO
KitchenAid - KitchenAid Artisan El Blender, Şarjlı, Elma Şekeri KitchenAid - KitchenAid Artisan El Blender, Şarjlı, Elma Şekeri (1)
2.899,00 TL KDV Dahil
ÜCRETSİZ KARGO
Toplam 11 ürün görüntüleniyor.

El Blender & El Mikseri Modelleri

El blenderları, profesyonel mutfaklarınızda sizi yalnız bırakmayan en büyük yardımcınızdır. Pratik kullanımları sayesinde zamandan tasarruf ederek birçok yemeği aynı zamanda hazırlayabilirsiniz. Sofralarınızda yemeklerinizin lezzetine lezzet katarak müşterilerinizin damaklarında hoş tatlar bırakmanızı sağlayacak ve yemeklerinizin her aşamasında kullanabileceğiniz “el blenderları ve el mikserleri nerede satılır?” diye düşünmenize gerek yok. Endüstriyel mutfakların vazgeçilmez adresi Cafemarkt.com’da bulunan onlarca el blender ve mikser modeli arasından ihtiyacınıza ve bütçenize en uygun modeli kolaylıkla seçebilirsiniz. Cafemarkt.com’da bulunan Kitchenaid, Sammic, Robot Coupe ve Electrolux markalarının sanayi tipi blender ve mikserleri farklı model ve aksesuarları ile mutfağınızda zaman kazanmanızı sağlar. Hazırlık makineleri kategorisinde yer alan mikser ve blender modellerini incelediğinizde piyasadaki en iyi el blender fiyatlarının Cafemarkt.com’da olduğunu göreceksiniz.

El Blender & El Mikseri Fiyatları

Binbir çeşit özelliği bulunan, çok fonksiyonlu sanayi tipi el blenderları ve mikserleri ile yumurta çırpabilir, krema ve mayonez hazırlayabilir, fındık, fıstık, ceviz gibi kuruyemişleri rahatlıkla parçalayabilirsiniz. Kitchenaid, Sammic, Robot Coupe ve Electrolux markalarının endüstriyel el blenderları usta şeflerin profesyonel mutfaklarında kullandığı ve tavsiye ettiği ürünlerdir. Farklı ihtiyaçlara uygun sağlayan aksesuarlarıyla beraber satışa sunulan blender ve mikser modelleri ile büyük bir zevkle hazırladığınız yemeklerinizi müşterilerinize keyifle sunabiliriz. El mikserleri ve blenderları arasından satın almak istediğiniz ürünü Cafemarkt.com’dan online satış, cazip fiyat ve hızlı kargo avantajları ile kolaylıkla sipariş verebilirsiniz. Profesyonel ve endüstriyel mutfak ekipmanlarında yapılan kampanyaları kaçırmamanız için Cafemarkt.com'u takip etmenizi öneririz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.